Guest

Nowości Cisco na Mobile World Congress 2016

Podziel się:

Podczas MWC w Barcelonie firma Cisco poinformowała m.in. o realizowanym – z firmami Intel i Ericsson – projekcie budowy pierwszego routera 5G oraz zaprezentowała platformę Cisco Ultra.

BARCELONA, 25 lutego 2016 r. – Podczas trwającego w Barcelonie Mobile World Congress, firma Cisco zaprezentowała nowe, innowacyjne technologie oraz poinformowała o rozwoju współpracy z partnerami, której rezultaty pomogą dostawcom usług w transformacji ich biznesu, a w efekcie w ulepszeniu doświadczeń klientów.

Najważniejsze nowości Cisco ogłoszone na Mobile World Congress 2016:

 • Współpraca Cisco z firmami Ericsson i Intel w celu budowy routera 5G następnej generacji do zastosowań biznesowych i domowych.
  Cisco ogłosiło plan współpracy z Intelem i Ericssonem, którego celem jest budowa i testy routera 5G (sieci mobilne piątej generacji) do zastosowań biznesowych i domowych. Ma to być pierwszy tego typu router w branży.
  Więcej informacji: http://bit.ly/1RWpPx5
 • Cisco Ultra Services Platform upraszcza, automatyzuje i przyspiesza mobilne usługi chmurowe przy jednoczesnej redukcji kosztów.
  Cisco Ultra to kompletna, wirtualna, bogata w funkcje platforma usług mobilnych, która pomaga operatorom w szybszym i bardziej efektywnym uruchomieniu i wdrożeniu nowych usług. To innowacyjne rozwiązanie pozwoli operatorom na unifikację ich fizycznych i wirtualnych zasobów, zwiększy efektywność operacyjną i zmniejszy koszty, pozwalając na obsługę nowych rynków. Do tej pory z platformy Cisco Ultra korzystał Deutsche Telekom, tworzący wielopaństwową chmurę mobilną, oraz koreański SK Telecom, który zautomatyzował proces tworzenia nowych usług, skracając go z dni do minut.
  Więcej informacji: http://bit.ly/1oxm45v
 • Rozwój partnerstwa z AT&T w obszarze Internetu Rzeczy.
  AT&T i Cisco rozszerzają współpracę by dostarczyć klientom wydajne narzędzia i technologie, które pomogą im w łatwiejszym wdrożeniu i monetyzacji aplikacji IoT. Dzięki temu współpraca między AT&T i Cisco w obszarze Internetu Rzeczy rozszerza się i obejmuje obecnie rozwiązania dla inteligentnych miast, zarządzania zasobami oraz transportu i kolejnictwa.
  Więcej informacji: http://soc.att.com/1OwOHVE
 • Ericsson i Cisco ogłaszają nowe, wspólne oferty dla klientów.
  Firmy poinformowały o istotnym rozwoju we wszystkich obszarach objętych ich strategicznym partnerstwem, ogłoszonym w listopadzie 2015 r. Zespoły sprzedażowe obu firm z powodzeniem zaangażowały się w kontakty z klientami na całym świecie, realizując projekty w takich obszarach jak mobilność, chmura czy transformacja sieci IP.
  Więcej informacji: http://www.ericsson.com/news/1987967

"Jesteśmy jako branża w punkcie zwrotnym. Internet przestał być jedynie sposobem łączenia ludzi i urządzeń, a stał się motorem napędzającym globalną cyfryzację i źródłem zupełnie nowych doświadczeń dla użytkowników, zmieniającym dotychczasowe modele biznesowe. Rozwiązania Cisco pozwalają operatorom być częścią tej gwałtownej zmiany i przewodzić kolejnej fali innowacji w takich obszarach jak 5G, chmura czy Internet Rzeczy" – powiedział Kelly Ahuja, wiceprezes Cisco odpowiedzialny za produkty i rozwiązania dla segmentu dostawców usług.


O Cisco:

Cisco (NASDAQ: CSCO) jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań sieciowych, zmieniających nasze postrzeganie komunikacji i współpracy międzyludzkiej. Informacje o firmie Cisco można znaleźć na stronie http://www.cisco.com.

Cisco i logo Cisco to zastrzeżone znaki towarowe należące do Cisco i/lub jego podmiotów zależnych w U.S. i innych krajach. Pełna lista znaków towarowych Cisco dostępna jest pod adresem: www.cisco.com/go/trademarks. Znaki towarowe firm trzecich są ich własnością. Użycie słowa partner nie oznacza stosunku partnerstwa pomiędzy Cisco i inną firmą.

Kontakt: Łukasz Dąbrowski | MANEJO Public Relations | e-mail: lukasz@manejo.pl | tel.: 795 03 12 02

Pozwól nam pomóc