Guest

Technologia, Partnerstwo, Sukces – Cisco Forum 2015

17. edycja Cisco Forum, jednej z największych i najbardziej rozpoznawalnych konferencji technologicznych w Polsce, już w tym tygodniu w Zakopanem

LinkedInGoogle+
Podziel się:

ZAKOPANE, 18 marca 2015 r. – Cisco Forum to od lat główny punkt w kalendarzu osób profesjonalnie zajmujących się IT, szczególnie technologiami sieciowymi i infrastrukturą internetową. Tegoroczna edycja Cisco Forum, odbywająca się pod hasłem „Technologia, Partnerstwo, Sukces“, gromadzi ponad 1000 menedżerów i specjalistów z obszaru nowoczesnych technologii, na co dzień pracujących w największych i najbardziej prestiżowych polskich firmach czy instytucjach publicznych. Cisco Forum to miejsce, gdzie z bliska poznają oni opracowane przez Cisco technologie jutra, które już dziś mogą w istotny sposób wpływać na wzrost efektywności firm, organizacji czy wręcz całych sektorów gospodarki.

Nadchodząca era Internetu Wszechrzeczy, a więc sieci łączącej ludzi, przedmioty, dane i procesy, to ogromna szansa rozwojowa dla Polski. Na tegorocznym Cisco Forum pokazujemy jak technologia Cisco może pomóc w wykorzystaniu tej szansy, stanowiąc podstawę nowatorskich projektów, realizowanych wspólnie z partnerami i klientami, zarówno tymi, z którymi pracujemy od dawna, jak i tymi działającymi na zupełnie nowych rynkach, niekojarzonych tradycyjnie z IT, jak np. górnictwo czy energetyka – powiedział Dariusz Fabiszewski, Dyrektor Generalny Cisco Systems Poland.

Cisco Forum 2015 to 3 dni i ponad 80 sesji, wypełnionych prezentacjami najnowszych trendów rynkowych i technologii Cisco, które zdefiniują rynek rozwiązań teleinformatycznych w najbliższych latach.

Program konferencji został podzielony na następujące ścieżki tematyczne:

  • Trendy Rynkowe – sesje poświęcone zmianom rynkowym w obszarach Cloud, SDN/ACI, IoE, Mobility i Security,
  • Produkty i Rozwiązania – sesje dotyczące najnowszych produktów i rozwiązań Cisco, ich funkcjonalności i zastosowań. Sesje te będą podzielone tematycznie na tradycyjne linie produktowe – Bezpieczeńtwo, Enterprise Networking, Collaboration, Service Providers, Data Center,
  • Ścieżka Techniczna – sesje techniczne, prowadzone głównie przez inżynierów z Cisco TAC (Technical Assistance Center) na co dzień pracujących w Cisco Global Services Center w Krakowie. Obejmą zagadnienia związane z wdrożeniem, diagnozowaniem problemów oraz opisem zaawansowanych funkcjonalności,
  • Ścieżka Partnerska, podczas której Partnerzy Cisco prezentować będą przykłady najciekawszych projektów i wdrożeń realizowanych w oparciu o technologie Cisco.

Wśród nowości w programie tegorocznego Cisco Forum na szczególną uwagę zasługuje Forum Kobiet - spotkanie z liderkami IT i biznesu, które będą rozmawiać o tym, dlaczego kobiety powinny stanowić coraz większy odsetek pracowników w IT, jakie przeszkody stoją na drodze do realizacji tego celu i jak je pokonać.

Technologia. Partnerstwo. Sukces. Cisco Forum 2015
18-20 marca, Hotel Kasprowy, Zakopane
www.ciscoforum.pl

Partnerzy Cisco Forum 2015:

Intel – Główny Partner Technologiczny
Sevenet – Złoty Partner
Trecom – Złoty Partner
Atende – Srebrny Partner
AM Technologies
Asseco Poland
Axium
Centrum Szkoleniowe Hector
EIP
Exatel
F5 Networks
Fast Lane
Greeneris
PASSUS
Q4Net
S&T

Patroni medialni:

CRN
IT Professional
IT WIZ

O Cisco:

Cisco (NASDAQ: CSCO) jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań sieciowych, zmieniających nasze postrzeganie komunikacji i współpracy międzyludzkiej. Informacje o firmie Cisco można znaleźć na stronie http://www.cisco.com.

Cisco i logo Cisco to zastrzeżone znaki towarowe należące do Cisco i/lub jego podmiotów zależnych w U.S. i innych krajach. Pełna lista znaków towarowych Cisco dostępna jest pod adresem: www.cisco.com/go/trademarks. Znaki towarowe firm trzecich są ich własnością. Użycie słowa partner nie oznacza stosunku partnerstwa pomiędzy Cisco i inną firmą.

Kontakt:

Łukasz Dąbrowski
MANEJO Public Relations
e-mail: lukasz@manejo.pl
mobile:+48 515 130 769

Cisco i logo Cisco to zastrzeżone znaki towarowe należące do Cisco i/lub jego podmiotów zależnych w U.S. i innych krajach. Pełna lista znaków towarowych Cisco dostępna jest pod adresem: www.cisco.com/go/trademarks. Znaki towarowe firm trzecich są ich własnością. Użycie słowa partner nie oznacza stosunku partnerstwa pomiędzy Cisco i inną firmą.