Guest

Cisco Capital uruchamia w Polsce nowy program finansowy, ułatwiający małym i średnim przedsiębiorstwom dostęp do najnowszych technologii

LinkedInGoogle+
Podziel się:

Program finansowy easylease charakteryzuje się zredukowanym oprocentowaniem, które pozwala polskim firmom na korzystanie z rozwiązań ICT najnowszej generacji za równowartość jednej filiżanki kawy dziennie.

Warszawa, 29 października 2013r. - Kontynuując działania mające na celu pomoc małym i średnim przedsiębiorstwom w inwestowaniu w technologie nowej generacji, Cisco Capital ogłosiło dziś uruchomienie w Polsce programu easylease. Ten innowacyjny program, oferowany przez lokalnego partnera finansowego, stworzono, aby pomóc firmom z sektora SMB w szybkim i łatwym pozyskiwaniu światowej klasy technologii najnowszej generacji, przy minimalnej inwestycji początkowej i maksymalnych udogodnieniach.

Współczesne przedsiębiorstwa, aby pozostać konkurencyjnymi, muszą inwestować w rozwiązania technologiczne, jednocześnie skrupulatnie kontrolując swoje wydatki i dbając o jak najwyższą stopę zwrotu z inwestycji. Program easylease stworzono po to, aby ułatwić małym i srednim firmom inwestycje w technologie, których potrzebują. Firmy te, dokonujac stałych, comiesięcznych płatności, mogą w łatwy sposób zarządzać swoimi wydatkami operacyjnymi i kapitałowymi, zachowując spójność i równowagę budżetową. Program easylease oferuje elastyczność opłat, szybką akceptację wniosków o finansowanie i łatwość prowadzenia dokumentacji.

"Cisco Capital, będąc integralną częścią kompleksowej oferty Cisco, w sposób unikalny na rynku znajduje najbardziej konkurencyjne i elastyczne rozwiązania finansowe dla naszych klientów. Dzięki Cisco Capital, klienci Cisco mogą pozyskać dowolne rozwiązanie Cisco i cieszyć się z korzyści, jakie technologia zapewnia ich biznesowi, przy jednoczesnej redukcji całkowitych kosztów posiadania. Od dziś korzyści z programu easylease mogą czerpać również polscy klienci z sektora małych i średnich firm" - mówi Kris Snow, wiceprezes Cisco Capital.

"Małe i średnie firmy rozumieją, że technologia może mieć kluczowy wpływ na ich biznes, jednak bardzo często trudna sytuacja gospodarcza i związane z nią ograniczenia budżetowe powstrzymują je przed zakupem rozwiązań, których potrzebują. Program finansowy opracowany przez Cisco Capital i oferowany przez lokalnych partnerów finansowych sprawia, że technologie Cisco znajdują się w zasięgu większej liczby firm z sektora SMB. Jednocześnie nasi partnerzy mogą dzięki niemu przezwyciężyć dotychczasowe ograniczenia budżetowe, oferować nową wartość i wyróżnić się w oczach swoich klientów" - mówi Marcin Chudak, Dyrektor ds. Współpracy z Partnerami Handlowymi w Cisco Systems Poland.

Program finansowy easylease dostępny jest w Polsce poprzez certyfikowanych partnerów Cisco i obejmuje wszystkie produkty i usługi firmy. Program easylease jest obecnie dostępny dla klientów przy specjalnym oprocentowaniu - od 4% dla umów 24-miesięcznych oraz od 3% dla umów 36-miesięcznych. Program oferuje finansowanie zakupów na kwotę od 6 000 PLN do 1 100 000 PLN.

Rozwiązania Cisco Collaboration za równowartość jednej filiżanki kawy dziennie

Aby lepiej zrozumieć jak działa program easylease, posłużmy się przykładem firmy zatrudniającej 30 osób, która chciałaby pozyskać rozwiązanie wchodzące w skład architektury Cisco Collaboration, warte 60 tys. złotych. Dzięki niskooprocentowanemu programowi finansowania easylease, dzienny koszt takiego rozwiązania w przeliczeniu na jednego pracownika wynosi 4,30 PLN (przy dwuletniej umowie i 4-proc. odsetkach). 1


1 Przykładowa kalkulacja, ceny mogą się różnić. Zastosowanie mają obowiązujące zasady i warunki. Cisco zastrzega sobie prawo do wycofania lub zmiany oferty w dowolnym momencie.


O Cisco Capital

Cisco Capital jest spółką zależną nalężącą w całości do firmy Cisco, specjalizującą się w dostarczaniu rozwiązań finansowych dla klientów i partnerów Cisco na całym świecie. Cisco Capital opracowuje opcje finansowania rozwiązań Cisco dla konkretnych technologii, rynków i lokalizacji w ponad 145 krajach. Więcej informacji na www.ciscocapital.com.

Informacje o Cisco:

Polski oddział Cisco został założony w Warszawie w 1995 roku. Od tego czasu Cisco aktywnie wspiera budowę w Polsce gospodarki opartej na wiedzy. W tym czasie powstała też sieć partnerów do której należy blisko 1000 przedsiębiorstw w całym kraju. W maju 2012 r. otwarto Cisco Global Support Center w Krakowie.

Największą inicjatywą Cisco w dziedzinie społecznej odpowiedzialności biznesu jest Cisco Networking Academy – program edukacyjny działający w Polsce od 2000 r. W całym kraju funkcjonuje dziś ponad 400 współpracujących z programem szkół i uczelni, w których uczy się ok. 20 tys. słuchaczy. Od uruchomienia programu w oferowanych przez Cisco Networking Academy kursach z różnych obszarów IT wzięło udział ok. 80 tys. uczniów i studentów.

Cisco (NASDAQ: CSCO) jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań sieciowych, zmieniających nasze postrzeganie komunikacji i współpracy międzyludzkiej. Informacje o firmie Cisco można znaleźć na stronie http://www.cisco.com.

Polskie informacje prasowe firmy Cisco znaleźć można na stronie: http://www.cisco.com/web/PL/prasa/, natomiast centralny serwis informacyjny znajduje się na: http://newsroom.cisco.com

Blog: http://gblogs.cisco.com/pl/

Facebook: https://www.facebook.com/CiscoPoland

Cisco i logo Cisco to zastrzeżone znaki towarowe należące do Cisco i/lub jego podmiotów zależnych w U.S. i innych krajach. Pełna lista znaków towarowych Cisco dostępna jest pod adresem: www.cisco.com/go/trademarks. Znaki towarowe firm trzecich są ich własnością. Użycie słowa partner nie oznacza stosunku partnerstwa pomiędzy Cisco i inną firmą.

Kontakt:

Łukasz Dąbrowski
MANEJO Public Relations
e-mail: lukasz@manejo.pl
mobile:+48 515 130 769