Masz konto?

  •   Spersonalizowana zawartość
  •   Twoje produkty i wsparcie

Potrzebujesz konta?

Utwórz konto

Cisco Expert Talks

Webinaria na żądanie od ekspertów Cisco

Cisco Expert Talks: Zmodernizuj swoje IT dzięki modelowi Multicloud

Nadeszła nowa epoka systemów hiperkonwergentnych i systemów opartych na chmurze.

Cisco Webex - czyli jak wykorzystać potencjał pracy zespołowej w małych firmach

Pracuj w zespole efektywniej, zupełnie jakbyś był w tym samym pokoju. Rozpocznij wideokonferencje, które sprawią, że ludzie będą się czuli tak jakby siedzieli przy jednym stole.Cisco Spark pozwala na tworzenie i udostępnianie wszystkiego w jednym miejscu. 

TechWiseTV: Wprowadzenie do Software-Defined Access

Cisco Software-Defined Access (SDA) pozwala na uproszczenie sieci korporacyjnych w znacznie szerszym stopniu niż umożliwiał to software-defined networking dla centrów danych. Jak to możliwe? SDA pozwala na zarządzanie typu point-and-click oraz automatyzację opartą na polityce, która śledzi użytkowników i urządzenia na poziomie chmury, niezależnie od tego, w jaki sposób są połączone.

Security

Zostałeś zhakowany. Co teraz?

Budowanie silnego systemu zabezpieczeń w celu zarządzania naruszeniami w czasie rzeczywistym.

Hakerzy nie są amatorami

Czy wiesz, że rynek cyberprzestępczości przekroczył w tym roku wartość 1 biliona dolarów?

Bezpieczeństwo dostarczane chmurowo

Technologia chmurowa szybko stała się nową zasadą. Według Gartnera do 2020 polityka "bez chmury "będzie tak rzadka jak podejście "bez Internetu"

Threat intelligence z Talos

Gdybyś wiedział, że zostaniesz zaatakowany, zmieniłbyś swoje zabezpieczenia? To jest właśnie to, na czym polega threat intelligence: pomaga organizacjom bronić się przed atakami.

Bezpieczeństwo urządzeń końcowych

Na twoich urządzeniach końcowych jest wiele cennych danych, ale jak powstrzymać hakerów przez ich zdobyciem?

Ransomware. Ochrona przed, w trakcie i po ataku

Ransomware to złośliwe oprogramowanie, które szyfruje to, co firma ma najcenniejszego - jej dane. Następnie twórcy ransomware żądają od ofiary okupu za odszyfrowanie tych danych.

Jaki powinien być Firewall Nowej Generacji?

Dzisiejszy krajobraz zagrożeń staje się coraz bardziej dynamiczny. Tradycyjne podejście do bezpieczeństwa już się nie sprawdza.

E-mail to główne źródło zagrożeń. Czy Twoja firma jest bezpieczna?

Zobacz webinarium na żądanie, aby dowiedzieć się jak rozwiązania Cisco w zakresie zabezpieczenia ruchu e-mailowego pomogą Ci chronić Twoją organizację.

Networking

Różnorodność aplikacji mobilnych i urządzeń bezprzewodowych, sposób w jaki pracujemy w biurze, a także powszechna mobilność powodują, że potrzebujesz wydajnej i bezpiecznej sieci Wi-Fi.

Zarządzanie wdrożeniami w wielu miejscach i dla milionów użytkowników może być trudne. Dzięki rozwiązaniom Cisco Meraki każda realizacja zostanie znacznie uproszczona.

Obejrzyj webinarium na żądanie i dowiedz się jak system CMX uzupełnia dobrze znane i od dawna wykorzystywane w sieciach WLAN usługi lokalizacyjne.

Czyż nie byłoby wspaniale gdybyś mógł szybko określić, dlaczego i gdzie Twój szef miał problem w podłączeniu się do sieci WiFi w ostatnim tygodniu?

Cisco DNA Assurance analizuje dane pochodzące z sieci w celu osiągnięcia pełnego - 360° wglądu w działanie użytkowników, urządzeń sieciowych oraz aplikacji w sieci. Dzięki temu zaobserwować gdzie i dlaczego dzieje się coś niepokojącego z naszą siecią. Możemy nawet wybrać się w podróż w przeszłość i dokonać analizy danych historycznych oraz zidentyfikować w ten sposób problemy tak, aby problemy naszego szefa z WiFi już się nie powtórzyły. Dodatkowo dzięki uczeniu maszynowemu (ang. machine learning) nauczymy się jak przeciwdziałać tym problemom w przyszłości.

Na tym właśnie polegają Sieci Intuicyjne Cisco.

Collaboration

Cisco WebEx: nowe oblicze spotkań wirtualnych

Wirtualne spotkania odgrywają coraz większą rolę. Co możesz zrobić, aby były one równie wartościowe jak spotkania twarzą w twarz?

Nowy sposób współpracy dzięki rozwiązaniom Cisco Collaboration

Obejrzyj wideo i dowiedz się jak Twoja firma może stać się bardziej elastyczna i inteligentna.

Spotkanie Nowej Generacji

Spotkania powiny być proste i efektywne. Dlatego rozwiązania do współpracy Cisco pozwalają łatwo i produktywnie współpracować z każdym, z dowolnego miejsca i urządzenia.

Datacenter

Dawniej zarówno serwery, zasoby storage'owe jak i sieć dostarczano oddzielnie. Dziś prezentujemy rozwiązanie hiperkonwergentne - Cisco HyperFlex.

 

 

Niezwłocznie zmień doświadczenia klienta i personelu oraz udoskonal funkcjonowanie swojej firmy dzięki technologii, która zarabia i oszczędza pieniądze i trzyma Twój biznes z dala od problemów. 

Rozłóż koszty wszystkich rozwiązań Cisco na 3 lata z oprocentowaniem 0%

Skorzystaj już teraz z najnowocześniejszej technologii Cisco i wybierz opcję miesięcznych płatności z leasingiem 0%. 

  • Połącz hardware, software, usługi i sprzęt od innych podmiotów za pomocą jednej umowy.
  • Brak płatności z góry.
  • Proste do skalkulowania: po prostu weź całkowitą cenę wybranego rozwiązania i podziel ją przez 36. 
  • Uwolnij środki, które możesz zainwestować w inne kluczowe kwestie związane z Twoim biznesem.