Guest

Datové centrum

Řešení pro datová centra a virtualizaci

Snadná integrace, škálování a správa řešení

Řešení Cisco Unified Data Center umožňuje snížit náklady, přináší vynikající škálovatelnost, snadno se spravuje a zjednodušuje operace.

Cloudová infrastruktura

Cloudová infrastruktura

Využijte veřejné, privátní nebo komunitní cloudy, a umožněte tak transformaci IT, zpeněžení svých IT aktiv a zpětné poskytování služeb podniku – ať už jste poskytovatel služeb nebo pokroková IT skupina.

Aplikace datových center

Aplikace datových center

Optimalizujte podnikové aplikace - včetně aplikací Microsoft, Oracle, SAP a rozvíjejících se aplikací, například pro obchodní analýzy a velká data - prostřednictvím spolehlivé, hospodárné a flexibilní platformy pro řešení datových center.

Virtualizace pracovní plochy

Virtualizace pracovní plochy

Zvyšte administrativní kontrolu a zabezpečení dat a snižte náklady na řešení virtualizace desktopů a společných řešení s VMware a Citrix.

Konsolidace a virtualizace

Konsolidace a virtualizace

Snižte náklady na infrastrukturu a zvyšte produktivitu IT díky našemu jednotnému přístupu k řešení datových center, včetně konsolidace a virtualizace datových center, serverů a sítí.

Integrované systémy

Integrované systémy

Sestavujte řešení pro datová centra pomocí standardizované konvergované platformy infrastruktury pro aplikace a cloud computing pomocí již ověřených, otestovaných řešení společnosti Cisco a předních partnerů pro skladování a hypervizi.

file

UCS Smart Plays

Nižší celkové náklady na vlastnictví (TCO) a rychlé nasazení aplikací se Cisco UCS SmartPlays