Máte účet?

  •   Personalizovaný obsah
  •   Vaše produkty a podpora

Potřebujete účet?

Vytvořit účet

Cisco webináře pro malé
a střední podniky

Rádi bychom Vás pozvali na virtuální semináře pro malé a střední podniky s našimi odborníky, realizované prostřednictvím technologie Cisco Webex.

Pro více informací o Cisco portfoliu pro malé a střední podniky nás kontaktujte na small_cze@cisco.com

21.04.2021 Jak jednoduše inovovat Váš podnik díky Cisco Meraki

Chcete vědět, co je nového ve světě Meraki a na co se můžete těšit? Chcete své síti porozumět, a to bez zbytečných nákladů na dedikované IT? Tak potom je tento webinář určený právě Vám. Technologie Meraki zahrnuje bezdrátová řešení, switching, routing, SD-WAN, senzory nebo bezpečnostní kamery s centrálním multisite managementem v cloudu. Nabízí možnost nasazení jak do malých a středních podniků, tak i enterprise řešení bez zbytečných složitostí v IT. Cisco Meraki tak dokáže růst s Vaším podnikem, což umožňuje sjednocení podnikové architektury a díky rozsáhlým analytickým funkcím také využití nových obchodních příležitostí. Přijďte se s námi podívat na to, co je nového ve světě Cisco Meraki a jak tyto inovace mohou pomoct Vašemu podniku.

Přednášející: Jan Krška a Ondřej Klapka

02.02.2021 Bezpečnost (SecureX, Umbrella, DUO Security, Routing)

Pokud Vám někdo tvrdí, že malé firmy se kybernetických hrozeb bát nemusí, protože nikoho nezajímají, tak se velice mýlí. Právě menší firmy představují pro útočníky díky svému horšímu zabezpečení často snadný cíl. Zvláště v době, kdy díky všudypřítomné práci mimo kancelář rostou bezpečnostní rizika. Nemusí tomu tak ale být. Bezpečné připojení malé firmy k vnějšímu světu je stejně důležité jako vzájemné propojení interních síťových zařízení. Směrovače Cisco Small Business RV Series jsou navrženy tak, aby poskytovaly malým a středním podnikům zabezpečení a konektivitu na úrovni, která je běžná spíše u větších firem, a to bez zvýšených nároků na lidské či finanční zdroje. Naleznete zde funkce jako je firewall, VPN (PTP, PTC), UTM (AVC, IPS), Cisco Umbrella, DUO Security a mnoho dalších, které zajistí potřebnou ochranu. Cílem tohoto webináře je nejen představit tato řešení, ale také poskytnout detailní pohled na to, jak bezpečně pracovat z domova.

Přednášející: Jan Krška, Milan Habrcetl

19.01.2021 Spolupráce pro malé a střední podniky

Většina společností postupem času přijde na to, že se bez porad vedených na dálku neobejde. A to nejen těch interních, ale také těch s partnery, dodavateli či zákazníky. Dnes může být tato komunikace výrazně efektivnější a přínosnější než v minulosti. V rámci jedné schůzky přes Cisco Webex spolu mohou komunikovat nejen Vaši zaměstnanci, ale i pozvaní hosté z jiných organizací, kteří nemusí mít vlastní účet Cisco Webex. Na tomto webináři Vám předvedeme, jakým způsobem je možné i v malých organizacích zvýšit produktivitu a pohodlí při spolupráci, a to nejen interně, ale i směrem k zákazníkům, dodavatelům nebo partnerům. Také uvidíte, jak lze Webex využít pro posílení spolupráce zaměstnanců na home office a zajištění vysokého bezpečnostního standardu takového pracovního režimu.

Přednášející: Jan Krška, Ivan Sýkora 

25.11.2020 Cisco Wi-Fi 6 řešení, víc než jen Wi-Fi 6

Nároky technologií na IT zdroje rostou a tomu je potřeba přizpůsobit i síť. Evoluce bezdrátových sítí ale není jen Wi-Fi 6. Moderní síťové prvky musí totiž kromě konektivity disponovat i možnostmi analytiky a dalšími rozšiřujícími funkcemi. Jen tak se dá mluvit o skutečném pokroku s doložitelnými přínosy. Na tyto tři oblasti se soustředí právě tento webinář. Provede Vás portfoliem bezdrátových technologií Cisco určených pro malé a střední podniky. Ukáže například, jak využít funkci Office Extend, která umí přenést firemní síť i se zabezpečením k zaměstnancům domů na home office, což v současné situaci jistě přijde vhod. V rámci demo ukázky předvede řešení DNA Spaces pro location-based služby i to, jaké nad tím lze provádět analýzy a k čemu jsou dobré. Dojde i na zajímavosti, jako jsou spouštění Docker aplikací nebo využití AP jako IoT brány. Webinář také přinese detailní pohled na jednotlivé síťové prvky, jejich vlastnosti, dostupné modely a způsoby nasazení.

Přednášející: Jan Krška, Dominik Soukup

18.11.2020 Cisco Business Dashboard

Menší firmy potřebují technologie, které dobře plní svůj účel, ale nevyžadují pro svůj provoz příliš zdrojů, které zde bývají omezené. Cisco má pro správce sítí v takových firmách řešení, které jim usnadní práci a ušetří drahocenný čas. Na tomto webináři se s ním můžete seznámit. Je to Cisco Business Dashboard, webové rozhraní, které slouží pro konfiguraci sítě postavené na zařízeních Cisco Business, tedy těch určených právě pro SMB segment. Z Cisco Business Dashboardu lze snadno spravovat i několik sítí najednou. Zjednodušuje a automatizuje jednotlivé procesy. Poskytuje vzdálený monitoring, topologický diagram, podrobnou zprávu o inventáři, konfiguraci WAN a LAN, přepínání Ethernetu, automaticky zjišťuje síťová zařízení (PnP) a mnoho dalšího. Během webináře poznáte všechny jeho možnosti a získáte detailní informace o tom, jak tento management nasadit a spravovat.

Přednášející: Jan Krška

11.11.2020 Servis není jen doplňková služba

Odstávky sítě mohou být závažnou příčinou ušlého příjmu firem, promarněného času a zdrojem zvýšeného stresu. Vzpomeňte si na ten zoufalý pocit, když potřebujete něco dokončit či odeslat a Vaše technologie se rozhodly stávkovat. Pokud zaznamenáváte problémy se sítí, tým techniků je připraven Vám poradit a pomoct, snížit tak riziko selhání systému a ochránit Vaše obchodní investice a zájmy. V rámci doplňkových služeb, jako jsou například SmartNet nebo Solution Support, nabízí Cisco řadu možností, jak zvýšit ochranu podniku a mít jistotu, že Vás případné technické problémy nezaskočí. Během tohoto webináře získáte detailní přehled o nabízených doplňkových servisních službách k jednotlivým produktům Cisco.

Přednášející: Jan Krška, Pavol Michalik

14.10.2020 Nové portfolio přepínačů pro malé a střední podniky: Cisco Business Switches

Ať už jste IT reseller nebo IT specialista zodpovědný za síť v malé firmě, informace z tohoto webináře v praxi oceníte. Na začátku tohoto roku Cisco představilo novou generaci přepínačů řady Cisco Business 250 a 350. Webinář vám poskytne detailní pohled právě na tyto přepínače – aktuálně dostupné modely, vlastnosti, funkce a způsob jejich nasazení. Ukázány budou také možnosti jejich konfigurace a správy. Přepínače jsou vhodné pro malé a střední podniky, kde díky široké škále kombinací napájení přes Ethernet (PoE) porty poskytují výkon, který je potřeba pro splnění požadavků provozu moderních podnikových aplikací a firem obecně. Během webináře získáte informace, díky kterým budete moct managementu své firmy i zákazníkům ukázat, že se opravdu vyznáte.

Přednášející: Jan Krška

07.10.2020 Wi-Fi pro malé a střední podniky: Unboxing, Configuration, and Review

Pokud potřebujete síťové připojení, potřebujete také bezdrátové přístupové body. Společnost Cisco nabízí snadno použitelná, flexibilní a zabezpečená bezdrátová řešení navržená tak, aby umožnila Vašim zaměstnancům a zákazníkům komunikovat a spolupracovat jako nikdy předtím.
Během tohoto webináře Vám předvedeme hned několik možností, jak vytvořit rychlou, bezpečnou a spolehlivou síť, která roste společně s Vaším podnikem.

Přednášející: Jan Krška

24.06.2020 Meraki

Technologie Meraki je v IT světě synonymem konceptu síťových prvků s managementem v cloudu. Kompletní nabídka Cisco Meraki zahrnuje bezdrátová řešení, switching, routing, SD-WAN, nebo bezpečnostní kamery. Do malých a středních podniků tak přináší možnost nasazení enterprise řešení bez zbytečných složitosti v IT, což umožňuje snížení nákladů, a díky rozsáhlým analytickým funkcím také využití nových obchodních příležitostí.

Přednášející: Jan Krška, Andrej Halža

17.06.2020 Meraki Go

Meraki Go je nová, cenově dostupná řada produktů, která řeší potřeby moderní sítě. Jedná se o síťové řešení pro malé podniky založené na cloudu, které můžete snadno spravovat pomocí intuitivní mobilní aplikace, bez potřeby jakýchkoliv licencí. Přístupové body, bezpečnostní brána a síťové přepínače propojí všechna Vaše zařízení podporující WiFi. Během tohoto webináře bychom Vám rádi předvedli, jak během pár minut vytvořit rychlou, bezpečnou a spolehlivou síť a ukázali Vám, jak snadno ji lze spravovat.

Přednášející: Jan Krška, Jaroslav Zmatlík

10.06.2020 Wi-Fi pro malé a střední podniky

Pokud potřebujete síťové připojení, potřebujete bezdrátové přístupové body.Společnost Cisco nabízí snadno použitelná, flexibilní a zabezpečná bezdrátová řešení navržená tak, aby umožnila Vašim zaměstnancům a zákazníkům komunikovat a spolupracovat jako nikdy předtím. Během tohoto webináře Vám předvedeme hned několik možností, jak vytvořit rychlou, bezpečnou a spolehlivou síť, která roste společně s Vaším podnikem.

Přednášející: Jan Krška, Jaroslav Zmatlík

03.06.2020 Cisco Firepower - NGFW

Nemusíte být odborníkem na bezpečnost, abyste ochránili svoji firmu. Proto je tu jednoduchá unifikovaná bezpečnostní platforma, která Vás udrží v bezpečí. Jedná se o novou bezpečnostní platformu Firewallu nové generace (NGFW). Využívá Cisco Firepower Threat Defense (FTD) a Cisco Adaptive Security Appliance (ASA). Je vhodným řešením do Vaší firmy pro rychlé zjištění a zastavení hrozeb. Nabízí výkon, snadné použití, visibilitu až třikrát vyšší propustnost než předchozí generace.

Přednášející: Jan Krška, Milan Habrcetl

27.05.2020 Routery pro malé a střední podniky

Routery integrovaných služeb řady Cisco ISR kombinují ADSL / VDSL, WAN a komplexní zabezpečení připojení díky kompaktní platformě bez ventilátoru. Směrovače jsou navrženy tak, aby poskytovaly zabezpečení a konektivitu podnikové třídy pro malé a střední podniky. Cílem webináře je poskytnout detailní pohled na tyto směrovače - aktuálně dostupné modely, vlastnosti a způsob jejich nasazení.

Přednášející: Jan Krška, Jaroslav Zmatlík

20.05.2020 Přepínače pro malé a střední podniky: Catalyst C1K

Na konci minulého roku Cisco představilo novou generaci přepínačů řady Cisco Catalyst 1000. Přepínače jsou vhodné pro malé a střední podniky, kde díky široké škále kombinací napájení přes Ethernet (PoE) porty poskytují výkon, který moderní kancelářské potřeby vyžadují. Cílem webináře je poskytnout detailní pohled na tyto přepínače – aktuálně dostupné modely, vlastnosti a způsob jejich nasazení. Probrány a ukázány budou možnosti jejich konfigurace a správy.

Přednášející: Jan Krška, Jaroslav Zmatlík

13.05.2020 Vzdálená spolupráce pro malé a střední podniky

Většina společností postupem času přijde na to, že se bez porad vedených na dálku neobejde. Dnes může být komunikace s kolegy, dodavateli nebo partnery výrazně efektivnější a přínosnější než v minulosti. V rámci jedné schůzky přes Cisco Webex spolu mohou komunikovat nejen Vaši zaměstnanci, ale i pozvaní hosté z jiných organizací, kteří nemusí mít vlastní účet Cisco Webex. Na tomto webináři Vám předvedeme, jakým způsobem je možné i v malých organizacích zvýšit produktivitu a pohodlí při spolupráci a to nejen interně, ale i směrem k zákazníkům, dodavatelům nebo partnerům.

Přednášející: Jan Krška, Ivan Sýkora

06.05.2020 Cisco portfolio pro malé a střední podniky

Máte velké plány pro své podnikání a nevíte, kde začít? Proto je tu Cisco Small Business. Pomáháme rozvíjejícím se podnikům urychlit týmovou práci, odolávat kybernetickým útokům a zvyšovat produktivitu zaměstnanců pomocí řešení, která lze snadno nasadit a odstranit tak zbytečné složitosti v IT. Společnost Cisco nabízí špičkové funkce k napojení organizací na globální trhy a díky zjednodušené administraci jim zároveň umožňuje přizpůsobovat možnosti sítě postupnému růstu. Zařízení řady Cisco Small Business jsou navržená tak, aby vyhovovala potřebám malých a středních podniků.

Přednášející: Jan Krška