Máte účet?

  •   Personalizovaný obsah
  •   Vaše produkty a podpora

Potřebujete účet?

Vytvořit účet

Den ze života aplikace

O akci

Rádi bychom Vás pozvali na virtuální akci věnovanou technologiím pro datová centra.

Aplikace jsou alfou i omegou pro Váš business nebo pro business Vašich zákazníků. Na akci "Den ze života aplikace" si ukážeme, jak je důležité mít možnost jednoduše modelovat aplikace, také jak můžeme ušetřit čas automatizovaným nasazením aplikace a jak je možné je chytře, proaktivně a prediktivně spravovat napříč složitým světem multicloudových datových center. Ano, multicloudových. Aplikace jsou často složité, distribuované napříč datovými centry, vzdálenými, tzv. edge lokalitami, a prostředími veřejných cloudů. Stejně tak požadavky na prostředí, ve kterém fungují samotné aplikace, jsou náročné.

Díky technologiím Cisco Webex bude možné zúčastnit se odkudkoliv, tedy i z Vaší firemní kanceláře, domácí pracovny či například z kavárny. Akce bude interaktivní a proběhne ve středu 16.09.2020 formou kratších údernějších přednášek:

16.09. Den ze života aplikace, 9:00 - 12:00

Přijďte se podívat, jak řešíme kompletní životní cyklus aplikaci pomocí Cisco datacentrových technologií, jak jde smysluplně modelovat, automatizovaně nasazovat, proaktivně monitorovat a prediktivně řešit vznikající problémy, než stihnou ovlivnit Váš business. 

Program

16.09. Den ze života aplikace, 9:00 - 12:00

Během konference se podíváme na několik dílčích témat týkající se životního cyklu aplikace. Probereme si, jak lze aplikace modelovat, monitorovat či optimalizovat, ale také se zaměříme na aplikační bezpečnost a na další oblasti. Těšit se můžete také na rozhovor s hostem konference.

Kde

Webinář se bude konat virtuálně přes technologii Cisco Webex.