Have an account?

  •   Personalized content
  •   Your products and support

Need an account?

Create an account

IT Security trendy nejen v době COVIDu

O akci

Načerpejte nové informace ze světa bezpečnosti na naší virtuální akci, která proběhne prostřednictvím technologie Cisco Webex.

Víte, co aktuálně potřebují CISO a co bezpečnostní správci? Mezi top požadavky patří zajištění bezpečného vzdáleného přístupu zaměstnanců k firemním datům, potřeba zajistit práci ze spravovaných i nespravovaných koncových zařízení a také potřeba vše řídit podle granulárních politik zajišťujících právě přístup zaměstnanců k aplikacím a datům odkudkoliv.

V průběhu této konference Vás seznámíme s inovacemi, které přináší Cisco Secure architektura, a dozvíte se, co Vám může nabídnout Cisco jako leader v oblastech Zero Trust, WAN Edge či Enterprise Firewall. V neposlední řadě Vám také představíme novou platformu SecureX, která zásadním způsobem mění pohled bezpečnostních správců, incident responderů či SOC týmů na JEDNODUCHOST, VISIBILITU a EFEKTIVITU bezpečnostní infrastruktury.

Ať už se připojíte z Vaší firemní kanceláře, domácí pracovny či z kavárny, Cisco Webex Vám umožní účast na konferenci odkudkoliv. Akce proběhne ve čtvrtek 26.11.2020 formou kratších přednášek.

Program

26.11. IT Security trendy nejen v době COVIDu, 9:00 - 12:00

Víte, co aktuálně potřebují CISO a co bezpečnostní správci? Mezi top požadavky patří zajištění bezpečného vzdáleného přístupu zaměstnanců k firemním datům, potřeba zajistit práci ze spravovaných i nespravovaných koncových zařízení a také potřeba vše řídit podle granulárních politik zajišťujících právě přístup zaměstnanců k aplikacím a datům odkudkoliv. V průběhu této konference Vás seznámíme s inovacemi, které přináší Cisco Secure architektura, a dozvíte se, co Vám může nabídnout Cisco jako leader v oblastech Zero Trust, WAN Edge či Enterprise Firewall. V neposlední řadě Vám také představíme novou platformu SecureX, která zásadním způsobem mění pohled bezpečnostních správců, incident responderů či SOC týmů na JEDNODUCHOST, VISIBILITU a EFEKTIVITU bezpečnostní infrastruktury.

Registrace

Kde

Webinář se bude konat virtuálně přes technologii Cisco Webex.
Link na připojení se do Webex Vám přijde obratem po registraci.