Máte účet?

  •   Personalizovaný obsah
  •   Vaše produkty a podpora

Potřebujete účet?

Vytvořit účet

Cisco Expert Talks

Podívejte se na webináře od Cisco expertů

Homepage > Cisco Webex - Využijte sílu týmu i v malém či středně velkém podniku

Cisco Webex - Využijte sílu týmu i v malém či středně velkém podniku

Síla osobní spolupráce

Splupracujte, jako byste se potkali v kanceláři. Spusťte videokonferenci, díky které si budou všichni připadat jako u jednoho stolu. Rozvíjejte nápady na společné interaktivní tabuli. Spojte se, kdykoliv budete chtít a pokračujte v projektu i mezi schůzkami.

Technologie, která staví týmy na první místo.

Dejte svým týmům pracovní nástroje, které mají nejraději - ať už sedí za stolem nebo využívají mobilní zařízení. Hardware i software společnosti Cisco zajistí chytřejší zasedací místnosti a zefektivní týmovou spolupráci. Začněte schůzku bez zbytečného zdržování. Ujistěte se, že řečník bude mít pozornost všech zúčastněných díky inteligentním video zařízením, která ho automaticky zaostří a zaměří.

Připojte se bez kompromisů.

Cisco vám nabízí uživatelsky přívětivou platformu, bez ohledu na to, kde se nacházíte a jaké zařízení používáte. Od zasedací místnosti až po mobilní zařízení - všichni získají stejné funkce. Integrace s dosud používanými nástroji je snadná, takže týmy mohou udržet vysoké pracovní tempo.

Jednoduché a bezpečné škálování

Zatímco zaměstnanci pracují způsobem, jaký jim vyhovuje, IT týmy mají k dispozici nástroj pro správu, který potřebují - řešení, které využívá stávající investice do technologií a je snadno škálovatelné. Za tím vším stojí špičkové zařízení Cisco, které je optimalizované pro mobilní zařízení a data a informace, ke kterým mají členové neustálý přístup, uchovává v bezpečí."

Více zjistíte zde!