Celkové řešení Cisco TelePresence

Společnost Cisco je lídrem na trhu, a je proto v pozici umožňující plně využít možnosti spolupráce prostřednictvím videa a dosáhnout plné spokojenosti uživatelů nejširšího portfolia produktů s nepřekonatelnými možnostmi škálování.

Intuitivní používání

Intuitivní používání

Společnost Cisco nabízí snadno použitelné, vysoce kvalitní a přitažlivé produkty, které garantují vysoké využití koncovými uživateli a rychlé uplatnění ve vaší organizaci. Naším cílem je zprostředkovat přirozenou komunikaci prostřednictvím vysoce kvalitních hovorů s intuitivním a zajímavým používáním spokojenými uživateli širokého portfolia našich produktů, které se mohou pochlubit vysoce kvalitním průmyslovým designem, dotykovými technologiemi Cisco TelePresence Touch a pokročilými funkcemi, jako je ovládání pomocí jednoho tlačítka (One-Button-To-Push). Díky integraci v rámci komplexní sady řešení společnosti Cisco pro spolupráci lze využití této technologie dále rozvíjet.

Řešení TelePresence pro všechny a všude

Řešení TelePresence pro všechny a všude

Společnost Cisco nabízí svým zákazníkům celou řadu koncových zařízení a různé modely nasazení a vzájemné součinnosti, díky nimž mohou řešení TelePresence používat všichni zaměstnanci na všech místech. V nabídce společnosti Cisco naleznete nejrůznější typy zařízení pro realizaci schůzek, od špičkových vyhrazených zařízení vytvářejících dokonalou iluzi skutečného skupinového jednání až k osobním multifunkčním řešením TelePresence, telefonům s podporou videa a softwarovým klientům. Díky tomu lze uplatnit flexibilní modely nasazení, které odpovídají vašim finančním možnostem a umožňují škálovat nasazení zvolené technologie. Využíváme otevřená standardní připojení umožňující volat s využitím videa na telefony vašich kolegů, partnerů a zákazníků. Ochráníte tím hodnotu provedené investice a získáte potřebnou flexibilitu pro případné rozšíření stávajícího nasazení.

Snadná škálovatelnost, snadná správa, maximální návratnost investice

Snadná škálovatelnost, snadná správa, maximální návratnost investice

Pokud se používání řešení TelePresence v rámci vaší organizace a mezi organizacemi rozšíří, můžete svou investici bez obav rozšířit – řešení společnosti Cisco umožňují růst spolu s vámi a dosáhnout maximální návratnosti investice. Kompaktní architektonické řešení usnadňuje správu investice a lze bez problémů rozšiřovat. Investice společnosti Cisco do technologií pro komunikaci prostřednictvím videa a pro spolupráci nemají v celém odvětví obdoby. &Využíváme výzkumná a vývojová centra, nabízíme nepřetržitou podporu a prostřednictvím tisícovek servisních pracovišť přinášíme stále nové inovace a rychlé odpovědi na potřeby vašich společností.