Video je hlasem dneška

TelePresence – nová generace videokonferencí

Svět je stále větší a složitější a rychleji se točí – vzájemná spolupráce se v něm stává klíčovou a strategickou prioritou. Jak ale sladíte znalosti a vědomosti svých zaměstnanců na stejnou úroveň? Jak dostanete klíčové zaměstnance na několik míst zároveň? Jak si udržíte osobní kontakt s rostoucím počtem spolupracovníků, zákazníků, dodavatelů, partnerů a konzultantů?

Člověk v centru spolupráce díky řešení TelePresence

Člověk v centru spolupráce díky řešení TelePresence

Centrem spolupráce prostřednictvím videa při použití řešení Cisco TelePresence je člověk, který může využít nové způsoby spolupráce k transformaci činnosti organizace, zrychlení tempa inovací a dosažení vyšších výsledků s nižšími náklady. Díky nové generaci videokonferenčních řešení se může kdokoli, kdekoli a efektivněji osobně setkat s využitím špičkového řešení, které umožňuje dosáhnout přirozené komunikace odpovídající živému rozhovoru.


Příležitost k transformaci společnosti

Příležitost k transformaci společnosti

Různé organizace na celé zeměkouli si mohou vyzkoušet přínos řešení Cisco TelePresence při transformaci společnosti. Představte si využití zkušených odborníků na několika místech najednou, optimalizaci pracovní doby zaměstnanců a současné nasazování inovací v rámci celé organizace. Naši zákazníci získávají výhody před konkurencí prostřednictvím zlepšení spolupráce a zjišťují, že řešení TelePresence již není atraktivní novinkou, ale nezbytnou nutností.

Pro všechny a všude

Pro všechny a všude

Pokud jste majiteli začínající malé firmy či zaměstnanci státního úřadu nebo globální společnosti se službami poskytovanými tisícům uživatelů, máme pro vás řešení – pro všechny a všude. Rádi bychom vám představili jedno z nejkomplexnějších portfolií v oblasti teleprezenčních řešení a architektur pro spolupráci v celém odvětví. Cesta k zapojení videa do komunikace je snadnější, než si myslíte.

Oblíbené příspěvky týkající se řešení TelePresence ve službě Twitter

Logo služby Twitter