Flexible Infrastructure

Inovace struktury podporují aplikace příští generace.

Flexible Infrastructure
datacenter

Sjednoťte své datové centrum

Řešení Cisco Unified Data Center mění ekonomiku datového centra prostřednictvím sjednocení počítačů, úložišť, sítí, virtualizace a správy do jediné platformy. Výsledkem je jednoduchost provozu a pružnost podniku – nezbytný základ pro cloud computing a zavádění IT jako služby.

AN73662

Unified Computing

Cisco UCS je inteligentní, inovativní výpočetní infrastruktura, která zjednodušuje operace, urychluje nasazení a umožňuje rychlejší spouštění aplikací v klasických, virtualizovaných a cloudových prostředích.

Další informace
applications-faster-220x140

Unified Fabric

Řešení Cisco Unified Fabric poskytuje základní konektivitu. Prostřednictvím sjednocení úložišť, datových sítí a síťových služeb přináší řešení Unified Fabric flexibilitu architektury a konzistentní sítě ve fyzických, virtuálních i cloudových prostředích. Řešení Cisco Unified Fabric umožňuje zajistit konvergenci, škálování sítí, povědomí o virtualizaci a inteligenci pomocí špičkového systému Cisco NX-OS.

Další informace
cloud_portal

Unified Management

Komponenta Unified Management v architektuře datového centra společnosti Cisco komplexní řešení pro správu softwaru. Tato řešení poskytují inteligentní, automatizovaný přístup k řízení IT, nabízejí rychlost a spolehlivost podnikové třídy a zároveň zjednodušují nasazení a provoz fyzické/prosté, virtuální a cloudové infrastruktury.

Další informace

Navrhněte si své datové centrum

Získejte návod, jak navrhnout a nasadit datové centrum.

Analytické a případové studie

Prostudujte si názory analytiků a zákazníků na architekturu Cisco UCS a řešení datových center.

Podpora

Získejte přístupu ke konfiguraci, souborům ke stažení, technické dokumentace a dalším materiálům.

Sociální média pro datová centra

Najděte, sledujte a kontaktujte řešení Cisco Data Center na sociální síti.