Datové centrum a virtualizace

Flexible Infrastructure

Inovace struktury podporují aplikace příští generace.

Flexible Infrastructure
datacenter

Sjednoťte své datové centrum

Řešení Cisco Unified Data Center mění ekonomiku datového centra prostřednictvím sjednocení počítačů, úložišť, sítí, virtualizace a správy do jediné platformy. Výsledkem je jednoduchost provozu a pružnost podniku – nezbytný základ pro cloud computing a zavádění IT jako služby.

AN73662

Unified Computing

Cisco UCS je inteligentní, inovativní výpočetní infrastruktura, která zjednodušuje operace, urychluje nasazení a umožňuje rychlejší spouštění aplikací v klasických, virtualizovaných a cloudových prostředích.

Další informace
applications-faster-220x140

Unified Fabric

Řešení Cisco Unified Fabric poskytuje základní konektivitu. Prostřednictvím sjednocení úložišť, datových sítí a síťových služeb přináší řešení Unified Fabric flexibilitu architektury a konzistentní sítě ve fyzických, virtuálních i cloudových prostředích. Řešení Cisco Unified Fabric umožňuje zajistit konvergenci, škálování sítí, povědomí o virtualizaci a inteligenci pomocí špičkového systému Cisco NX-OS.

Další informace
cloud_portal

Unified Management

Komponenta Unified Management v architektuře datového centra společnosti Cisco komplexní řešení pro správu softwaru. Tato řešení poskytují inteligentní, automatizovaný přístup k řízení IT, nabízejí rychlost a spolehlivost podnikové třídy a zároveň zjednodušují nasazení a provoz fyzické/prosté, virtuální a cloudové infrastruktury.

Další informace

Navrhněte si své datové centrum

Získejte návod, jak navrhnout a nasadit datové centrum.

Analytické a případové studie

Prostudujte si názory analytiků a zákazníků na architekturu Cisco UCS a řešení datových center.

Podpora

Získejte přístupu ke konfiguraci, souborům ke stažení, technické dokumentace a dalším materiálům.

Sociální média pro datová centra

Najděte, sledujte a kontaktujte řešení Cisco Data Center na sociální síti.