Masz konto?

  •   Spersonalizowana zawartość
  •   Twoje produkty i wsparcie

Potrzebujesz konta?

Utwórz konto

Centrum zasobów dla małych firm

Masz pytania? Dostarczamy skuteczne rozwiązania. Zacznij od jednego z naszych podstawowych przewodników, aby zrozumieć zasady tworzenia sieci i zapewniania bezpieczeństwa w małej firmie.

Połączenia techniczne

Technologia, trendy i spostrzeżenia dla małych firm. Zdobądź przewagę dzięki najnowszym funkcjom cyberbezpieczeństwa, innowacjom cyfrowym i komunikacji w firmie.

Transformacja cyfrowa dla małych firm

Odkryj nowe sposoby zwiększania możliwości pracowników, nawiązywania kontaktów z klientami i wprowadzania innowacji, aby rozwijać swoją firmę.

Badanie dojrzałości cyfrowej małych firm 2020

Zapoznaj się z nowym badaniem dojrzałości cyfrowej małych firm 2020, aby dowiedzieć się, gdzie małe firmy znajdują się na etapach dojrzałości cyfrowej i jakie są ich perspektywy na następne 18 miesięcy.

Centrum zasobów

Znajdź przydatne narzędzia, wskazówki, filmy i inne materiały na określone tematy, napisane przez odpowiednich ekspertów dla właścicieli małych firm.

Zasoby sieciowe

Wybór odpowiedniej sieci i jej optymalizacja mogą być skomplikowane. Dowiedz się, jak podejmować właściwe decyzje dotyczące projektowania i utrzymywania sieci w firmie, aby przyspieszyć rozwój swojego biznesu.


Zasoby dotyczące cyberbezpieczeństwa firmy

Zagrożenia dla cyberbezpieczeństwa firmy mogą być obecnie największym wyzwaniem IT, przed którym stają obecnie rozwijające się przedsiębiorstwa. Skorzystaj z naszej wiedzy i zasobów dla małych firm, aby rozwijać swój biznes.


Zasoby dotyczące komunikacji w firmie

Aby Twoja firma mogła się rozwijać, pracownicy i klienci muszą mieć możliwość łączenia się i komunikacji. Znajdź narzędzia i artykuły ułatwiające podejmowanie decyzji dotyczących komunikacji w firmie, które pomogą rozwinąć Twój biznes i utrzymać łączność.

Ucz się od ekspertów

Uzyskaj odpowiedzi od ekspertów ds. technologii i właścicieli małych firm, takich jak Ty. Omów kluczowe tematy z osobami z całej branży, aby rozwinąć swoją firmę.