Masz konto?

  •   Spersonalizowana zawartość
  •   Twoje produkty i wsparcie

Potrzebujesz konta?

Utwórz konto

Czy Twoja firma nadąża za postępem? Możemy pomóc Ci przyspieszyć rozwój. Dołącz do nas podczas VMworld.

Zarejestruj się

Narzędzia do współpracy w małych firmach

Praca zdalna to przyszłość. Spraw, aby Twoje zespoły były bardziej zadowolone, wydajniejsze i połączone lepiej niż kiedykolwiek wcześniej dzięki nowoczesnym narzędziom do współpracy.

Funkcje i zalety

Bardziej inteligentne spotkania oparte na sztucznej inteligencji

Dzięki Webex zyskujesz nowe możliwości, które mogą zapewnić tylko funkcje oparte na sztucznej inteligencji, takie jak własny asystent spotkania do robienia notatek, analizy uczestników i rozpoznawanie twarzy.

Opracowane z myślą o Tobie

Webex, zaprojektowany tak, aby zapewnić możliwość skalowania i rozwoju wraz z Tobą, oferuje pełny zestaw rozwiązań do współpracy, z których można korzystać wraz z narzędziami używanymi przez Ciebie na co dzień, umożliwiając Tobie i Twoim zespołom zwiększenie produktywności w dowolnym miejscu i czasie.

Bezpieczna współpraca

Tylko dzięki Webex otrzymujesz pełne szyfrowanie typu end-to-end. Gdy potrzebujesz współpracować z innymi za pośrednictwem wideo, audio, udostępniania ekranu lub wiadomości, pomagamy Ci zachować ochronę.

Współpraca

Systemy telefoniczne

Technologia Voice over IP (VoIP) przenosi Twój system telefoniczny do współczesności, dzięki czemu możesz używać Internetu do wykonywania i odbierania połączeń.

Rozwiązania konferencyjne

Niezależnie od tego, czy znajdujesz się w sali konferencyjnej, siedzisz przy biurku, czy podróżujesz, uzyskaj wysokiej jakości transmisję wideo, dzięki której poczujesz się jak podczas spotkania twarzą w twarz.

Urządzenia i akcesoria konferencyjne

Zwiększ moc swoich spotkań dzięki inteligentnym urządzeniom do wideokonferencji i akcesoriom konferencyjnym stworzonym dla każdego stylu i miejsca pracy.

Narzędzie do wyboru produktów dla małych firm

Ułatwiamy znalezienie odpowiednich dla Twojej firmy produktów bezprzewodowych, sieciowych, zapewniających bezpieczeństwo i umożliwiających współpracę. Wystarczy, że odpowiesz na kilka szybkich pytań.

Przyspiesz sukces dzięki Cisco Customer Experience

Wydobądź więcej ze swoich inwestycji IT dzięki usługom wsparcia technicznego nowej generacji. Wspierani przez sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe, nasi eksperci pomogą w utrzymaniu płynnego działania infrastruktury IT. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę, aby wspierać Twoje rosnące potrzeby i pomagać w rozwoju Twojej firmy.