Masz konto?

  •   Spersonalizowana zawartość
  •   Twoje produkty i wsparcie

Potrzebujesz konta?

Utwórz konto

Od samochodu nowej generacji po szerokopasmowe sieci przyszłości - Cisco na targach CES 2018

Las Vegas, 12 stycznia 2018 – Cisco zaprezentowało swoje najnowsze rozwiązania podczas największych światowych targów elektroniki CES, które odbywają się w Las Vegas w dniach 9 - 12 stycznia. Wśród nowości Cisco znaleźć można m.in. platformę sieciową dla pojazdów nowej generacji, aplikację Cisco Kinetic dla miast oraz innowacje w zakresie usług wideo opartych na aplikacjach w chmurze.

Hyundai i Cisco opracowują hiper-połączony pojazd nowej generacji

Połączenie kompetencji sieciowych Cisco i doświadczenia Hyundaia w dziedzinie motoryzacji zaowocowało stworzeniem platformy, która umożliwia dostarczanie innowacyjnych rozwiązań dla pojazdów nowej generacji. Platforma, dzięki zastosowaniu wielowarstwowych zabezpieczeń i najnowszych technologii sieciowych, jest wysoce konfigurowalna i bezpieczna. Umożliwia to elastyczność w zakresie projektowania i tworzenia nowych usług dla pojazdów przyszłości. Dostarczane bezprzewodowo aktualizacje pozwolą skrócić czas wprowadzania innowacji na rynek. Rozwiązanie będzie dostępne w 2019 r. w wybranych modelach samochodów Hyundai.

Więcej szczegółów znaleźć można w informacji prasowej.

Nowe rozwiązania do automatyzacji sieci dla dostawców usług

Aby uprościć operacje i przyspieszyć wprowadzanie nowych produktów na rynek usługodawcy korzystają obecnie z infrastruktury chmurowej, wykorzystując chmury prywatne, publiczne lub chmurę hybrydową. Dzięki platformie Cisco® Infinite Video dostawcy usług mogą korzystać z wirtualnego zestawu chmur, aby dostarczać w bezpieczny sposób najlepszej jakości treści wideo do wszystkich urządzeń konsumenckich z jednej platformy. Platforma znajduje zastosowanie szczególnie w przypadku streamingu wideo OTT rozwiązań DVR w chmurze, umożliwiając klientom strumieniowe przesyłanie nagrań wideo z chmury do dowolnego urządzenia.  

Więcej szczegółów znaleźć można w informacji prasowej.

Większa wydajność dla operatorów telewizji kablowej

Cisco wprowadza nowy, elastyczny plan licencjonowania Infinite Broadband Unlocked (IBU) dla dostawców usług kablowych korzystających z rozwiązań Cisco Converged Broadband Router (cBR-8). Dzięki temu mogą oni konkurować z systemami światłowodowymi w zakresie dostarczania usług wideo i głosowych. W przeciwieństwie do tradycyjnych modeli licencjonowania, które wymagają od operatorów kablowych zakupu wielu licencji przepustowości dla każdej grupy usług,  IBU ma tylko jeden typ licencji oparty na zużyciu przepustowości. Po raz pierwszy operatorzy kablowi mają możliwość wykorzystania pojemności swoich platform CCAP bez ograniczeń i bez ponoszenia dodatkowych kosztów licencyjnych.

Więcej szczegółów znaleźć można w informacji prasowej.

Podczas Targów CES 2018 Cisco zaprezentowało również platformę Cisco Kinetic wykorzystującą potencjał IoT, rozwiązanie Jasper Control Center oraz innowacje z zakresu bezpieczeństwa.

Skontaktuj się z Cisco


 

O Cisco:

Cisco (NASDAQ: CSCO) to światowy lider technologiczny zapewniający działanie Internetu od 1984 r. Pracownicy, produkty i partnerzy Cisco pomagają społeczeństwom łączyć się w bezpieczny sposób i korzystać z cyfrowych możliwości jutra już dziś. Dowiedz się więcej na newsroom.cisco.com. newsroom.cisco.com.

Cisco i logo Cisco to zastrzeżone znaki towarowe należące do Cisco i/lub jego podmiotów zależnych w U.S. i innych krajach. Pełna lista znaków towarowych Cisco dostępna jest pod adresem: www.cisco.com/go/trademarks. Znaki towarowe firm trzecich są ich własnością. Użycie słowa partner nie oznacza stosunku partnerstwa pomiędzy Cisco i inną firmą.

Kontakt: Łukasz Dąbrowski | ldabrows@cisco.com | tel.: 795 03 12 02