Masz konto?

  •   Spersonalizowana zawartość
  •   Twoje produkty i wsparcie

Potrzebujesz konta?

Utwórz konto

Cisco i Google - partnerstwo w chmurze hybrydowej

Cisco i Google ogłosiły dziś partnerstwo, którego celem jest dostarczenie rozwiązań chmury hybrydowej pomagających klientom maksymalizować ich inwestycje w środowiska chmurowe i on-premise. Obie firmy dostarczą unikalną i otwartą ofertę chmury hybrydowej, która pozwoli na rozwój, zarządzanie i zabezpieczanie aplikacji i usług w ramach środowisk on-premise oraz platformy Google Cloud. Rozwiązanie oferuje szybkość i skalowalność chmury w połączeniu z bezpieczeństwem klasy korporacyjnej.

„Nasze partnerstwo z Google daje klientom najlepsze, co ma do zaoferowania chmura – szybkość i skalowalność, połączone z najwyższym poziomem wsparcia i bezpieczeństwa”, powiedział Chuck Robbins, CEO Cisco. „Dzielimy wspólną wizję świata chmury hybrydowej – innowacyjnego i szybkiego, dostępnego w otwartym i bezpiecznym środowisku – i w ten sposób chcemy dostarczać właściwe rozwiązania naszym klientom”.

„Wspólne rozwiązanie od Google i Cisco ułatwia wykorzystanie zalet chmury. Tego chcą nasi klienci”, powiedziała Diane Greene, CEO, Google Cloud.

 

Więcej informacji można znaleźć na: https://newsroom.cisco.com/press-release-content?type=webcontent&articleId=1889168

Skontaktuj się z Cisco


 

O Cisco:

Cisco (NASDAQ: CSCO) to światowy lider technologiczny zapewniający działanie Internetu od 1984 r. Pracownicy, produkty i partnerzy Cisco pomagają społeczeństwom łączyć się w bezpieczny sposób i korzystać z cyfrowych możliwości jutra już dziś. Dowiedz się więcej na newsroom.cisco.com. newsroom.cisco.com.

Cisco i logo Cisco to zastrzeżone znaki towarowe należące do Cisco i/lub jego podmiotów zależnych w U.S. i innych krajach. Pełna lista znaków towarowych Cisco dostępna jest pod adresem: www.cisco.com/go/trademarks. Znaki towarowe firm trzecich są ich własnością. Użycie słowa partner nie oznacza stosunku partnerstwa pomiędzy Cisco i inną firmą.

Kontakt: Łukasz Dąbrowski | ldabrows@cisco.com | tel.: 795 03 12 02