Vai jums ir konts?

 •   Personalizēts saturs
 •   Jūsu produkti un atbalsts

Vai nepieciešams konts?

Izveidot kontu

Automātiskās datu vākšanas rīki (sīkdatnes u. c.)

Kā uzņēmums Cisco izmanto sīkdatnes un citas izsekošanas tehnoloģijas

Mūsu pakalpojumos (tostarp mūsu tīmekļa vietnē, mobilajās lietotnēs un e-pasta ziņojumos, visi kopā saukti — “Pakalpojumi”) tiek lietotas sīkdatnes un citas ierīču identificēšanas tehnoloģijas (“sīkdatnes”), lai nodrošinātu mūsu Pakalpojumus un saprastu, kā tie tiek izmantoti un kā ar tiem var īstenot reklamēšanas mērķus. Tālāk varat lasīt vairāk par mūsu izmantotajiem sīkdatņu veidiem, kā arī to, kāpēc mēs tās izmantojam un kā varat veikt savas sīkdatņu izvēles.

Mūsu vietnē ir ietverti logrīki, kas ir interaktīvas miniprogrammas, kuras nodrošina mūsu vietnes darbību, lai sniegtu noteiktus cita uzņēmuma pakalpojumus (piemēram, ziņu, viedokļu rādīšanu, mūzikas atskaņošanu un citus pakalpojumus). Izmantojot logrīku, var tikt apkopota personiska informācija, piemēram, jūsu e-pasta adrese. Sīkdatnes var iestatīt arī logrīks, iespējojot to pareizu funkcionēšanu. Informāciju, kas ir apkopota, izmantojot šo logrīku, regulē tā uzņēmuma privātuma politikas uzņēmums, kas to izveidoja. Mūsu logrīkam var būt kontaktpersonu importēšanas funkcija, lai palīdzētu jums e-pastā nosūtīt kontaktpersonas. Pēc jūsu pieprasījuma mēs veiksim meklēšanu jūsu e-pasta adrešu grāmatā, palīdzot importēt kontaktpersonas uz jūsu tīmekļa vietni.

Kas ir sīkdatnes?

Mēs izmantojam terminu “sīkdatne”, attiecinot to uz visām tehnoloģijām, kuras glabā un piekļūst informācijai ierīcē, kuru jūs izmantojat, lai piekļūtu mūsu Pakalpojumiem, piemēram, datorā, planšetdatorā vai mobilajā tālrunī. Piemēram, mēs izmantojam HTTP sīkdatnes, kas ir nelieli datu faili (un kas parasti sastāv no cipariem un burtiem), kuri tiek lejupielādēti, kad piekļūstat mūsu Pakalpojumiem, un ļauj mums atpazīt jūsu ierīci. Savās lietotnēs mēs izmantojam arī tādu tehnoloģiju kā pikseļu atzīmes un programmatūras komplektus (vairāk informācijas).

Ir dažādi sīkdatņu veidi, piemēram:

 • Cisco tieši nodrošinātās sīkdatnes (“pirmās puses sīkdatnesˮ) un mūsu vārdā nodrošinātās sīkdatnes, piemēram, ko nodrošina reklāmas ievietotāji un datu analīzes uzņēmumi (“trešās puses sīkdatnesˮ);
 • sīkdatnes, kas ilgst dažādus laika posmus, tostarp tās, kas ir aktīvas tikai brīdī, kamēr jūsu pārlūkprogramma ir atvērta (tos sauc par “sesijas sīkdatnēmˮ). Tās tiek automātiski dzēstas, tiklīdz aizverat pārlūkprogrammu. Pārējie ir “pastāvīgie sīkfailiˮ — tie pastāv arī pēc tam, kad esat aizvēris pārlūkprogrammu. Piemēram, tās atpazīst jūsu ierīci, kad atverat pārlūkprogrammu un vēlreiz pārlūkojat internetu.

Kuras sīkdatnes mēs izmantojam un kāpēc?

Tālāk redzamajā tabulā ir norādītas dažādas sīkdatņu kategorijas, ko izmanto mūsu Pakalpojumi, un tas, kāpēc mēs tās izmantojam.

Sīkdatņu veids Kāpēc mēs izmantojam šīs sīkdatnes Kas tās apkalpo, un kur var atrast vairāk informācijas?
Autentificēšanas sīkdatnes Šīs sīkdatnes (tostarp vietējā krātuve un līdzīgas tehnoloģijas) informē mūs par to, kad jūs pierakstāties, lai varam piedāvāt jums atbilstošu pieredzi un funkcijas, piemēram, informāciju par jūsu kontu, ceļojuma vēsturi un iespēju rediģēt sava konta iestatījumus. Cisco
Drošības un vietnes integritātes sīkdatnes Mēs izmantojam šīs sīkdatnes, lai atbalstītu vai iespējotu drošības funkcijas, kas palīdz pasargāt uzņēmumu Cisco un ļauj būt tam drošībā. Piemēram, tās ļauj atcerēties, kad esat pieteicies drošā Pakalpojumu apgabalā, un palīdz aizsargāt jūsu kontu, lai tam nevarētu piekļūt neviens cits, tikai jūs. Cisco
Reklāma Sīkdatnes un pikseļi tiek izmantoti, lai saprastu un piegādātu reklāmas un padarītu tās jums atbilstošākas, kā arī lai izsekotu mobilo lietotņu reklāmas kampaņas.
Piemēram, mēs varam nolasīt sīkdatni, tāpēc varam rādīt reklāmas, kas jums varētu interesēt citās tīmekļa vietnēs. Mēs izmantojam šo informāciju arī tāpēc, lai atkārtoti atlasītu mērķauditorijai lietotājus, izmantojot atbilstošas reklāmas. Tāpat mūsu partneri var izmantot sīkdatni, attiecinājuma pakalpojumu vai citu līdzīgu tehnoloģiju, lai noteiktu, vai mēs esam rādījuši reklāmu un kādi bija tās rezultāti, un lai sniegtu mums informāciju par jūsu mijiedarbošanos ar reklāmām. Tas var ietvert sīkdatņu glabāšanu jūsu lokālajā ierīcē.

Cisco [tostarp trešās puses]

 • Adelphic
 • Adjust
 • AdRoll (Facebook)
 • AdSage
 • AOL
 • CareerCo
 • Digilant
 • Drawbridge
 • Facebook
 • Google
 • HasOffers (Tune)
 • Indeed
 • Kenshoo
 • Microsoft
 • Mixpanel
 • Quantcast
 • Recruitics
 • RocketFuel
 • Simplyhired
 • Twitter
 • Meklētājprogramma Yahoo
 • YieldMo
 • Ziprecruiter

Lai uzzinātu vairāk par interešu reklāmām vai nepiedalītos tīmekļa pārlūkošanas informācijas nodošanā, kas tiek izmantota, lai pielāgotu piedāvājumus patērētāju uzvedībai, lūdzu, skatiet vietni www.aboutads.info/choices, ja esat Amerikas Savienotajās Valstīs, vai http://youronlinechoices.eu/, ja esat ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm.

Lokalizācija Palīdz Cisco nodrošināt lokalizētu pieredzi. Piemēram, mēs varam saglabāt sīkdatnē informāciju, kas izvietota jūsu pārlūkprogrammā vai ierīcē, lai jūs varētu skatīt vietni sevis izvēlētā valodā. Cisco
Vietnes funkcijas un Pakalpojumi Nodrošina darbību, kas palīdz mums sniegt produktus un Pakalpojumus.
Piemēram, sīkdatnes var palīdzēt pieteikties, izmantojot lauku iepriekšēju aizpildīšanu. Tāpat varam izmantot sīkdatnes vai līdzīgu tehnoloģiju, lai jums un citiem nodrošinātu sociālo vietņu spraudņus un citu pielāgotu saturu un pieredzi, piemēram, sniedzot ieteikumus jums un citiem lietotājiem.

Cisco [tostarp trešās puses]

 • Facebook
 • Google+
 • Twitter
Analīze un izpēte Izmantoti, lai saprastu, uzlabotu un izpētītu produktus un Pakalpojumus, tostarp brīdī, kad piekļūstat Cisco vietnei un saistītajām vietnēm un lietotnēm no datora vai mobilās ierīces.
Piemēram, mēs varam lietot sīkdatnes, lai saprastu, kā jūs izmantojat vietnes funkcijas, un segmentējot mērķauditoriju funkciju pārbaudei. Mēs un mūsu partneri varam izmantot šīs tehnoloģijas un saņemto informāciju, lai uzlabotu un saprastu to, kā jūs izmantojat tīmekļa vietnes, lietotnes, produktus, pakalpojumus un reklāmas. Mēs varam kopīgot informāciju par šo analīzi ar partneriem.

Cisco [tostarp trešās puses]

 • Google
 • MixPanel
 • Optimizely

Sorry, no results matched your search criteria(s). Please try again.

 

Kā īstenot sīkdatņu izvēli?

Jums ir tiesības izvēlēties nepieņemt sīkdatnes. Tās ir svarīgs elements mūsu pakalpojumu darbībā, tāpēc jums ir jāzina, ka, izvēloties noraidīt vai noņemt sīkdatnes, varat ietekmēt mūsu vietnēs piedāvāto pakalpojumu pieejamību un funkcionalitāti.

Lielākā daļa tīmekļa pārlūkprogrammu ir iestatītas tā, lai tās pieņemtu sīkdatnes pēc noklusējuma. Ja vēlaties, parasti varat atzīmēt savā pārlūkprogrammā noņemt vai noraidīt pārlūkprogrammas sīkdatnes. Lai to izdarītu, izpildiet pārlūkprogrammā sniegtos norādījumus. Norādījumi parasti ir pieejami izvēlnē Palīdzība, Rīki vai Rediģēt.

Dažas trešās puses piedāvā arī iespēju atteikties no sīkdatnēm, noklikšķinot uz atteikšanās saites. Varat arī proaktīvi atteikties no reklāmām.

Kā atteikties no interešu reklāmām

Pārlūkprogrammas sīkdatņu noņemšana vai noraidīšana ne vienmēr ietekmē trešās puses Flash sīkdatnes, kas tiek izmantotas saistībā ar mūsu Pakalpojumiem. Iegūstiet plašāku informāciju par to, kā dzēst vai atspējot Flash sīkdatnes.

Varat arī mainīt preferences attiecībā uz to, kā šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.

Kā iegūt plašāku informāciju

Plašāku informāciju par sīkdatnēm, tostarp to, kādas sīkdatnes ir iestatītas jūsu ierīcē un kā tās pārvaldīt vai dzēst, skatiet vietnē AllAboutCookies.org un Your Online Choices (Eiropas Savienības iedzīvotājiem).

Neizsekošanas funkcija

Dažās tīmekļa pārlūkprogrammās var būt iespēja izmantot neizsekošanas funkciju, kas nosūta signālus uz apmeklētajām vietnēm, norādot, ka nevēlaties, lai jūsu darbības tiešsaistē tiek izsekotas. Tas atšķiras no sīkdatņu bloķēšanas vai dzēšanas, jo pārlūkprogrammas ar iespējotu neizsekošanas funkciju vēl aizvien var pieņemt sīkdatnes. Pašlaik nav nozares standarta, kā uzņēmumiem vajadzētu reaģēt uz neizsekošanas signāliem, lai gan šāds standarts nākotnē varētu tikt izstrādāts. Šobrīd uz neizsekošanas signāliem mēs nereaģējam. Ja tā darīsim arī turpmāk, mēs šo procesu aprakstīsim šajā Paziņojumā par privātumu. Uzziniet vairāk par neizsekošanu.

Sazināties ar mums

Ja jums ir jebkādi jautājumi par sīkdatņu izmantošanu, lūdzu, sazinieties ar mums: privacy@cisco.com.

Paziņojums par privātumu