Spolupráca

Služby na spoluprácu

Zrealizujte víziu svojej organizácie v oblasti spolupráce

Riešenia spoločnosti Cisco pre spoluprácu zahŕňajú širokú škálu technológií vrátane koncových bodov na spoluprácu, konferenčných služieb, spolupráce so zákazníkmi a zjednotenej komunikácie, z ktorých všetky ponúkajú aj podporu pre mobilitu. S pomocou a s informáciami zo služieb Cisco Collaboration Services vaša organizácia môže plánovať nové iniciatívy a používanie technológií v oblasti spolupráce, zjednodušiť nasadenie a spravovať infraštruktúru pre spoluprácu s väčším prehľadom a zvýšenou schopnosťou reagovať.

  • Zladenie rozhodnutí týkajúcich sa technológií s požiadavkami podniku a zužitkovanie potenciálu pre spoluprácu
  • Správa nákladov, zvýšenie rýchlosti nasadzovania a preukázateľne rýchla návratnosť investícií
  • Rýchla identifikácia a riešenie problémov na obmedzenie odstávok a udržanie existujúcich procesov v plynulej prevádzke
  • Úspešná integrácia existujúcich databáz s novými nástrojmi a platformami na spoluprácu na poskytovanie zjednoteného používateľského prostredia
  • Zistite, ako nestratiť kontrolu nad implementovanými zmenami, a odhaľte skutočnú hodnotu vašich najcennejších aktív – vašich ľudí. (2:04 min.)Video

Služby Cisco Services ponúkajú komplexný a zároveň flexibilný prístup k podpore vašej spoločnosti v každom štádiu budovania prostredia na spoluprácu.

Služby pre koncové body na spoluprácu

Služby pre koncové body na spoluprácu

Služby Cisco Services poskytujú rozsiahle portfólio služieb spolupráce na podporu celej škály koncových bodov od spoločnosti Cisco, od IP telefónov a videokonferenčných zariadení až po webových, mobilných a stolných klientov.

Ďalšie informácie
Služby pre konferencie

Služby pre konferencie

Od plánovania a návrhu až po optimalizáciu a podporu, riešenia služieb Cisco Services for Collaborative Conferencing pomáhajú sprostredkovať nerušenú používateľskú skúsenosť s vysoko kvalitnými a škálovateľnými funkciami pre web a video.

Ďalšie informácie
Služby pre spoluprácu so zákazníkmi

Služby pre spoluprácu so zákazníkmi

Služby Cisco Services s rozsiahlymi možnosťami plánovania a podpory vám môžu pomôcť vytvoriť základňu pre efektívnejšie vzťahy s klientmi a poskytovanie lepších služieb zákazníkom s integrovanými riešeniami pre kontaktné centrá.

Ďalšie informácie
Služby pre zjednotenú komunikáciu

Služby pre zjednotenú komunikáciu

Služby Cisco Services vám môžu pomôcť lepšie spravovať hlasové služby, video, podporu mobility a informácie o prítomnosti a poskytovať tak spoľahlivé a pokročilé možnosti komunikácie pre váš tím bez ohľadu na to, kde členovia tohto tímu pracujú.

Ďalšie informácie