Masz konto?

  •   Spersonalizowana zawartość
  •   Twoje produkty i wsparcie

Potrzebujesz konta?

Utwórz konto

Rozwiązania wideokonferencyjne dla małych firm

Współpraca nigdy nie była tak łatwa. Wykorzystaj możliwości oferowane przez rozwiązania wideokonferencyjne dla swojej małej firmy i bezpiecznie łącz się ze swoim zespołem na dowolnym urządzeniu z dowolnego miejsca.

Funkcje i zalety

Spotkaj się twarzą w twarz z dowolnego miejsca

Dołączanie do spotkania nigdy nie było tak łatwe. Niezależnie od tego, czy korzystasz z telefonu komórkowego, komputera czy znajdujesz się w sali konferencyjnej, jednym kliknięciem możesz dołączyć do wysokiej jakości wideo spotkań biznesowych online.

Spraw, aby wszyscy się rozumieli

Przedstaw znakomitą prezentację lub współpracuj nad projektem w czasie rzeczywistym, z łatwością udostępniając aplikację lub cały ekran zdalnym uczestnikom.

Niech praca wre bez ustanku.

Narzędzia do współpracy zespołowej umożliwiają przyspieszenie pracy przed spotkaniem, w jego trakcie i po nim, dzięki przesyłaniu wiadomości, udostępnianiu plików, tablicom, wideokonferencjom i nie tylko. 

Narzędzie do wyboru produktów dla małych firm

Ułatwiamy znalezienie odpowiednich dla Twojej firmy produktów bezprzewodowych, sieciowych, zapewniających bezpieczeństwo i umożliwiających współpracę. Wystarczy, że odpowiesz na kilka szybkich pytań.

Wypróbuj Webex Meetings bezpłatnie

Darmowy plan Webex Meetings zapewnia spotkania z 50 uczestnikami, wideo HD i udostępnianie ekranu.

Webex Meetings pozwala mojemu zespołowi na szybszą współpracę i komunikację - zwiększając tym samym produktywność.

- David Savercool, dyrektor IT, Control Southern