Hesabınız var mı?

  •   Kişiselleştirilmiş içerik
  •   Ürünleriniz ve destek

Hesap oluşturmanız mı gerekiyor?

Bir hesap oluşturun

Cisco Connect Türkiye

1 Ekim 2020 Perşembe, Saat: 10:00 – 18:00

Cisco Connect Türkiye Oturum Kayıtları

Cisco Connect Türkiye kapsamında gerçekleşen canlı oturum kayıtları ve sizler için ek olarak hazırladığımız detaylı demo ve teknik oturumlara buradan erişebilirsiniz.

Açılış Oturumu

Reem Asad ve Didem Duru Röportajı

Gürkan Papila ve Onur Akın Röportajı

İlker Kuruöz ve Onur Akın Röportajı

Emrah Bayarçelik ve Onur Akın Röportajı

Enterprise Agreements

Software made Simple with Cisco Enterprise Agreements

Enterprise Networking Teknik Oturumları

Meraki MV Motion Search Demo

Meraki Remote Working Solutions

Secure, Scalable and Automated Enterprise WAN: Cisco SDWAN

Evolving Mobility Experience with Wifi6

SD-WAN & SD-Access & ACI: Better Together to a Multi-Domain Architecture

Meraki MV Smart Cameras

Meraki_SDWAN_Analytics

Intent Based Campus Network: Cisco SD-Access - KoçSistem

Intelligent & Secure Branch Experience with Meraki

Simple Management & Unparalleled Visibility with DNA Center

Collaboration Teknik Oturumları

Webex for Everyone

Understanding Hybrid and Cloud Collaboration with Integrations

Future of the Customer Care

One Integrated Experience on Every Platform - Istanbul Pazarlama

Secure Conferencing, Data privacy and more

Webex Analytics, Diagnostics

Data Center Teknik Oturumları

Nexus3550 for High Frequency Trading

Multicloud Interworking

Managing Intent Based Datacenter

Business Continuity Solutions in Modern Datacenter - Veeam

Nexus Data Broker Demo

Hyperconverged Datacenter

Managing App Experience – Onotio

Flashstack and Cisco SAN Solutions - Pure Storage

Security Teknik Oturumları

Umbrella SIG & Meraki Guest Wifi

Learn from Product Manager! Secure Your Network Edge with Cisco Firepower

Protect Your Remote Workers With Cisco Secure Remote Worker Suite

Zero Trust For Workloads With
Cisco Tetration

Cisco DUO ile WinLogon MFA

Cisco SASE: Combining SD-WAN with Security and Cloud - Soitron – Sekom

Defend Against the Most Prevalent Attack Vector with Cisco Email Security Suite – Bizcom

Protect Your Factory Floor with Cisco OT Security Offering

IoT & Innovation Center Teknik Oturumları

3rd Party Entegrations with
Meraki Using APIs

Cisco Meraki Smart Cameras Person Detection and Webex Teams Integration

Cisco Meraki Limiting Admin Access Using a Custom Dashboard

Healthcare Operational Efficiency with
Cisco IOT

Realwear Cisco

CiscoEagleEye Wipelot(RTLS Çözümleri)

Cisco DevNet: Discover additional features of Cisco products

Discover Connected Life with LoRa in Smart Cities and Smart Industries

Vispera Shelfsight with Cisco Meraki

IOT Edge Computing and Intelligence

Next Generation Customer Behavior Analytics: Wi-Fi Analytics-Telcoset

Internet of Things and its impact on business processes

Cisco and the Innovation Adventure

Cisco Services & CX Solutions and SP/Mobility Solutions

Business Critical Services

5GC SA and Evolution to Any-G Core

Cisco High Value Services

Cisco Security Services Portfolio

Success Track Services

ORAN/VRAN Changing the Game

Cisco Assessment Services

SPONSORLAR

Diamond Sponsor

 

KoçSistem

Koç Topluluğu şirketlerinden, Türkiye’nin köklü ve lider bilgi teknolojileri şirketi KoçSistem, 70 yılı aşkın süredir teknolojiyi iş dünyasının hizmetine sunmaktadır. Yenilikçi ürün ve servisleriyle şirketlere rekabet avantajı ve verimlilik kazandıran KoçSistem; vizyonu, iş yapış şekli, paydaşlarına verdiği değer ile sektöründe liderliğini sürdürmektedir.

Şirketlerin dijital dönüşümünde başrolü oynayan KoçSistem; Nesnelerin İnterneti, Büyük Veri ve Analitik, Güvenlik, Kurumsal Bulut, Kurumsal Mobilite, İş Çözümleri, ve Dijital İşgücü RPA gibi alanlarda pek çok ürün ve servisler sunmaktadır.

KoçSistem bankacılık, telekom, perakende, enerji, dayanıklı tüketim, otomotiv, kamu, sigorta ve daha birçok sektörde yer alan müşterilerine sektörlerin iş ihtiyaçlarına yönelik sunduğu proaktif ürün ve servisleriyle, müşterilerinin tedarik zincirinden müşteri deneyimine dek toplam değer zincirini dijitalleştirmektedir. KoçSistem inovatif çözümleri ve yenilikçi teknolojileri ile sektörleri geleceğe taşımaktadır.

Dünyanın en büyük teknoloji üreticileri ile güçlü stratejik ortaklılar geliştiren KoçSistem; müşterilerinin dijital dönüşüm yolculuğundaki ihtiyaçlarını doğru iş ortakları ile birleştirerek etkin bir ekosistem oluşturmaktadır.

KoçSistem; küresel pazara açılan kapısı olan Ar-Ge projeleri ile dünyanın en önemli teknoloji merkezleri ile sürdürülebilir ilişkiler kurmaktadır. Türkiye’de yazılım alanında birinci sırada yer alan Ar-Ge ve Yenilik Merkezi, yarının ihtiyaçlarına bugünden çözüm üreten mühendisleriyle ile hem sektörün hem de ülkemizin kalkınmasına hizmet ederek, rekabet avantajı sağlayan projeler yürütmektedir.

Müşterileri için değer yaratan, geleceğe ışık tutan stratejik sektörel bakış açısı, pazar odaklı ürün yönetimi yaklaşımı ve teknolojiye yön veren Ar-Ge ve inovasyon gücü ile KoçSistem yeni dönüşümlere hazır olacak!

Platinum Sponsor

 

Telcoset

Telcoset, 2003 yılında kurulan ve bilgi teknolojileri alanında müşterilerinin iş ihtiyacını karşılayan lider bir system entegrasyon şirketidir.

İstanbul ve Ankara’da yaklaşık 150 kişilik uzman kadrosuyla yurt içi ve yurtdışında hizmet veren Telcoset, Ağ ve Güvenlik Çözümleri , Sanallaştırma Çözümleri, Veri Merkezi Çözümleri, Nesnelerin Interneti (IoT), İş Sürekliliği Çözümleri , Yönetilen Hizmetler ve Profesyonel Hizmetler alanındaki proaktif ürün ,çözüm ve servisleriyle özellikle Servis Sağlayıcılar, Kurumsal ve Kamu pazarının dijital dönüşüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Yurtiçi ve yurtdışında gerçekleştirdiği birçok başarılı proje ile pazarda yerini her geçen gün sağlamlaştıran Telcoset’in ana motivasyonu müşterilerine en yüksek standartlarda hizmetler sunmak, BT hizmetlerini kurumsal değer zincirlerinin ayrılmaz bir parçası haline getirmektir.

Cisco Gold Partner’ı olan Telcoset, Cisco Sytems’in Advanced SP Architecture Specialization, Advanced Enterprise Networks Architecture Specialization, Advanced Data Center Architecture Specialization, Advanced Collaboration Architecture Specialization, Advanced Security Architecture Specialization, Cisco Express Specialization, Cisco IoT Authorization, Customer Experience Specialization, Premier Certified Partner uzmanlık ve sertifikalarına sahiptir.

Veeam

Veeam® Software, Bulut Veri Yönetimi sağlayan yedekleme çözümlerinin lider firmasıdır. Veeam, yedeklemeyi modernize etmek, hibrit bulutu hızlandırmak ve verilerinizi güvenceye almak için tek bir platform sunar. Dünya genelinde 365.000’den fazla müşteriye sahip olan Veeam’in müşterilerinin yüzde 81’i Fortune 500 ve yüzde 66’sı da Global 2000 listesinde yer almaktadır. Veeam’in global ekosisteminde 70.000’den fazla kanal iş ortağı bulunmaktadır. Merkezi İsviçre’nin Baar şehrinde olan ve 30’dan fazla ülkede ofisi bulunan Veeam hakkında daha fazla bilgi için http://www.veeam.com/tr‘yi ziyaret edebilirsiniz.

Gold Sponsor

 

Armada

Armada Bilgisayar 1993 yılından bu yana dinamik yapısı ve yenilikçi bakış açısı ile bilişim sektöründe alanında lider uluslararası markaların tercih ettiği katma değer sağlayan bir distribütör konumundadır. Yeni nesil teknoloji ve çözümleri alanında uzman kadrosu ile iş ortakları üzerinden son kullanıcılara sunmaktadır.

2006 yılında halka arz edilerek borsada işlem görmeye başlayan Armada, müşteri ve ürün odaklı iş süreçleri, yeni teknolojileri ilk uygulayan şirket olmanın getirdiği güvenilirlik ve deneyim ile pazarda farklılığını başarı ile ortaya koymuştur. 2014 yılı itibari ile de dünyanın önde gelen distribütörlerinden Ingram Micro çatısı altında faaliyet göstermeye başlamıştır.

Armada, bilişim sektörünün ön yatırım, finansman ve deneyim gerektiren ürün ve teknolojilerini dünya ile eşzamanlı Türkiye pazarına başarıyla sunarak, iş hacmini büyütmekte ve yaygınlaşmaktadır.

Aruba, Axis, Cisco, Commscope, Commvault, Dell Technologies, Extreme Networks, Fortinet, HCS, HPE, Honeywell, Jabra, Kaspersky, Lenovo, Microsoft, Milestone, Nutanix, Nvidia, Polycom, Palo Alto, Pure Storage, Riverbed, RSA, Symantec, Veeam, VMware, Zebra ile  distribütörlük anlaşması çerçevesinde uzun yıllara dayalı işbirliği yürütmektedir. 

Armada; bilişim alanındaki lider üretici markalar ile Türk bilişim firmaları arasında sağladığı katma değer açısından vazgeçilmez bir platform olmaya devam etmektedir.

Knowledge Club

Knowledge Club olarak iş ortaklarımıza üretici bağımsız geleneksel & yazılım tabanlı ağ bileşenlerinde yönetim, raporlama, monitörleme ve ağ erişim kontrolü sağlamak için makine öğrenmesi, nesnelerin interneti ve büyük veri modellemesi ile güçlendirilmiş yapay zeka altyapısında model odaklı otomasyon hizmetlerimizi sunan Türkiye’nin ilk ve tek Ağ Orkestrasyon Servis Sağlayıcı Şirketiyiz.

Yetkili Cisco Eğitim Merkezi olarak misyonumuz ağ ve yazılım teknolojilerinin geleceğini ön gören vizyonumuzla iş ortaklarımıza ‘Trusted Advisor’ ünvanımızla katma değerli çözümlerimizi sunmaktır.

Bu amaç doğrultusunda ağ, büyük veri, veri tabanı, yapay sinir ağları, mikro servisler ve üretici bağımsız ağ programlama & otomasyon alanlarında gerçek cihazlar üzerinde official eğitim dökümanlarını kullanarak, üretici tarafından yetkilendirilmiş ve saha tecrübesine sahip sertifikalı eğitmenlerimizle beraber eğitim, danışmanlık, kurulum ve destek hizmetlerimizi iş ortaklarımıza ve müşterilerimize sağlayan bilişim danışmanlık şirketiyiz.

Cisco SD-WAN, SD-Access, Dev-Net, Çağrı Merkezi (Cisco UCCX, UCCE), ISE (Identity Service Engine) ve Segment Routing demo lablarımızla iş ortaklarımız için hem POC (Proof of Concept) danışmanlığı sağlarken hem de istek üzerine projelere özel olarak geliştirdiğimiz custom içerikli eğitim hizmetlerimizi 17 sertifikalı eğitmenimizle beraber başta Türkiye olmak üzere Avrupa, Asya ve Afrika bölgelerinde 6 farklı dilde yıllardır sunuyoruz.

Dünyaca içinde bulunduğumuz bu özel dönemde iş ortaklarımıza daha verimli hizmet sunabilmek adına düzenlemekte olduğumuz uzaktan canlı eğitimlerimizi katılımcılarımızdan alınan KVKK onayı sonrasında kesintisiz eğitim portalımız aracılığıyla ilgili kurumlara özel olarak bir yıl boyunca 7/24 tekrar izleyebilme imkanı sunuyoruz. Kesintisiz eğitim portalımızda yer alan lab erişimi ve video eğitimlerimizle de ilgili Cisco sınavlarına hazırlanmak isteyen öğrencilerimize en iyi şekilde destek oluyoruz.

Morten Bilgi ve İletişim A.Ş.

İstanbul, Ankara ve İzmir’de 60'dan fazla çalışanıyla Türkiye ve EMEAR Bölgesi’nde hizmet veren Morten Bilgi ve İletişim Hizmetleri, 2001 yılında Bülent Morten tarafından kuruldu. Ancak, şirketimizin kökleri, 1999 yılında, yine Bülent Morten’in yönetiminde kurulan İstanbul Teknik Üniversitesi bünyesindeki ‘Cisco Networking Academy Programı’na dayanmaktadır. Morten, artık DNA’sına yerleşen bu akademik ruh ile 20 yıllık saha deneyimini birleştirmiştir. Böylece, müşterilerin beklenti ve ihtiyaçlarını doğru analiz edip, işlerini bugünden geleceğe taşıyacak teknolojileri kuran Morten’i sektörde öne çıkaran bir sinerji ortaya çıkmaktadır.

BT Eğitim

Yetkili Cisco GOLD Partneri ve Yetkili Cisco Eğitim Partneri olan Morten, ‘Customer Experience Specialized’ ünvanı ile çalışmaktadır. Teknoloji alanında günümüzün en önemli yatırımı olan güvenlik ve bulut alanlarında, en yüksek teknik yetkinlik olan Authorized Technology Provider uzmanlğına ulaşmıştır. Morten, Cisco Application Centric Infrastructure (ACI), Cisco Identity Services Engine (ISE) ve Cisco Telepresence Video Advanced teknolojileri uzmanlıklarında da hizmetlerini sürdürmektedir.

Specializations: Advanced Collaboration Architecture Specialization, Advanced Data Center Architecture Specialization, Advanced Enterprise Networks Architecture Specialization, Advanced SP Architecture Specialization, Advanced Security Architecture Specialization, Customer Experience Specialization, Express Specialization

Authorizations: Cisco IoT Authorization, Cisco Umbrella for MSSPs, Cisco Unified Contact Center Express Authorization, Collaboration SaaS Authorization, EA Collab - UC TP PC, EA Collab-Flex Plan, EA Collab-Flex Plan On-Prem Calling, EA Collab-Flex Plan On-Prem Meetings, Unified Contact Center Enterprise Authorization

Cloud & Managed Service Provider

Cloud and Managed Services Express

Teknolojik altyapılar alanındaki satış, danışmanlık, teknik destek, eğitim, dış kaynak sağlama, satış öncesi ve sonrası hizmetlerle ülkemizin ve dünyanın lider şirketlerinin iletişim, veri merkezi ve güvenlik altyapılarına uçtan uca imza atan Morten, sektördeki gelişmelere göre sürekli yenilenen veri merkezi, zengin cihaz çeşitliliği ile de ürün demoları, performans testleri gibi konularda müşterilerinin hizmetindedir.

Yetkili Cisco Eğitim Partneri olarak, bünyesinde 13 adet CCSI bulunduran Morten, sınıf içi ve uzaktan eğitim modelleriyle eğitim sunmaktadır. Sektörde BT Eğitim markası ile tanınan Morten, kadrosunda yer alan,  CCIE sertifikalı, geniş  deneyimli eğitmen kadrosu ile fark yaratmaktadır. CISCO ürün ve teknolojilerine dair en güncel içerikler ve lab çalışmaları, öğrencilere en yüksek kalitede eğitim imkanı sağlamaktadır. Morten, hem kapalı sınıf, hem de açık sınıf eğitimler düzenleyip, kurumsal ve bireysel segmentin ihtiyaçlarına yönelik esnek programlar sunmaktadır. Eğitim takvimini www.btegitim.com sayfasından ve sosyal medya hesaplarından duyuran Morten, sektöre yeni IT profesyonelleri kazandıran çevik ve yenilikçi bir firma olarak stratejik konumdadır.

Neteks

İletişim ağı, ağ güvenliği, yakınsama ve ses çözümlerine odaklanan Neteks AŞ, 1996 yılında kurulmuştur. 2001 yılında Türkiye’nin lider Bilişim Teknolojileri dağıtım firması olan Index Grup’a katılmıştır.

Neteks AŞ, konusunda lider markaların temsilciliğini yapan, katma değerli bir dağıtım firmasıdır. 2007 yılında bu gücünü bir dünya devi olan Westcon Group ile %50-50 ortaklık kurarak, konusunda uzman kadrosuna global bilgi ve birikimi de katarak Türkiye pazarında güçlü bir yer edinmiştir. 13 yıllık güçlü ve verimli işbirliğinin ardından 2020 yılı Şubat ayında, geleceğe yönelik stratejik hedefleri doğrultusunda Westcon Group’un %50 hissesini de alarak, %100 Index Grup bünyesine geçmiştir.

Uzmanlığını iletişim ağı teknolojilerine ve bu teknolojileri üreten lider markaların Türkiye pazarında en doğru ve seçilmiş kanal iş ortakları ile dağıtılmasına yoğunlaştıran Neteks AŞ, yenilikçi teknoloji ve ürünleri hızlı, efektif ve güçlü bir şekilde Türkiye pazarına sunmaktadır.

Nex Teknoloji

Nex Teknoloji; Sunucu, Veri Depolama, Sanallaştırma, Güvenlik, Network ve Veri Yedekleme çözümleri sunma hedefi ile kurulmuştur. Uzmanlık alanı veri merkezi çözümleridir.

Misyonu; Sektöründe eğitimli, tecrübeli ve dinamik profesyonel kadrosu ile satış öncesi ve satış sonrasında uçtan uca müşteri ihtiyaçlarını analiz ederek, yenilikçi çözümlerle, kurumlara global standartlarda hizmet sunmaktır. 

Geçmişte edindiği 20 yıllık sektör tecrübelerini, güvenilir ve etik değerlerine bağlı bir anlayış ile, dünyadaki değişimleri yakından takip ederek, sahip olduğu ulusal ve uluslararası sertifikalar ışığında, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kullanmayı ve müşterilerinin tüm veri merkezi ortamlarını onlar adına yönetmeyi hedeflemektedir.

Nex Teknoloji, kurumsal beklentileri anlamaya ve karşılamaya yönelik disiplinle sürekli kendini yenileyen ve geliştiren inovatif bir yaklaşımla yola çıkmıştır. Tasarım ve kurulumdan, bakım ve desteğe müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda strateji oluşturarak “Müşteri Odaklı” çalışmalar gerçekleştirmektedir. 

Alanında sektörün önde gelen firmaları/üreticileri ile iş ortakları yapmış, müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya hazırdır.

Robit

Robit Teknoloji 2008 yılında Ankara'da kurulmuş, Elektronik ve Bilgi Teknolojileri olmak üzere iki ana faaliyet alanında müşterilerine hizmet vermektektedir. Kurulduğu günden bugüne her geçen yıl gücünü artırarak büyüyen Robit Teknoloji, her iki faaliyet alanında da inovatif projelere imza atarak sektöre yön vermiştir. Mühendislik, Elektronik- Yazılım ve Mekatronik alanlarında profesyonel kadroya sahip olan Robit Teknoloji İnovatif Ar-Ge faaliyetlerini, her koşulda desteklemekle birlikte araştırma ve geliştirme ekibinin faaliyetlerinin planlanması ve yönetilmesi amacıyla projelere özel metodolojileri oluşturan deneyimli proje yöneticileri ve  farklı teknolojilerde bilgi birikimine sahip profesyonel mühendislik kadrosu ile katma değerli projelerin geliştirilmesi adına başta Elektronik, Bilişim ve Yazılım alanlarında projeler yapmaktadır. Türkiye yapılanması başta Ankara olmak üzere, bilişim teknolojileri alanında hizmet veren merkez ofis ve mekatronik/elektronik alanında üretim hizmeti veren üretim merkezi ve İstanbul’da bilişim teknolojileri alanında faaliyet gösteren bölge ofisi ve Bilişim Vadisinde yer alan Ar&Ge ofisinden oluşmaktadır. Ar&Ge’den aldığı güçle bilişim teknolojileri alanında çözüm sunduğu üreticiler arasında özelleştirilmiş entegrasyonlar ile teknolojik köprüler kurmayı hedeflemektedir. Kamu ve özel sektörde faaliyetlerini sürdüren Robit Teknoloji çalışma sahasını Avrupa, Asya, Afrika olmak üzere farklı kıta ve ülkelerde de sürdürebilmek için hazırlık ve çalışmalara devam etmektedir.

Techdata

Uçtan uca ürün portföyümüz, hizmetlerimiz ve çözümlerimiz, son derece ileri düzeydeki becerilerimiz ve yeni nesil teknolojilerde uzmanlığımız, kanal iş ortaklarımızın, pazara, dünyanın bağlanmak, gelişmek ve ilerlemek için ihtiyaç duyduğu ürünleri ve çözümleri getirmesine olanak tanımaktadır. Tech Data Fortune 500® listesinde 90. sıradadır ve 10 yıl art arda Fortune'ın Dünyanın En Çok Hayran Olunan Şirketlerinden biri olarak yer almıştır. Daha fazlasını öğrenmek için, www.techdata.com adresini ziyaret edin veya bizi Twitter, LinkedIn, Facebook ve Instagram hesaplarından takip edin.

Silver Sponsor

 

Bizcom

Bizcom, Bilgi Teknolojileri alanında Müşterilerinin memnuniyetini ve verimliliğini arttırmak amacıyla, deneyimli ve yetkin ekibi ile; projelendirme,  kurulum ve kurulum sonrası destek süreçlerini karşılayacak hizmet sürekliliğini sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Kurulduğu günden itibaren Teknoloji ve İş sürekliliğinin gereksinimlerini, bilgi teknolojilerini odağında tutarak, mühendislik, danışmanlık ve proje yönetimi tecrübesi ile, müşterilerinin ihtiyaçlarını, teknolojinin öncü markaları ile sentezleyerek, müşteriye özel çözümler üretmeyi hedef edinmiştir.

Bizcom olarak hedefimiz, IT sektöründe hızla değişen ve gelişen teknolojilerle birlikte, farklılaşma, uzmanlık ve esnek çözümler ile uçtan uca farklı teknolojileri entegre şekilde kullanarak, uzmanlaşmış ve bu uzmanlığını her geçen gün arttırmaya odaklanan bir ekip olmaktır.

İstanbul Pazarlama A.Ş.

37 Yıllık Tecrübesi ile Türkiye Bilişim sektörünün en deneyimli kuruluşlarından birisi olan İstanbul Pazarlama A.Ş., 1983 yılından beri müşterilerine ihtiyaç duydukları çözüm ve hizmetler sağlamaktadır. Şirket, donanım ve yazılım satışı, lisanslama, bulut çözümleri, kurulum, teknik destek, özel yazılım geliştirme, proje yönetimi ve danışmanlık hizmetlerinden oluşan sistem entegrasyon projelerinin anahtar teslimi uygulamasını sunmaktadır.

Cisco Premier Çözüm Ortağı ve Türkiye de ilk kez Cisco HyperFlex Authorization uzmanlığını kazanan İş Ortağı olan İstanbul Pazarlama, Cisco Rack ve Blade Sunucuları ile çeşitli Data Center ve HPC projelerini başarıyla tamamlamış, Bulut ve yerel Ağ altyapı ve entegrasyon projelerini eksiksiz teslim etmiştir. Son yılların yükselen bulut tabanlı teknolojileri, Meraki ve Webex gibi konularda yatırımlarına devam etmektedir.

İstanbul Pazarlama'nın başarı öyküsü, kazandığı pek çok ödülle taçlandırılmıştır.

Certifications: Premier Certified Partner

Specializations: Advanced Data Center Architecture Specialization, Advanced Enterprise Networks Architecture Specialization

Authorizations: Cisco Cloud Meraki, Cisco Hyperflex Authorization, Collaboration SaaS Authorization

Onotio

2015 yılında kurulan firmamız, kusursuz müşteri deneyimi açısından Türkiye’nin en tanınmış markalarının uygulamalarını tasarlayıp, geliştirip, inşa edip, taşınmasını sağlayıp, güvenli şekilde çalıştırırken “Dijitalleşmelerine” yardımcı olmak söz konusu olduğunda tercih edilen, her şeyinizi emanet edebileceğini bir firma haline gelmiştir.

Dijital dönüşümün, uygulamaların birçok işletme açısından ana kullanıcı ara yüzü haline gelirken, aynı zamanda müşteri sadakati açısından da en önemli bir “araç” haline geldiğini idrak etmiş son derece deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekibiz. Buna rağmen, işletmeler bulut teknolojisine yöneldikçe, daha önce hesaba katılmayan aksaklık & güvenlik tehditleri konusunda da kendilerini hazırlamak zorundadırlar.

Sahip olduğumuz geniş hizmet yelpazesi, mevcut veri danışmanları ile sistem entegratörlerinin destek veremeyeceği şekilde işletmelerin dijital olarak dönüşmelerine olanak sağlamak suretiyle IT endüstrisini alt üst etmektedir.

Türkiye’nin AppDynamics çözüm ortağı.

Pure Storage

Pure Storage (NYSE: PSTG) gives technologists their time back. Pure delivers a modern data experience that empowers organizations to run their operations as a true, automated, storage as-a-service model seamlessly across multiple clouds. One of the fastest-growing enterprise IT companies in history, Pure helps customers put data to use while reducing the complexity and expense of managing the infrastructure behind it. And with a certified customer satisfaction score in the top one percent of B2B companies, Pure's ever-expanding list of customers are among the happiest in the world.

Sekom

2012 yılından beri Cisco Gold Partnerı olarak ağ, güvenlik ve video çözümlerindeki farklı bileşenlerin birbirleriyle verimli ve etkin etkileşimini sağlayacak değer zinciri yaratmayı amaç edinen Sekom, 130’u aşan uzman çalışanı ile Servis Sağlayıcı ve Kurumsal pazarın özgün ihtiyaçlarını ağ danışmanlığı, proje yönetimi, ve işletme desteği unsurları ile birlikte karşılamaktadır.

Sekom, BT çözümlerini tamamlayan, bu çözümleri hayata geçiren, BT altyapılarının devamlılığını ve verimliliğini sağlayan hizmetler vermektedir. Sekom hizmet yelpazesi; Kurulum-Bakım ve Teknik Destek hizmetlerini, Anahtar Teslimi Proje gerçekleştirme hizmetlerini, Proje Yönetimini ve İşletim hizmetlerini kapsamaktadır. Bu konudaki başarısını Cisco’dan 2017 yılında almış olduğu  MEA bölgesinde "en iyi servis iş ortağı" ödülü ile kanıtlamıştır.

Soitron Siber Güvenlik Servisleri

2016 yılında siber güvenlik alanında sektörün önde gelen firmalarından UYA şirketini bünyesine katan Sekom, 2019 başında güvenlik iş biriminin ulaştığı yetkinlik ve büyüklük göz önünde bulundurularak siber güvenlikte daha odaklı bir yapıya global ortağı Soitron ile birlikte geçme kararı aldı ve Türkiye’de Soitron Siber Güvenlik Servisleri şirketi kuruldu. Yeni yapıyla birlikte uzun yılların getirdiği projelerdeki tecrübeyi global kaynaklarla da desteklemeye başladı.  Soitron Siber Güvenlik Servisleri belli alanlardaki derinlemesine uzmanlıklar, gelişkin hizmet sunumları ve yazılım geliştirme kabiliyetlerinin birlikteliğiyle yarattığı değeri, müşterilerinin iş hedeflerine ulaşabilmesi yolunda destek olacak sekilde terzi işi çözümlerle sunuyor. 

Join Cisco's customer advocacy community!

Connect with industry peers, get the latest Cisco news,
share your successes, and earn great prizes.