Masz konto?

  •   Spersonalizowana zawartość
  •   Twoje produkty i wsparcie

Potrzebujesz konta?

Utwórz konto

Cisco Expert Talks

Webinaria na żądanie od ekspertów Cisco

Strona główna > Cisco Webex - czyli jak wykorzystać potencjał pracy zespołowej w małych firmach

Cisco Webex - czyli jak wykorzystać potencjał pracy zespołowej w małych firmach

Ludzie staja się prawdziwi

Pracuj w zespole efektywniej, zupełnie jakbyś był w tym samym pokoju. Rozpocznij wideokonferencje, które sprawią, że ludzie będą się czuli tak jakby siedzieli przy jednym stole.  Twórz razem na interaktywnych tablicach. Spotykaj się zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz. 

Technologia, która stawia zespoły na pierwszym miejscu.

Daj swoim zespołom narzędzia, które pozwolą im pracować najefektywniej, bez względu na to czy są przy biurku czy korzystają z urządzeń mobilnych. Hardware i software Cisco sprawiają, że spotkania stają się inteligentniejsze, a współpraca w zespołach przebiega sprawniej. Rozpocznij spotkanie bez marnowania czasu na bezsensowne zadania czy na niepotrzebne rzeczy, które rozpraszają uwagę. Upewnij się, że osoby mówiące skupiają uwagę każdego uczestnika spotkania dzięki inteligentnym urządzeniom wideo, które wykrywają automatycznie twarz i ustawiają fokus. 

Współpracuj bez kompromisów.

Cisco dostarcza te same najlepsze doświadczenia bez względu na urządzenie i lokalizację. Począwszy od salki konferencyjnej, a kończąc na urządzeniu mobilnym każdy może cieszyć się tym samym, spójnym doświadczeniem. Integracja z innymi narzędziami jest prosta, więc zespoły mogą w pełni skupić się na pracy.

Skalowanie jest proste i bezpieczne.

Podczas gdy pracownicy mogą cieszyć się z elastyczności, zespoły IT otrzymują to, czego potrzebują - dzięki rozwiązaniu, które współpracuje z istniejącą technologią i jest łatwo skalowalne. Ponadto, bezpieczeństwo skali korporacyjnej gwarantowane przez Cisco i dostosowane do urządzeń mobilnych oraz zgodność z wymogami pomaga w zapewnieniu bezpieczeństwa danych i informacji bez względu na to jak członkowie zespołu chcą mieć do nich dostęp.

Zobacz więcej tutaj!