Podnikové sítě

Urychlete růst své obchodní činnosti

Síťové infrastruktury se tradičně vytvářely pomocí účelových komponent a řešení. Tyto komponenty a řešení byly optimalizovány pro svůj zamýšlený výkon, například rychlost, šířku pásma, zvládání ohrožení nebo nasazení služby. Efektivně poskytují potřebné připojení a síťové služby pro podnikání.

Dnes však máme „internet všeho“. Očekává se, že počet zařízení, cloudů a předmětů připojených k síti se výrazně zvýší. Chcete-li, aby váš podnik překonal blížící se složitost, a chcete-li podpořit obchodní růst, musíte už nyní začít zjednodušovat síťovou infrastrukturu.

Poskytování a příprava síťových služeb musí fungovat ve větším měřítku, ale musí být natolik jednoduchá, aby umožnila rychlé nasazení. Místo provozování síťové infrastruktury podniku podle jednotlivých zařízeni by měla být infrastruktura přístupná prostřednictvím centralizovaného řídicího bodu. IT oddělení by mělo přijmout více automatizovaný model zajišťování celé sítě jako jediného subjektu, což by umožnilo rychle reagovat na nové příležitosti k růstu.

Pomoci v tom může architektura podnikové sítě Cisco Open Network Environment (ONE).

Využijte nové obchodní příležitosti

Architektura podnikové sítě Cisco ONE transformuje IT prostřednictvím otevřené, programovatelné platformy se zaměřením na aplikace. Tato architektura vám umožní využít výhody nových obchodních příležitostí prostřednictvím:

  • Řešení Connected Mobile Experiences
  • Služeb v cloudu
  • Uživatelsky vyvinutých aplikací

Díky vynikající programovatelnosti sítě lze zvýšit obchodní výkon a rychle nasadit moderní služby. Tato architektura také umožní ochránit investice do stávající sítě, protože je postavena na komplexním a špičkovém portfoliu, k jehož přednostem patří:

  • Přepínání
  • Směrování
  • Mobilita
  • Zabezpečení

Práce s vlastním zařízením (BYOD) a mobilita

Změňte trend práce s vlastním zařízením (BYOD) a mobility v konkurenční výhodu. Dejte zaměstnancům nástroje a aplikace, které zlepší jejich vlastní výkonnost. Poskytněte svým zákazníkům vynikající zkušenost s mobilním připojením, umocněte loajalitu zákazníků a zvyšte ziskovost.

Spravované cloudové služby

Zlepšete zkušenosti s aplikacemi při využívání privátních, hybridních a veřejných cloudů. Využijte inteligentní funkce sítě, a zlepšete tak cloudové služby a poskytování aplikací.

Řešení Optimal Application Experiences

Poskytněte uživatelům vysoce zabezpečené připojení k aplikacím odkudkoli. Sítě zaměřené na aplikace snižují spotřebu šířky pásma i latenci a zjednodušují správu.

Řešení Connected Mobile Experiences

Lépe se propojte se zákazníky a zlepšete jejich zkušenosti. Řešení Cisco Connected Mobile Experiences využívá pokročilé mobilní funkce a lokalizační služby.

Jednoduchost a programovatelnost IT

Zapojte zákazníky a usnadněte jim nákup pomocí nových aplikací a služeb. Otevřená API a programovatelnost umožní poskytování rozsáhlého přístupu k síťovým zdrojům v rámci celého podniku.

Zvýšení dopadu IT na podnikání

Podívejte se, jak může IT sladit strategie sítě, aby splňovaly požadavky podnikání.

Zobrazit výsledky průzkumu

Přetvořte přístup k síti

Kombinujte bezdrátové, kabelové a bezpečnostní technologie v systému Unified Access.

Zobrazit průvodce provedením

Dovolte nám pomoci