Guest

Програма мережних академій

Рік за роком сотні тисяч студентів мережних академій Cisco у всьому світі набувають знання та навички, які необхідні для проектування, встановлення, налагодження і технічної підтримки локальних та глобальних мереж. Це сприяє покращенню їх кар'єрних перспектив і задоволенню глобального попиту на фахівців в області організації мереж. Програма Мережних академій Cisco нараховує 10 000 академій у 165 країнах світу та допомагає слухачам підготуватися до отримання професійних сертифікатів в сфері інформаційних і комунікаційних технологій (ІКТ), визнаних у всіх країнах світу.

Глобальна проблема

Швидкий розвиток мереж викликав глобальний брак фахівців, компетентних в області впровадження і обслуговування рішень з організації мереж, особливо в тих регіонах, де мережі створюються з метою підтримки економічного зростання. Водночас, для того, щоб успішно влитися у світову економіку, студентам необхідний доступ до широких можливостей навчання і професійного працевлаштування. Програма мережних академій Cisco допомагає задовольнити зростаючий попит на фахівців з ІКТ та відкрити чудові кар'єрні перспективи.

Система підготовки та сертифікації Cisco Systems фактично стала світовим галузевим стандартом і еталоном в області підготовки і сертифікації спеціалістів. Рівні кваліфікації, що присвоює Cisco спеціалістам за результатами екзаменів, цінуються колегами і роботодавцями по всьому світі.

Забезпечення доступності програми

Основним напрямком діяльності програми академій є підготовка слухачів за навчальними програмами Cisco, які надають доступ до мультимедійних онлайнових навчальних курсів та засобів онлайн-тестування, консультації та підтримку з боку інструкторів академій, а також проведення лабораторних робіт на обладнанні Cisco, під час яких слухачі можуть набути практичні навички побудови локальних і глобальних мереж.

Студенти виконують практичні учбові завдання і мають доступ до емуляторів мереж для розвитку стійких професійних навичок в галузі ІКТ.

Навчання проводить сертифікований інструктор академії, який має досвід роботи в галузі мережних технологій.

Міжнародна співпраця

Програма мережних академій Cisco використовує модель приватно-державного партнерства для створення найбільшого у світі навчального класу.

Корпорація Cisco співпрацює з освітніми установами, некомерційними і неурядовими організаціями, суспільними центрами, які надають учбові приміщення, устаткування для комп'ютерних лабораторій і кваліфікованих інструкторів. В свою чергу, Cisco надає інтерактивну учбову програму, засоби віртуального навчання, освітню підтримку, навчання і можливості для професійного розвитку інструкторів.

Більше мільйона студентів у всьому світі

Учбова модель

Курси Програми мережних академій доступні різними мовами і є комбінованою учбовою моделлю, яка поєднує в собі заняття в аудиторії, курси онлайн-навчання, інтерактивні засоби, практичні завдання і тестування в Інтернет, що забезпечує миттєвий зворотній зв'язок.

У цій учбовій моделі використовується декілька новаторських технологій:

  • Cisco Packet Tracer: багатофункціональний емулятор, який дозволяє користувачам проектувати, створювати віртуальні мережі, експериментувати з ними та усувати несправності. Студенти та інструктори використовують Packet Tracer для вивчення складних технічних принципів і проектів мережних систем у безпечному віртуальному середовищі.
  • Cisco Passport21 to Entrepreneurship: серія практичних прикладів, імітаційних моделей і інтерактивних засобів, які допомагають студентам розвивати найбільш важливі фінансові і ділові навички.
  • Cisco Aspire: навчальна гра в захоплюючому віртуальному середовищі, яка дозволяє студентам вирішувати технічні і ділові завдання в рамках клієнтських проектів.
  • Тести та екзамени в Інтернет: тестування протягом учбового курсу, які забезпечують миттєвий, інтерактивний та персональний зворотній зв'язок.
  • Засоби соціальних мереж: ресурси, подібні до Facebook, Twitter, Linkedin, і сайт співтовариства інструкторів мережних академій, які об'єднують студентів та інструкторів всього світу один з одним, підтримуючи спільну роботу і навчання за межами класу.

Результати

На сьогодні мережні академії світу випустили більш, ніж 4 мільйона студентів. Багато випускників успішно працюють у сфері ІКТ в різних галузях, а інші – застосували отримані ними знання і підприємницький дух, щоб почати власний бізнес і створити нові робочі місця.

Корпоративна соціальна відповідальність

Програма мережних академій Cisco є програмою корпоративної соціальної відповідальності (Corporate Social Responsibility, CSR), що була заснована в 1997 році і є найбільшою серед програм Cisco.

У Cisco наша відданість освіті має довгу та насичену історію, сповнену прикладів того, як ми змінювали життя на краще. Ми віримо в те, що освіта – це засіб досягнення самореалізації та зайняття гідного місця у суспільстві, що принесе загальну користь. Освіта – це перепустка у плідне та суспільно корисне життя. Наша корпоративна соціальна відповідальність полягає у запровадженні партнерських стосунків з освітніми співтовариствами задля того, щоб продемонструвати можливості, які мережна платформа може надати для розширення доступу до освіти та підвищення її якості. До багатостороннього співробітництва залучаються урядовці, освітяни та лідери з приватного сектора, а також неурядові організації, які можуть надати допомогу на базовому рівні та усунути перешкоди, що стоять перед освітою.

Ось чому ми вирішуємо завдання корпоративної соціальної відповідальності так само, як ділові: застосовуючи технології та досвід наших співробітників і партнерів.

LinkedInVKontakte
Поділитися:
Facebook VK LinkedIn YouTube Twitter

Фотоальбом

Пошук мережних академій в Україні

Знайти академію