Guest

IT Essentials

Курс IT Essentials ("Основи інформаційних технологій") надає базові знання в області програмного забезпечення і комп'ютерного устаткування, що необхідні для задоволення зростаючого попиту на фахівців-початківців в галузі інформаційних і комунікаційних технологій (ІКТ).

Закінчивши навчання за цією програмою, студенти достеменно знатимуть внутрішні компоненти комп'ютера, зможуть виконувати монтаж комп'ютерних систем, встановлювати операційні системи і усувати несправності за допомогою системних засобів і діагностичного програмного забезпечення. Практичні заняття та інтерактивні інструменти навчання допомогають студентам розвивати навички критичного мислення і навчають вирішувати складні завдання.

Учбові завдання в Cisco Packet Tracer, засновані на моделюванні діяльності, сприяють вивченню принципів організації мереж і мережної безпеки та дозволяють студентам експериментувати.

IT Essentials ("Основи ІТ") - це практичний профорієнтований курс, який допомагає студентам розвивати базові професійні навички. Даний курс допомагає підготуватися до початку роботи в сфері ІКТ і до отримання сертифікату COMPTIA A+, який забезпечить конкурентну перевагу на ринку праці і сприятиме кар'єрному росту. Разом з тим, курс є підготовчим до навчальної програми Cisco CCNA.

Огляд курсу

LinkedInVKontakte
Поділитися:
Facebook VK LinkedIn YouTube Twitter

Фотоальбом

Пошук мережних академій в Україні

Знайти академію