Guest

CCNP

Курс Cisco CCNP призначений для студентів, які хочуть отримати професійні навички в області мережних технологій корпоративного рівня. CCNP допомагає студентам розвинути вміння, необхідні для успішного отримання спеціалізованих дипломів у сфері ІКТ та сертифікатів рівня Cisco CCNP.

Навчальна програма надає багаті теоретичні та практичні знання, що охоплюють складні питання комутації, маршрутизації та усунення несправностей мережі. CCNP є наступним етапом для студентів, які закінчили курси CCNA Discovery або CCNA Exploration і хочуть використовувати отриманий досвід для подальшого розвитку кар'єри у сфері комп'ютерних мереж.

Під час курсу слухачі вчаться планувати, розгортати, забезпечувати безпеку, технічне обслуговування і усунення несправностей конвергентних корпоративних мереж і сервісів віддаленого доступу відносно мереж, які мають 100 і більше вузлів та в яких використовуються такі протоколи та технології як: TCP/IP, OSPF, EIGRP, BGP, ISDN, Frame Relay, STP і VTP.

Учбова програма CCNP відображає вміння і досвід, необхідний для посад професійного рівня, таких як: мережний інженер, системний інженер, інженер мережної підтримки, мережний адміністратор, мережний консультант і системний інтегратор.

Курс CCNP складається з трьох частин: CCNP ROUTE: впровадження технології IP-маршрутизації, CCNP SWITCH: впровадження технології IP-комутації і CCNP TSHOOT: обслуговування і усунення несправності IP-мереж.

Після успішного проходження навчання, по кожному із семестрів слухачі отримують Академічний сертифікат про закінчення й готовність до здачі відповідного сертифікаційного іспиту. Після здачі всіх трьох іспитів студент отримує статус CCNP. Сертифікати CCNA та CCNP, у сполученні з практичними навичками, складають міцну основу для підготовки до отримання сертифікату CCІE™ (Cіsco Certіfіed Іnternetwork Expert, сертифікований Cіsco експерт з технологій міжмережевого обміну). Сертифікат ССІЕ є найповажнішим сертифікатом у галузі мережних технологій.

Огляд курсу

LinkedInVKontakte
Поділитися:
Facebook VK LinkedIn YouTube Twitter

Фотоальбом

Пошук мережних академій в Україні

Знайти академію