Guest

CCNA Security

Курс Cisco CCNA Security є наступним етапом для охочих поглибити свої знання рівня CCNA в області мережної безпеки. Учбова програма дає уявлення про основоположні принципи інформаційної безпеки необхідні для встановлення, усунення несправностей і моніторингу мережних пристроїв з метою підтримки цілісності, конфіденційності і доступності даних та пристроїв.

CCNA Security допомагає студентам підготуватися до роботи в області безпеки та отримання сертифікатів Cisco CCNA Security, визнаних у всьому світі. Крім того, Агентство національної безпеки США (NSA) і Комітет з систем національної безпеки (CNSS) підтвердили, що учбові матеріали для сертифікації Cisco CCNA Security відповідають стандарту навчання CNSS 4011. Детальніше.

Даний курс є практичним профорієнтованим рішенням для електронного навчання з акцентом на практичний досвід, що покликаний допомогти студентам розвивати спеціальні навички в області безпеки. CCNA Security - це комбінована програма, що поєднує навчання через Інтернет і заняття в аудиторіях.

Курс призначений для слухачів, що пройшли навчання за курсом CCNA Discovery і CCNA Exploration і хочуть розширити свої навички рівня CCNA, щоб підготуватися до роботи у сфері мережної безпеки. Для навчання на курсі CCNA Security студентам також слід знати базові знання роботи на комп'ютері і використання Інтернету.

Отже, у рамках цього курсу слухачі :

  • отримують уявлення про такі поняття, як: розробка політики безпеки для мережі, оцінка вразливостей і боротьба із загрозами мережної безпеки;
  • вивчають сучасний досвід та технології у сфері мережної безпеки;
  • вчаться працювати з технологіями AAA, Firewall, VPN;
  • набувають навички щодо забезпечення безпеки мережного периметру.

Огляд курсу

LinkedInVKontakte
Поділитися:
Facebook VK LinkedIn YouTube Twitter

Фотоальбом

Пошук мережних академій в Україні

Знайти академію