Guest

CCNA Routing and Switching

CCNA Routing and Switching - навчальний курс підготовки мережних фахівців відповідно до міжнародної сертифікації CCENT і CCNA. У ході навчання студенти знайомляться з загальною теорією проектування мереж і набувають практичні навички з побудови та адміністрування мереж - від невеликих офісних і домашніх (SOHO) до більш складних корпоративних і теоретичних моделей.

Програма курсу розрахована на студентів, які знаходяться на початку кар'єрного шляху в галузі інформаційних і комунікаційних технологій (ІКТ), або мають за мету підвищення професійної компетентності та отримання сертифікату ССNA рівня. Під час курсу студенти вивчають технології та концепції за допомогою навчальних інтерактивних медіа з великою кількістю практичних завдань.

CCNA Routing and Switching може вивчатися, як окремий навчальний курс, бути інтегрованим в основний навчальний процес, або викладатися як програма підвищення кваліфікації. Курс розрахований на студентів технічних спеціальностей університетів та коледжів, а також на мережних фахівців початкового рівня, і може вивчатися в навчальних закладах різного рівня акредитації.

У рамках цього курсу слухачі:

  • вчаться створювати й адмініструвати мережі для дому та офісу;
  • отримують уявлення про роботу з корпоративними мережами для малого та середнього бізнесу, а також компаній Інтернет-провайдерів;
  • засвоюють вступний курс з маршрутизації і комутації на підприємствах;
  • вчаться проектувати і підтримувати комп'ютерні мережі об'ємом до декількох сотень одиниць активного мережного обладнання.

В процесі навчання студенти розвивають навички в галузі інформаційних і комунікаційних технологій, що є відмінним стартом для побудови кар'єри та підготовки до отримання міжнародних сертифікатів. Слухачі мають можливість підготуватись до сертифікаційного іспиту Cisco CCENT після закінчення двох семестрів курсу, або підготуватись до сертифікаційного іспиту CCNA Routing and Switching після закінчення всього курсу (чотири семестри).

LinkedInVKontakte
Поділитися:
Facebook VK LinkedIn YouTube Twitter

Фотоальбом

Пошук мережних академій в Україні

Знайти академію