Guest

Кар’єра в галузі мережних технологій

Інформація про кар'єру

Сьогодні будь-яка галузь бізнесу пов'язана з мережними та інформаційними технологіями, які також виступають необхідним підґрунтям сучасної освіти, державного управління та особистих комунікацій. Розповсюдження інформаційно-технологічних знань і навичок має особливе значення для успішної конкуренції в сучасній світовій економіці.

Водночас, як і багато інших країн, Україна відчуває нестачу кваліфікованих фахівців у галузі мережних технологій. Негативний вплив цього відчувають і компанії, які реалізують складні мережеві продукти, саме використання яких потребує наявності у компаній-покупців достатньої кількості відповідних фахівців. Ці компанії добре усвідомлюють співвідношення між зростанням частки на ринку та відповідною спроможністю самого ринкового середовища до сприйняття продукту.

Мета мережної академії полягає в тому, щоб забезпечити своїх студентів знаннями і практичним досвідом, які допоможуть задовольнити існуючий попит на cпеціалістів в умовах дедалі більш технологічно залежної економіки.

Web-сайт Techcareer Compass, розроблений компанією COMPTIA, одним з наших партнерів, надає детальну інформацію про можливості працевлаштування для фахівців з організації мереж.

Курси професійної підготовки і сертифікати

Визнані у всьому світі курси мережних академій дозволяють студентам і випускникам зайняти своє почесне місце на ринку праці. Деталі щодо курсів можна прочитати у розділі Курси і сертифікація

Співтовариство випускників

Для випускників мережної академії існує глобальне співтовариство випускників в соціальній мережі LinkedIn.Студенти, які успішно закінчили курси, мають можливість стати його почесними учасниками.

LinkedInVKontakte
Поділитися:
Facebook VK LinkedIn YouTube Twitter

Фотоальбом

Пошук мережних академій в Україні

Знайти академію