Guest

Orta Ölçekli İşletme Çözümleri

Kurulumu kolay, uygun fiyatlı, güvenilir ve emniyetli BT çözümleri ile işletmenizi büyütmek için ihtiyacınız olan ağa kavuşun.

BT ve işletme ihtiyaçlarınızı karşılayın

İşletmenizi çalışır bir halde tutmanız, acil taleplere yanıt vermeniz, yeni teknolojileri uygulamanız ve bütün bunları sınırlı sayıda BT personeli ile yapmanız gerektiğinin farkındayız. Ağ ve veri merkezinden işbirliği ve güvenliğe kadar orta ölçekli işletmenizin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanan çözümlerimiz var. Size nasıl yardımcı olabileceğimizi keşfedin.

 • Kapsamlı ve fiyatı uygun orta ölçekli portföy

  Kapsamlı ve fiyatı uygun orta ölçekli portföy

 • 30 Yazılım tabanlı servislerde yılların deneyimi

  30
  Yazılım tabanlı servislerde yılların deneyimi

 • 68,000 Dünya genelinde son derece yetenekli ve güvenilir iş ortakları

  68,000
  Dünya genelinde son derece yetenekli ve güvenilir iş ortakları

Orta ölçekli işletmeler için sunduğumuz ürünleri keşfedin

Günümüzde sektörün en kapsamlı portföyünü biz sunuyoruz. İşletmenizin büyümek için ihtiyaç duyduğu güvenilir, ölçeklenebilir ve son derece güvenli BT altyapısını sunmamıza izin verin.

Güvenlik

Orta ölçekli organizasyonlara yönelik güvenliğin daha az karmaşık olmasını sağlıyoruz. Altyapınıza kusursuz bir entegrasyon sağlaması için sınıfının en iyisi bir portföyü özelleştiriyor ve tasarlıyoruz.

Sunulan Ürünler:

İşbirliği

Sunulan ürünler İşbirliğini bir üst düzeye taşımanıza yardımcı olabiliriz. Doğru büyüklükte ve fiyattaki çözümlerimizin kullanımı, yönetimi ve kurulumu kolaydır. Çalışanlarınızın, müşterilerinizin ve iş ortaklarınızın her yerden, istekleri cihazdan, bir tarayıcıdan veya toplantı odasından işbirliği yapmasını sağlayın.

Sunulan ürünler

Ağ altyapısı

Cisco Dijital Ağ Mimarisi ile dönüşümünüzü hızlandırın. Ağ çözümlerimiz; yeniliklere daha hızlı geçiş yapmanıza, işlemleri basitleştirmenize ve riski azaltmanıza yardımcı olur.

Sunulan ürünler

Meraki MS320 Product Photo

Bulut yönetimli çözümler

Tamamen bulut yönetimli bir ağ çözümü ile tüm BT'ye basitlik kazandırın. Donanım, yazılım ve bulut servislerimiz tamamen entegredir. Tamamen benzersiz ve sezgisel bir ağ deneyimi edinirsiniz.

Sunulan ürünler

Veri merkezi

Veri merkezinizin ekonomisini geliştirin. Bilgi işlemi, depolamayı, ağı, sanallaştırmayı ve yönetimi tek bir platformda birleştirin. İşletmenizin ihtiyaçlarını karşılayan daha güvenli bir veri merkezine kavuşun.

Sunulan ürünler

Yazılım

Cisco ONE Yazılımı; veri merkezi, WAN ve erişim etki alanlarınız için yazılım satın almanın değerli ve esnek bir yoludur. Cisco ONE Yazılımı, ağ ve altyapı yazılımınız için satın almayı, yönetimi ve yükseltmeyi kolaylaştırır.

Sunulan ürünler

BT başarınızı hızlandırın

Birkaç soruyu yanıtlayarak işletmeniz için özelleştirilmiş BT çözümleri listesini ücretsiz olarak alın.

Hemen başlayın
BT başarınızı hızlandırın

Her gün 400 kötü amaçlı yazılımı tespit eder ve engeller

Her gün 400 kötü amaçlı yazılımı tespit eder ve engeller

"Ürünü ne kadar uzun süre kullanırsanız, o kadar iyi koruma sağlar. Kariyerim boyunca yapacağını söylediğini gerçekten yapan yalnızca birkaç ürün kullandım ve OpenDNS de bunlardan biri."

Tom Olejniczak, Ağ Mühendisliği Yöneticisi, Camuto Group

Daha fazlasını okuyun

Daha fazla örnek olay incelemesi görün

Daha iyi görünürlük ve koruma

Yeni nesil güvenlik duvarlarıyla orta ölçekli işletmeniz için sürekli tehdit savunması edinin.

better-visibility-better-protection-720x480

Uzmanlarımız sizin için teknolojinin sunduğu her olanaktan faydalanıyor

group of people icon

Sorunları daha hızlı çözün. Operasyonel verimliliği artırın. Kesinti riskinizi azaltın. İşletmenizin yeniliklerine odaklanın.

folders icon

Optimal performansa kavuşarak teknik ve profesyonel uzmanlık, araçlar ve en iyi uygulamalar ile ağınızı akıllıca çalıştırın.

Geleceğe güvenle yatırım yapın.

Cisco Capital Finansmanı'nın nasıl yardımcı olabileceğini görün.

İş ortakları için

Cisco iş ortağından bir çözüm mü arıyorsunuz? İş ortağı ekosistemimize bağlanın.