Máte už účet?

  •   Prispôsobený obsah
  •   Vaše produkty a podpora

Potrebujete účet?

Vytvoriť účet

Digitálna zákaznícka skúsenosť prostredníctvom dátových analýz

Digitalizácia zážitkov v malých až stredne veľkých podnikoch prostredníctvom dátových analýz. Podporte zákaznícke siete prostredníctvom zabezpečenej WiFi podpory.

Spoločnosti, ktoré sú zamerané na zákaznícky zážitok, výrazne prekonávajú výkonnosť trhu a svojich konkurentov. Vyplýva to z hodnotenia šesťročnej výkonnosti akcií spoločnosťou Watermark Consulting. Dáta a spôsob, akým ich používate, sú kľúčom k tomu, aby ste svojim zákazníkom poskytli jedinečný zážitok, ktorý si zaslúžia. Diverzifikácia spôsobov komunikácie, ponuka doplnkov a zabezpečenie, že váš systém spĺňa akékoľvek nové požiadavky – to všetko sú faktory, na ktorých napokon záleží.

1. Myslite ako vaši zákazníci

Dáta sú naozaj bohatstvom, ktoré prechádza vaším podnikom. Keď budete mať správne nástroje na analýzu a infraštruktúru na zachytávanie dát, môžete vedieť, čo vaši zákazníci chcú. Môžete im to dať vtedy, keď to chcú, či dokonca môžete predpovedať, čo budú chcieť ešte skôr, než to naozaj budú chcieť. Môžete to vedieť v reálnom čase, čo vám umožní priamo na mieste robiť zásadné, kľúčové rozhodnutia, založené na dôkazoch. Zákazníci majú radi, keď im umožníte cítiť sa výnimočne: personalizované zážitky prispôsobené ich poslednému nakupovaniu alebo miestu, odpovede na ich online otázky v reálnom čase – to sú spôsoby, ako môžete využiť dáta, ktoré vaša firma zhromažďuje, aby vytvárala pre svojich zákazníkov lepšie zážitky. Potrebujete robustnú sieť, aby ste mohli podporovať výpočtový výkon potrebný na spracovanie týchto čísel. Zabezpečte preto, aby vaša sieť mala potrebný výkon na správne vykonanie úloh.

2. WiFi vo vašich priestoroch

Funguje to neuveriteľne dobre v mnohých podnikoch. Na akomkoľvek mieste, kde sa vaši zákazníci fyzicky ocitnú, môžu využívať bezplatné, bezpečné WiFi. Prečo nie? Je to ďalší stimul, ktorý povzbudí vašich zákazníkov, aby sa u vás dlhšie zdržali a pritom si prezerali veci na internete, nakupovali, možno dokonca pracovali, a zároveň si užívali výhody a pohodlie vašich priestorov.

3. Spolupracujte z ktoréhokoľvek miesta na svete

Každá firma závisí od zákazníkov, pracuje s kolegami alebo partnermi, zapája dodávateľov alebo spolupracuje s agentmi. Nástroje na spoluprácu všetky tieto skúsenosti približujú, robia ich osobnejšími a môžu výrazne zlepšiť zážitky vašich zákazníkov. Videokonferenčné riešenia, ako je WebEx, znamenajú, že sa so svojimi zákazníkmi môžete stretnúť „tvárou v tvár“ a že môžete zdieľať dokumenty a prezentácie bez ohľadu na to, aké zariadenie používate. Ďalšie riešenia, ako je Spark, vám umožňujú stretnúť sa a pracovať so zákazníkmi vo virtuálnych miestnostiach.

4. Pevné základy – starostlivosť o vašu sieť

Nezabudnite premýšľať o tom, ako vás môže súčasná sieť podporovať. Môžete mať akékoľvek veľké sny, ale musíte uvažovať o tom, koľko výpočtového výkonu a úložného priestoru budete potrebovať na realizáciu týchto snov. Tieto veci idú ruka v ruke a určite by stálo za to, aby ste v rámci prípravy zvážili modernizáciu vašich požiadaviek na sieť. Buďte opatrní s ponúkaním ďalších služieb predtým, než zistíte, či ich môžete naozaj poskytovať: zákazníci prijímajú s nevôľou dlhé čakanie pri pripájaní sa na bezplatné WiFi alebo on-line chat, ktoré nereagujú, keď by mali. Ak si želáte viac informácií o tom, ako vaša sieť môže podporovať rastúcu firmu, prečítajte si tento článok o raste firmy.

Vďaka týmto štyrom krokom budete schopní zvýšiť svoje príjmy, získať viac nových zákazníkov a dosiahnuť väčšiu vernosť a retenciu zákazníkov.

Prihláste sa na odber e-mailov a získajte aktuálne informácie o poradenstve, podpore a ponukách pre malé a stredné podniky.