Masz konto?

  •   Spersonalizowana zawartość
  •   Twoje produkty i wsparcie

Potrzebujesz konta?

Utwórz konto

Podnieś produktywność pracowników zdalnych. Wprowadź swój biznes w erę cyfrową

Dowiedz się jak przeprowadzić cyfryzację małych i średnich firm, aby stworzyć bezpieczne i zorientowane na klienta sieci wewnętrzne oraz jak małe i średnie firmy łączą się z klientami oraz zwiększają produktywność pracowników mobilnych.

Prowadzenie własnego biznesu to niezwykle emocjonujące przedsięwzięcie, które jednocześnie wymaga inwestycji w czas i technologie. Cyfrowa transformacja firmy może stworzyć stabilną, bezpieczną podstawę do rozwoju działalności w wielu obszarach wewnętrznych i zorientowanych na klienta. Dzięki cyfrowej transformacji zostaną one przygotowane na rewolucyjne zmiany w przyszłości i zaprojektowane tak, aby sprostać wymaganiom połączonych z siecią klientów i pracowników mobilnych.

Maksymalizacja szans dla Twojej firmy może wydawać się wyzwaniem, ale transformacja cyfrowa stanowi proste rozwiązanie zwiększające produktywność i przekształcające wyzwania w możliwości. Co więcej, transformacja cyfrowa może okazać się bardzo prosta.

Zalety rozszerzania łączności biznesowej

Łączność to podstawa utworzenia płynnie działającej struktury cyfrowej. Dzięki integracji wszystkich funkcji — bezpieczeństwa, automatyzacji, współpracy i analityki — w całej firmie możesz zwiększyć zaangażowanie klientów i kompetencje pracowników oraz szybciej wykorzystywać możliwości poprzez lepszy wgląd w informacje i lepiej ukierunkowane działania. Możliwości te będą rosły wraz z łączeniem się z siecią coraz większej liczby urządzeń (takich jak zegarki, lodówki i telewizory), relokacją obszarów roboczych do przestrzeni cyfrowych oraz korzystaniem przez przedsiębiorstwa z bazy zawsze dostępnych klientów, którzy stale kupują nowe usługi i produkty. Łączność przekształca tradycyjne miejsca pracy, praktyki biznesowe oraz oczekiwania pracowników i klientów. Stanowi ona prawdziwą rewolucję, którą firmy muszą zaakceptować, aby pozostać konkurencyjnymi w przyszłości.

Ujarzmianie zalewu danych na potrzeby wglądu w informacje

Większa łączność otwiera mnóstwo możliwości, ale tylko wtedy, gdy potrafisz korzystać z napływających danych. Zgodnie z prognozami w 2020 r. liczba urządzeń i obiektów podłączonych do Internetu sięgnie 50 mld, dzięki czemu europejskie przedsiębiorstwa będą dysponować dostępem do ogromnej ilości danych. To da im możliwość poprawy wydajności i stymulacji innowacji. Przekształcenie danych w ambitne pomysły na biznes to połowa wyzwania. Na szczęście inteligentne narzędzia analityczne mogą przetwarzać i wyświetlać ogromne ilości danych w postaci zrozumiałych, przejrzystych wyników, dostarczając informacji oraz ułatwiając podejmowanie decyzji biznesowych. Właściwa analityka przekłada się na trafniejsze i szybsze decyzje, co daje przewagę nad konkurencją. Wykorzystanie narzędzi analitycznych do strukturyzacji danych oznacza, że firmy mogą skrócić czas wejścia na rynek, szybciej reagować na zdarzenia i poprawić wyniki finansowe.

Poprawa zadowolenia klientów żądnych wiedzy na temat technologii cyfrowych dzięki zaawansowanemu marketingowi bezpośredniemu

Obecnie z siecią łączą się wszyscy i przez cały czas. Oczekiwania klientów związane z cyfrową obsługą dynamicznie rosną. Jednocześnie konsumenci często zmieniają zdanie i nie składają zamówień, nie wypełniają formularzy zapytań oraz szybko zamykają strony internetowe. Z tego powodu konieczne staje się oferowanie klientom bezproblemowej cyfrowej obsługi na wielu kanałach, ponieważ pozwala to firmie zyskać i utrzymać lojalność klientów. Ponadto dbanie o zadowolenie klientów zaangażowanych w technologie cyfrowe zapewnia głębsze zrozumienie ich wyborów i zachowań, co prowadzi do lepszego wglądu w informacje na potrzeby przyszłych zakupów oraz rozwoju produktów i ofert. To z kolei może podnieść wskaźniki ponownych zakupów i lojalności klientów oraz rozwijać reputację firmy. Wielu sprzedawców internetowych doskonale radzi sobie z tymi wyzwaniami dzięki zaawansowanemu, spersonalizowanemu marketingowi bezpośredniemu, opartemu na historii przeglądania i zakupów. Są oni w stanie oferować zarządzaną i zintegrowaną obsługę, zwiększając zaangażowanie klienta i prawdopodobieństwo kolejnych zakupów.

Zwiększenie kompetencji technologicznych zespołu na potrzeby łączności biznesowej

Tradycyjne miejsce pracy powoli przechodzi do historii. Jest ono coraz częściej zastępowane przez przestrzenie obejmujące wiele lokalizacji, w tym całkowicie cyfrowych, w których ludzie łączą się z siecią, współpracują i realizują zadania. Podczas wytężonego rozwoju firmy często uwidaczniają się ograniczenia w sposobie, w jaki systemy biznesowe wspierają pracowników. Dzięki zwracaniu uwagi na punkty hamujące rozwój i szybkiemu wyszukiwaniu rozwiązań Twoja firma może utrzymać większą elastyczność i konkurencyjność. Mobilny, cyfrowy personel to taki, który może bezpiecznie pracować z każdego miejsca i współpracować z dowolnymi osobami. Zapewnienie pracownikom większej elastyczności prowadzi do zwiększenia zadowolenia i produktywności, co oznacza, że Twoja firma jest w stanie przyciągnąć i zatrzymać najlepszych ludzi. Ponadto dzięki odpowiedniej technologii Twój zespół będzie w stanie lepiej współpracować z klientami, skracając czas reakcji oraz zwiększając wydajność i zadowolenie klienta, co doskonale wpływa na wyniki finansowe.

Znajdowanie elastycznych rozwiązań z zakresu technologii chmurowych

Kłopoty związane z oprogramowaniem to w biznesie duży problem. Jak wynika z naszych badań, za największe problemy związane z IT właściciele i menedżerowie firm uważają uaktualnienia, subskrypcje i licencje. Szybko rozwijające się firmy coraz częściej sięgają po rozwiązania chmurowe, aby dotrzymać kroku wymaganiom cyfrowym. Elastyczne modele wykorzystania oferowane w ramach licznych rozwiązań chmurowych eliminują wiele problemów zwykle związanych z oprogramowaniem, takich jak drogie uaktualnienia, zmienne koszty i posiadanie zbyt dużej lub zbyt małej liczby licencji. Rozwiązania w chmurze stanowią trafną odpowiedź na problemy informatyczne wielu firm, pozwalając zaoszczędzić czas i pieniądze, które można przeznaczyć na inne obszary działalności.

Subskrybuj newsletter i korzystaj z aktualnych porad, promocji i ofert branżowych dla małych i średnich firm.