Masz konto?

  •   Spersonalizowana zawartość
  •   Twoje produkty i wsparcie

Potrzebujesz konta?

Utwórz konto

Rozwiązanie SD-WAN

Dowiedz się, jak rozwiązanie Cisco SD-WAN pozwala rozbudowywać sieci oparte o intencje w oddziałach, sieciach WAN i chmurze.

Zamów darmowe demo

Co to jest Cisco SD-WAN?

Tradycyjne sieci WAN nie nadążają za kompleksowym zarządzaniem i zwiększającymi się kosztami dla oddziału z powodu rosnącej liczby aplikacji przenoszonych do chmury oraz wykorzystujących je użytkowników. Definiowana programowo sieć WAN (SD-WAN) to nowe podejście do łączności z siecią obniżające koszty operacyjne i poprawiające wykorzystanie zasobów w ramach wdrożeń wielooddziałowych.
Rozwiązanie Cisco SD-WAN zapewnia: 

Wprowadzenie sieci WAN niezależnej od warstwy transportowej zapewnia oszczędności operacyjne i większą różnorodność

Zapewnianie użytkownikom optymalnych doświadczeń związanych z aplikacjami SaaS przy bezproblemowym rozszerzaniu do chmury publicznej.

Zapewnianie segmentacji typu end-to-end w celu ochrony zasobów obliczeniowych o znaczeniu krytycznym

Zastosowanie umowy SLA dla aplikacji o krytycznym znaczeniu biznesowym i działającej w czasie rzeczywistym wraz z dostarczaniem QoS aplikacji 

Korzyści z rozwiązań Cisco SD-WAN

Lepsza jakość obsługi

Wdrażanie aplikacji na dowolnej platformie w ciągu kilku minut. Zapewnienie użytkownikom stałej jakości obsługi i przewidywalnej wydajności.

Większa elastyczność

Przyspiesz i ułatw wdrożenie oraz działanie Twojej sieci WAN i zapewnij większą wydajność z wykorzystaniem mniejszej przepustowości. 

Zaawansowana ochrona przed zagrożeniami

Bezpiecznie łączy użytkowników z aplikacjami. Wielowarstwowe zabezpieczenia szyfrują wszystkie dane, by chronić je od krawędzi sieci WAN do chmury. 

Dlaczego SD-WAN?

IDC bada korzyści, jakie oferuje SD-WAN: uzyskanie większej elastyczności, zaawansowana ochrona przed zagrożeniami i wymierny zwrot z inwestycji.

Wyrusz w podróż już dziś

Zacznij oferować niezrównane doświadczenia dla wszystkich połączeń. Usługi Cisco Services pozwalają uwolnić potencjał Twoich inwestycji w sieci SD-WAN, by umożliwić osiąganie lepszych rezultatów biznesowych i minimalizowanie czasu przerw.

Powiązane rozwiązania

Meraki SD-WAN

Dla oszczędnych zespołów IT Meraki ułatwia zarządzanie oddziałami i pozwala zintegrować zarządzanie zagrożeniami.

Zintegrowana sieć SD-WAN

Dzięki prostej aktualizacji oprogramowania możesz zaadoptować rozwiązania sieciowe oparte o intencje do swojej sieci WAN

Wsparcie

Szukasz wsparcia? Połącz się z naszą pomocą techniczną i przeglądaj dokumenty tutaj.

 

For partners

Are you a Cisco partner?  Log in to see additional resources.

Looking for a solution from a Cisco partner? Connect with our partner ecosystem.