Masz konto?

  •   Spersonalizowana zawartość
  •   Twoje produkty i wsparcie

Potrzebujesz konta?

Utwórz konto

Cisco SecUniversity

Akademia Cyberbezpieczeństwa

Poznaj Akademię Cyberbezpieczeństwa

Cisco SecUniversity to program edukacyjny, który powstał z myślą o specjalistach IT, którzy w swojej codziennej pracy dbają o cyberbezpieczeństwo. W trakcie semestrów nasi eksperci przybliżą zagadnienia dotyczące trendów oraz technologii z obszaru bezpieczeństwa informatycznego na poziomie 200 (średnio-zaawansowany). Każda sesja to praktyczna odpowiedź na inny problem z jakim muszą mierzyć się dzisiejsze przedsiębiorstwa lub urzędy, a w szczególności zespoły IT. 

Semestr I

Obejrzyj nagrania z semestru pierwszego, aby poszerzyć swoją wiedzę z zakresu ochrony sieci, szyfrowania z punktu widzenia użytkownika końcowego i administratora, stacji końcowych, bezpieczeństwa poczty elektronicznej oraz ochrony tożsamości, a także dowiedz się, jak wygląda typowy dzień pracy analityka bezpieczeństwa.

Zero Trust i galaktyka cyberbezpieczeństwa

W ostatnim okresie zakres zagadnień, które z perspektywy działów IT powinny być objęte parasolem cyberbezpieczeństwa wzrasta niezwykle szybko, a poziom ich złożoności wymaga stosowania coraz bardziej zaawansowanych narzędzi. W obliczu rosnącej konsumpcji rozwiązań chmurowych, obszar, który trzeba objąć ochroną wychodzi poza granice organizacji. Wymaga to świadomej oceny ryzyka w każdym przedsiębiorstwie, a następnie oceny przydatności i wyboru najbardziej odpowiedniej strategii i narzędzi do obrony. Dołącz do dyskusji o modelu Zero Trust. 

Semestr II

Zobacz nagrania z semestru drugiego, aby dowiedzieć się więcej o segmentacji, wykrywaniu anomalii w sieci, zabezpieczeniach w warstwie DNS, bezpieczeństwie dostarczanym z chmury oraz o Cisco Webex jako najbezpieczniejszej platformie do komunikacji zespołowej w pracy zdalnej.