Vai jums ir konts?

 •   Personalizēts saturs
 •   Jūsu produkti un atbalsts

Vai nepieciešams konts?

Izveidot kontu

Cisco tiešsaistes paziņojums par privātumu — neizlemts

Tālāk norādītais Cisco Paziņojums par privātumu tiks publicēts 2016. gada 27. Jūnijs.

Cisco Systems, Inc. un tā filiāles (kopā sauktas Cisco) ir apņēmušies aizsargāt jūsu konfidencialitāti un nodrošināt jums pozitīvu pieredzi mūsu vietnēs un mūsu produktu un pakalpojumu izmantošanā ("Risinājums" vai "Risinājumi"). Šis Paziņojums par privātumu attiecas uz Cisco vietnēm, kurās ir norādīta saite uz šo Paziņojumu kas un apraksta mūsu rīcību ar personas informāciju. Papildu informācija par mūsu personas informācijas apstrādes praksi var būt norādīta papildinājumos labajā pusē vai paziņojumos, kas tiek sniegti datu vākšanas laikā. Dažām Cisco vietnēm var būt savi paziņojumi par privātumu, kuros ir aprakstīta mūsu rīcība ar personas informāciju attiecīgajās vietnēs. Ciktāl paziņojums, kas ir sniegts datu vākšanas laikā, vai kādas vietnes konkrēts paziņojums par privātumu ir pretrunā ar šo Paziņojumu par privātumu, noteicošais ir attiecīgais paziņojums vai paziņojums par privātumu.

Personas informācijas vākšana

Mēs varam vākt informāciju par jums, tostarp personas informāciju, kad jūs izmantojat mūsu vietnes un mijiedarbojaties ar mums. Personas informācija ir jebkura informācija, ko var izmantot, lai identificētu personu, un tā var ietvert vārdu, adresi, e-pasta adresi, tālruņa numuru, sociālo tīklu konta informāciju vai maksājumu kartes numuru. Ja mēs ar jūsu personas informāciju saistām citus datus, šie saistītie dati tiks uzskatīti par personas informāciju. Mēs vācam personas informāciju arī no uzticamiem trešo pušu avotiem un iesaistām trešās puses, lai tās mums palīdzētu vākt personas informāciju.

Mēs vācam personas informāciju dažādu tālāk norādīto iemeslu dēļ.

 • Jūsu pasūtījuma apstrāde
 • Biļetena abonementa nodrošināšana
 • Mārketinga saziņas sūtīšana
 • Konta izveide
 • Noteiktu funkciju izmantošanas iespējošana mūsu Risinājumiem
 • Jūsu pieredzes personalizēšana
 • Klientu apkalpošanas nodrošināšana
 • Darba pieteikuma pārvaldība
 • Informācijas vākšana, testējot uzņemšanas procesu, ja jums tiek noteikts sertificēšanas tests datorā

Mēs kopā ar trešajām pusēm varam apvienot informāciju, ko laiku pa laikam ievācam no jums un no mūsu vietnēm, ar informāciju, kas iegūta no citiem avotiem. Tas palīdz mums uzlabot vispārīgo precizitāti un pilnību, kā arī precīzāk pielāgot mūsu mijiedarbību ar jums.

Ja izvēlaties sniegt trešās puses personisko informāciju (piemēram, vārdu, e-pasta adresi un tālruņa numuru) uzņēmumam Cisco, jūs apliecināt, ka jums ir trešās puses atļauja tā rīkoties. Tas attiecas, piemēram, uz atsauces materiālu pārsūtīšanu draugam vai darba piedāvājuma tālāknosūtīšanu.

Dažos gadījumos Cisco var automātiski vākt datus, izmantojot sīkdatnes, tīmekļa žurnālus, tīmekļa bāksignālus un citas līdzīgas lietojumprogrammas. Šī informācija tiek izmantota, lai labāk izprastu un uzlabotu tīmekļa vietnes lietojamību, veiktspēju un efektivitāti un lai palīdzētu pielāgot saturu vai piedāvājumus tieši jums. Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, izlasiet tālāk norādīto sadaļu "Sīkdatnes un citas tīmekļa tehnoloģijas".

atgriezties uz sākumu

Jūsu personas informācijas izmantošana

Mēs varam izmantot jūsu personas informāciju, lai nodrošinātu mūsu uzņēmuma darbību, sniegtu, uzlabotu un pielāgotu Risinājumus, sūtītu mārketinga un citus paziņojumus saistībā ar mūsu uzņēmējdarbību, kā arī lai īstenotu citus mērķus, ko pieļauj piemērojamie tiesību akti. Tālāk ir norādīti daži no veidiem, kā mēs varam izmantot jūsu personas informāciju.

 • Jūsu pieprasīta Risinājuma sniegšana
 • Mūsu Risinājumu un jūsu tiešsaistes pieredzes atbalsts un uzlabošana
 • Vietņu, biļetenu un cita veida saziņas personalizēšana
 • Jūsu sertificēšanas eksāmenu administrēšana un apstrāde
 • Cisco tieša vai mūsu partneru paziņojumu sūtīšana jums, tostarp, lai īstenotu mārketingu vai vērtētu klientu apmierinātību

Jebkurā laikā varat rediģēt savas saziņas preferences. Skatiet tālāk sadaļu par izvēlētajām iespējām un saziņas preferenču atlasi.

atgriezties uz sākumu

Piekļuve jūsu personas informācijai un tās precizitāte

Mums ir nepieciešama jūsu palīdzība, lai personas informācija būtu precīza un aktuāla. Lai atjauninātu savu personas informāciju un saziņas preferences, lūdzu, sazinieties ar mums. Turklāt, iespējams, jūs varēsiet tiešsaistē skatīt vai rediģēt savu personas informāciju, tostarp:

Mēs labticīgi un godprātīgi cenšamies ņemt vērā pamatotus pieprasījumus piekļūt jūsu datiem vai labot tos, ja tie nav pareizi. Uz jūsu pieprasījumu piekļūt datiem mēs atbildēsim 30 dienu laikā.

Dažas Cisco struktūras laiku pa laikam var uzskatīt par datu pārraugu. Kad Cisco struktūra rīkojas kā datu pārraugs, jūs varat īstenot savas piekļuves tiesības un pieprasīt veikt labojumus vai deaktivizēšanu tieši konkrētajai Cisco struktūrai saskaņā ar piemērojamajiem datu aizsardzības tiesību aktiem.

atgriezties uz sākumu

Jūsu izvēlētās iespējas un saziņas preferenču atlase

Jums ir dota iespēja saņemt ļoti dažādu informāciju, kas papildina mūsu Risinājumus. Varat pārvaldīt savas saziņas preferences, izmantojot tālāk norādītās metodes.

 • Lai atteiktos no konkrētu paziņojumu saņemšanas, izpildiet norādījumus, kas ir iekļauti katrā mūsu sūtītajā reklāmas e-pasta ziņojumā.
 • Varat sūtīt mums ziņojumu uz e-pasta adresi vai uz adresi: Cisco Systems, Inc., Privacy Legal Department, 170 West Tasman Dr., San Jose, CA 95134, USA. Noteikti norādiet savu vārdu, e-pasta adresi un konkrētu attiecīgo informāciju par materiālu, ko vairs nevēlaties saņemt.

Šīs izvēles neattiecas uz tādu obligāto pakalpojumu saziņas materiālu saņemšanu, kuri tiek uzskatīti par daļu no kāda Risinājuma un ko, iespējams, periodiski saņemsiet, ja vien neatteiksieties no attiecīgā Risinājuma saskaņā ar tā noteikumiem un nosacījumiem. Jūsu personas informācija var tikt kopīgota ar Cisco biznesa partneriem un piegādātājiem, lai viņi varētu kopīgot informāciju par produktiem vai pakalpojumiem, kas varētu jūs interesēt. Lai atteiktos no koplietošanas ar trešajām pusēm mārketinga nolūkos, noklikšķiniet šeit.

Izmantojot mūsu vietnes vai sniedzot mums personas informāciju, jūs piekrītat, ka mēs ar jums varam sazināties elektroniski saistībā ar drošību, privātumu un administratīviem jautājumiem par vietņu izmantošanu. Ja mēs konstatējam drošības sistēmas pārkāpumu, mēs, iespējams, informēsim jūs elektroniski, publicējot paziņojumu mūsu vietnēs vai sūtot jums e-pasta ziņojumu. Jums var būt likumīgas tiesības saņemt šo paziņojumu rakstiski. Lai atsauktu savu piekrišanu saņemt elektronisku paziņojumu par drošības pārkāpumu, lūdzu, sazinieties ar mums.

atgriezties uz sākumu

Jūsu personas informācijas kopīgošana

Mēs varam kopīgot jūsu personas informāciju, lai nodrošinātu mūsu uzņēmuma darbību, sniegtu, uzlabotu un pielāgotu Risinājumus, sūtītu mārketinga un citu paziņojumus saistībā ar mūsu uzņēmējdarbību, kā arī lai īstenotu citus mērķus, ko pieļauj piemērojamie tiesību akti. Jūsu personas informācija var tikt kopīgota tālāk norādītajos veidos.

 • Uzņēmuma Cisco ietvaros vai ar jebkuru mūsu pasaules filiāli datu apstrādes vai glabāšanas nolūkā.
 • Ar Cisco biznesa partneriem un piegādātājiem, lai viņi varētu kopīgot informāciju par saviem produktiem vai pakalpojumiem. Lai atteiktos no Cisco koplietošanas ar trešajām pusēm mārketinga nolūkos, noklikšķiniet šeit.
 • Ar biznesa partneriem, pakalpojumu piegādātājiem, autorizētiem trešo pušu aģentiem vai darba uzņēmējiem pieprasītā pakalpojuma vai darījuma nodrošināšanai. Daži piemēri: pasūtījumu un kredītkaršu darījumu apstrāde, tīmekļa vietņu viesošana, semināru reģistrācijas viesošana, palīdzība pārdošanā vai pēcpārdošanas atbalsts un klientu atbalsta nodrošināšana.
 • Saistībā ar ikvienu uzņēmumu apvienošanās gadījumu, uzņēmuma līdzekļu pārdošanu, konsolidāciju vai pārstrukturēšanu, finansēšanu vai visa vai daļēja uzņēmuma pirkšanu, ko īsteno mūsu uzņēmums vai cits uzņēmums, vai sarunās par iepriekšminētajām darbībām.
 • Atbildot uz kompetentas iestādes informācijas pieprasījumu, ja ir uzskatāms, ka izpaušana ir saskaņā ar visiem piemērojamiem likumiem, noteikumiem vai tiesiskajiem procesiem, vai ja tie citādi nosaka šādu izpaušanu.
 • Ar tiesībaizsardzības amatpersonām, valsts pārvaldes iestādēm vai citām trešajām pusēm, ja tas ir nepieciešams, lai aizsargātu Cisco, tā biznesa partneru, jūsu vai citu tiesības, īpašumu vai drošību, vai ja to citādi pieprasa piemērojamie tiesību akti.
 • Apkopotā un/vai anonīmā formā, ko pamatoti nav iespējams izmantot jūsu identificēšanai.
 • Ja mēs citādi informējam jūs un jūs piekrītat datu kopīgošanai.

atgriezties uz sākumu

Personas informācijas drošība

Mēs cenšamies aizsargāt uzticēto personas informāciju un apstrādāt to droši saskaņā ar šo Paziņojumu par privātumu. Cisco īsteno fiziskus, administratīvus un tehniskus drošības pasākumus, lai palīdzētu aizsargāt jūsu personas informāciju no nesankcionētas piekļuves, izmantošanas vai izpaušanas. Tāpat saviem piegādātājiem pieprasām aizsargāt šo informāciju pret nesankcionētu piekļuvi, izmantošanu vai izpaušanu. Tomēr nevar garantēt, ka internets ir 100% drošs, un mēs nevaram nodrošināt un garantēt visas personas informācijas, ko mums sniedzat, drošību.

atgriezties uz sākumu

Personas informācijas saglabāšana

Mēs pēc nepieciešamības saglabāsim jūsu personas informāciju, lai īstenotu nolūkus, kādos tā tika vākta. Mēs saglabāsim un izmantosim jūsu personas informāciju, lai, kā nepieciešams, ievērotu mūsu juridiskās saistības, atrisinātu strīdus un izpildītu līgumus.

Sīkdatņu un citu tīmekļa tehnoloģiju izmantošana

Tāpat kā daudzas tīmekļa vietnes, arī Cisco izmanto automātiskās datu vākšanas rīkus, piemēram, sīkdatnes, iegultās tīmekļa saites un tīmekļa bāksignālus. Šie rīk vāc noteiktu standarta informāciju, ko jūsu pārlūkprogramma sūta mūsu vietnei, piemēram, jūsu pārlūkprogrammas veidu un tās tīmekļa vietnes adresi, no kuras nonācāt mūsu vietnē. Rīki var vākt arī tālāk norādīto informāciju.

 • Jūsu interneta protokola (IP) adrese Tas ir jūsu datoram automātiski piešķirts numurs, kad pārlūkojat tīmekli. Tas ļauj tīmekļa serveriem noteikt jūsu datora atrašanās vietu un identificēt to; tā ir unikāla adrese, ko interneta pakalpojumu sniedzējs vai informācijas sistēmu nodaļa TCP/IP tīklā ir piešķīrusi jūsu datoram.
 • Klikšķu secības darbība Piemēram, lapas, ko skatāt, un saites, uz kurām noklikšķināt.

Šie rīki padara jūsu vietnes apmeklējumu vienkāršāku, efektīvāku un vērtīgāku, sniedzot jums pielāgotu pieredzi un atpazīstot jūs nākamajās reizēs. Lai iegūtu papildinformāciju par to, kā mēs izmantojam automātiskās datu vākšanas rīkus, piemēram, sīkdatnes un logrīkus, un par jūsu izvēlēm attiecībā uz šiem rīkiem, lūdzu, skatiet mūsu Sīkdatņu politiku.

Mūsu vietnē ir ietverti logrīki, kas ir interaktīvas miniprogrammas, kuras nodrošina mūsu vietnes darbību, lai sniegtu noteiktus cita uzņēmuma pakalpojumus (piemēram, ziņu, viedokļu rādīšanu, mūzikas atskaņošanu un citus pakalpojumus). Izmantojot logrīku, var tikt apkopota personas informācija, piemēram, jūsu e-pasta adrese. Sīkdatnes var iestatīt arī logrīks, iespējojot to pareizu funkcionēšanu. Informāciju, kas ir apkopota, izmantojot šo logrīku, regulē tā uzņēmuma konfidencialitātes politikas uzņēmums, kas to izveidoja. Mūsu logrīkam var būt kontaktpersonu importēšanas funkcija, lai palīdzētu jums e-pastā nosūtīt kontaktpersonas. Pēc jūsu pieprasījuma mēs veiksim meklēšanu jūsu e-pasta adrešu grāmatā, palīdzot importēt kontaktpersonas uz jūsu tīmekļa vietni.

Dažās tīmekļa pārlūkprogrammās var būt iespēja izmantot neizsekošanas funkciju, kas nosūta signālus uz apmeklētajām vietnēm, norādot, ka nevēlaties, lai jūsu darbības tiešsaistē tiek izsekotas. Tas atšķiras no sīkdatņu bloķēšanas vai dzēšanas, jo pārlūkprogrammas ar iespējotu neizsekošanas funkciju vēl aizvien var pieņemt sīkdatnes. Pašlaik nav nozares standarta, kā uzņēmumiem vajadzētu reaģēt uz neizsekošanas signāliem, lai gan šāds standarts nākotnē varētu tikt izstrādāts. Šobrīd uz neizsekošanas signāliem mēs nereaģējam. Ja tā darīsim arī turpmāk, mēs šo procesu aprakstīsim šajā Paziņojumā par privātumu. Uzziniet vairāk par "neizsekošanu".

atgriezties uz sākumu

Saistītās vietnes

Mēs varam sniegt saites uz citām trešo pušu vietnēm un pakalpojumiem, ko mēs nekontrolējam, un uz to neattiecas šis Paziņojums par privātumu. Mēs iesakām pārskatīt jūsu apmeklētajās vietnēs (un visās tīmekļa vietnēs) publicētos paziņojumus par privātumu.

atgriezties uz sākumu

Forumi un tērzētavas

Ja piedalāties diskusiju forums vai tērzētavās Cisco vietnē, jums ir jāzina, ka jūsu sniegtā informācija būs plaši pieejama citām personām un ka to var izmantot, lai ar jums sazinātos, sūtītu nevēlamus ziņojumus, kā arī to var izmantot mērķiem, ko nedz Cisco, nedz jūs nevarat kontrolēt. Tāpat arī lūdzam ņemt vērā, ka atsevišķiem forumiem un tērzētavām var būt papildu noteikumi un nosacījumi. Cisco neatbild par personas informāciju vai kādu citu informāciju, ko jūs sniedzat šajos forumos.

atgriezties uz sākumu

Bērnu privātums

Cisco aicina vecākus un aizbildņus aktīvi sekot līdzi savu bērnu darbībām tiešsaistē. Cisco apzināti nevāc personas informāciju no bērniem bez atbilstošas vecāku vai aizbildņu piekrišanas. Ja uzskatāt, ka, iespējams, ir vākta personas informācija no personas, kura nav sasniegusi valstī noteikto vecumu un par ko vajadzēja saņemt vecāku vai aizbildņu piekrišanu, lūdzu, paziņojiet mums par to, izmantojot sazināšanās sadaļā norādītos veidus, un mēs veiksim atbilstošas darbības, lai nekavējoties izskatītu un risinātu problēmu.

atgriezties uz sākumu

Atļauja personas informācijas nodošanai, apstrādei un glabāšanai

Tā kā Cisco ir starptautiska organizācija, mēs drīkstam nodot jūsu personas informāciju uzņēmumam Cisco Amerikas Savienotajās Valstīs, jebkurai Cisco filiālei visā pasaulē vai arī trešajām pusēm un biznesa partneriem, kā aprakstīts iepriekš. Izmantojot mūsu vietnes un Risinājumus vai sniedzot mums jebkādu personas informāciju, jūs piekrītat šādas informācijas nodošanai, apstrādei un glabāšanai ārpus jūsu dzīvesvietas valsts, kurā datu aizsardzības standarti var atšķirties.

Cisco aizsargā un veic personas informācijas vispārējus pārvietojumus dažādos veidos. Cisco iepriekš ir saņēmis sertifikātu atbilstoši ASV un ES drošības zonas un ASV un Šveices drošības zonas principiem, kādus ir noteicis ASV Tirdzniecības departaments attiecībā uz personas datu, kas iegūti no Eiropas Savienības dalībvalstīm un Šveices, vākšanu, izmantošanu un saglabāšanu, kaut arī šie dati nepaļaujas uz drošības zonu tāpēc, lai ievērotu ES likumus. Cisco ir apliecinājis, ka tas ievēro drošības zonas privātuma principus par paziņošanu, izvēli, tālākpārsūtīšanu, drošību, datu integritāti un uzraudzību. Lai uzzinātu vairāk par drošības zonas programmu vai skatītu Cisco sertifikātu, lūdzu, skatiet drošības zonu vietni http://www.export.gov/safeharbor/. Pēc Eiropas Kopienu Tiesas 2015. gada 6. oktobra nolēmuma par drošības zonas spēkā esamību, kā arī ņemot vērā tiesiskā regulējuma attīstību, Cisco var iesaistīties citos regulējumos, ko laiku pa laikam apstiprina attiecīgās regulējošās iestādes.

atgriezties uz sākumu

Jūsu privātuma tiesības Kalifornijā

Kalifornijas štata iedzīvotājiem atbilstoši Kalifornijas Civilkodeksam (§ 1798.83) ir tiesības no uzņēmumiem, kas darbojas Kalifornijā, pieprasīt sarakstu ar visām trešajām pusēm, kam uzņēmums ir izpaudis personas informāciju iepriekšējā gadā tiešā mārketinga nolūkos. Tāpat likums nodrošina, ka gadījumā, ja uzņēmumam ir konfidencialitātes politika, kas ļauj atteikties no tā, ka jūsu personas informāciju izmantot trešās puses (piemēram, reklāmdevēji) mārketinga nolūkos, vai ļauj piekrist tam, uzņēmums tā vietā var jums sniegt informāciju par to, kā īstenot jūsu informācijas izpaušanas izvēles iespējas.

Cisco nodrošina izvēles iespējas. Mums ir visaptverošs paziņojums par privātumu, un mēs sniedzam jums informāciju par to, kā atteikties no tā, ka jūsu personas informāciju trešās puses izmanto tiešā mārketinga nolūkos, vai kā piekrist tam. Tāpēc mums nav pienākuma uzturēt vai izpaust sarakstu ar trešajām pusēm, kas iepriekšējā gadā ir saņēmušas jūsu personas informāciju mārketinga nolūkos.

Ja esat Kalifornijas iedzīvotājs un pieprasāt informāciju par to, kā īstenot savu izvēli saistībā ar izpaušanu trešajām pusēm, lūdzu, nosūtiet mums e-pastā savu pieprasījumu.

atgriezties uz sākumu

Saziņa ar mums

Mēs augstu vērtējam jūsu viedokli. Ja jums ir kādi jautājumi vai komentāri par šo Paziņojumu par privātumu, lūdzu,rakstiet e-pasta ziņojumu mūsu privātuma darba grupai.

atgriezties uz sākumu

Šī Cisco Paziņojuma par privātumu atjauninājumi

Mēs laiku pa laikam varam atjaunināt šo Paziņojumu par privātumu. Ja Paziņojums par privātumu tiek mainīts, mēs šeit publicēsim pārskatīto versiju, norādot jauno labojumu datumu. Jūs piekrītat periodiski apmeklēt šo lapu, lai iepazītos ar šādiem labojumiem un skatītu tos. Ja mēs būtiski mainām Paziņojumu par privātumu, mēs varam jūs arī informēt, pirms izmaiņas ir stājušās spēkā, piemēram, publicējot paziņojumu mūsu vietnēs vai nosūtot to jums. Turpinot izmantot mūsu tīmekļa vietni pēc šādu izmaiņu spēkā stāšanās, jūs pieņemat un piekrītat labojumiem un to ievērošanai.

Cisco Paziņojums par privātumu tika pārskatīts un publicēts 2016. gada 31. martā.

Noklikšķiniet šeit, lai skatītu iepriekšējo Paziņojuma par privātumu versiju.