Başlarken
Başlarken

Başlarken

Telepresence'in ne olduğunu ve kuruluşunuzda ya da küçük ölçekli işletmenizde nasıl kullanacağınızı öğrenin.

Avantajlar Müşteriler
Müşteri Dönüşümleri

Müşteri Dönüşümleri

  • Eğitim
  • Finans
  • Sağlık Hizmetleri
  • Diğer Sektörler
Ürünler
Altyapı

Altyapı

  • Uygulamalar
  • Yönetim
Bulut Çözümleri

Bulut Çözümleri

  • Cisco TelePresence Exchange
  • Kamuya Açık Cisco TelePresence Odaları
Servisler
Servisler

Servisler

Cisco'nun ve iş ortaklarının işletmenizin akıllıca yöntemlerle işlemesini nasıl sağladığını öğrenin.

Şimdi Deneyin
Şimdi Deneyin

Şimdi Deneyin

Deneyim, bir sayfadaki sözcüklerden çok daha etkilidir.

  • Topluluğa Katılın

Cisco TelePresence Kesin Çözüm

Sektör lideri olarak Cisco, mümkün olan en iyi deneyim, en geniş portföy ve benzeri görülmemiş ölçeklenebilirlik ile video işbirliğinin gücünü ortaya çıkarma konusunda kendini kanıtlamıştır.

Sezgisel Kullanıcı Deneyimi

Sezgisel Kullanıcı Deneyimi

Cisco, iş etkisini hızlandıracak yüksek kullanıcı uyumu oranları sağlayamaya yardımcı olan kullanımı kolay, yüksek kaliteli ve etkili kullanıcı deneyimi sağlar. Yüksek kalitede endüstriyel tasarıma sahip Cisco TelePresence Touch ve One-Button-To-Push gibi gelişmiş özellikler içeren ürün portföyü genelinde kaliteli aramalar ve sezgisel ve etkili kullanıcı deneyimi sağlayarak doğal iletişim deneyimi sunmak için çok çalışıyoruz. İşbirliği çözümünün tamamının entegre edilmesi çok daha güçlü bir deneyim ortaya çıkarır.

Herkes için Her Yerde Telepresence

Herkes için Her Yerde Telepresence

Cisco, telepresence’ı her yerde ve herkes için kullanılabilir hale getirmek üzere geniş bir uç noktası yelpazesi, dağıtım modelleri ve birlikte çalışabilirlik sağlar. Grup toplantılarına yönelik özel, gerçekçi görüntülü iletişim deneyimlerinden, çok amaçlı kişisel telepresence çözümlerine ve video özellikli telefon ile yazılım istemcilerine kadar Cisco birçok türde toplantı deneyimi sunmaktadır. Bütçe gereksinimlerinize uyacak ve dağıtımınızı ölçeklendirmenize yardımcı olacak esnek dağıtım modelleri sunmanın yanı sıra çalışma arkadaşları, iş ortakları ve müşteriler için herkesle gerçekleştirilebilecek video arama sistemini genişleten açık ve standart tabanlı bağlantı sağlamayı garanti ediyoruz. Bu, yatırımınızı koruma altına almanızı sağlar ve var olan dağıtımınızı geliştirmek için ihtiyacınız olan esnekliği sunar.

Ölçeklendirmesi ve Kullanımı Kolay, Maksimum Yatırım Geri Dönüşü

Ölçeklendirmesi ve Kullanımı Kolay, Maksimum Yatırım Geri Dönüşü

Telepresence kullanımı tüm kuruluşunuza ve kuruluşlar arasında yayıldıkça, Cisco çözümlerinin sizin hızınızda gelişmesinin ve yatırım geri dönüşlerinizin en üst düzeye çıkmasının rahatlığıyla yatırımlarınızı ölçeklendirebileceksiniz. Sorunsuz mimari yaklaşımı, yatırımlarınızın yönetilme yöntemini ve kesinti olmadan gelişebilmesini kolaylaştırır. Ayrıca dünya genelindeki Ar&Ge merkezleriyle, 7 gün 24 saat destekle ve binlerce servis noktasıyla Cisco’nun sürekli yenilik sunmak ve işletmenizin ihtiyaçlarına hızla karşılık vermek için video ve işbirliği teknolojisine yaptığı yatırımlar benzersizdir.