Meraki

kompletna sieć zarządzana z chmury

Poznaj jak działają przełączniki zarządzane z chmury Cisco Meraki

W szkołach, na uniwersytetach, w szpitalach, hotelach, firmach i fabrykach tysiące ekspertów IT wybrało Meraki. Nareszcie, sieć która po prostu działa.

Sieć zarządzana z chmury w 100%

Cisco Meraki to rozwiązanie zarządzania z chmury siecią LAN, WAN i WiFi bez względu na jej wielkość i ilość lokalizacji, którą obejmuje. Zarządzanie taką siecią jest łatwe, przyjemnie i może być dokonywane z dowolnego miejsca. Zarządzanie wymagać będzie tylko ułamka czasu, który wymagają tradycyjne rozwiązania, które znasz. Cisco Meraki to platforma sieciowa przyszłości umożliwiająca w prosty i szybki sposób obniżenie kosztów wdrożenia i utrzymania sieci bez konieczności rezygnacji z jej bezpieczeństwa i wysokiej funkcjonalności. 

Zarządzaj całą siecią z jednego pulpitu

Monitoruj użytkowników, aplikacje i urządzenia

Instaluj i utrzymuj sieć bez fizycznego kontrolera, ani oprogramowania zarządzającego

Bezpieczna (zgodna ze standardami PCI and HIPAA) infrastruktura chmurowa

Rozbuduj sieć od małych oddziałów do wdrożeń na miliony użytkowników

Obniż koszty wdrożenia i utrzymania sieci

Zarejestruj się na webinarium i dowiedz się co Cisco Meraki może zaoferować Twojej sieci:

- wszechstronne raporty i narzędzia online pozwalające na monitorowanie i rozwiązywanie problemów w czasie rzeczywistym,

- w pełni zabezpieczony dostęp do sieci korporacyjnej, Wifi dla gości oraz BYOD,

- aktualizowane oprogramowanie, wsparcie techniczne 24/7, uwzględnione w cenie tej samej licencji.

Oferta sieci zarządzanej z chmury Cisco Meraki:

Sieci mobilne (LAN)

Są wyposażone w: zabezpieczenia trendu BYOD za pomocą zasad zaporyzorientowanej na urządzenie; czołowy w swojej klasie system Air Marshal Meraki,który wykrywa włamania do sieci bezprzewodowej i zapobiega im; oraz zintegrowanysystem MDM, zabezpieczający połączone z siecią urządzenia przenośne.

Przełączniki sieci Ethernet

Przełączniki dostępu i przełączniki agregujące są wyposażone w funkcjeautomatycznego fingerprintingu i klasyfikacji urządzeń sieciowych, usługę QoSkluczowych aplikacji biznesowych, 802.1X, topologię sieci oraz stos wirtualny.

Zarządzanie urządzeniami mobilnymi

Zabezpieczenie i zarządzanie połączonymi z siecią urządzeniami iOS, Android,Chromebook, Mac i PC. Stosowanie zasad takich jak szyfrowanie i kody dostępu,wprowadzanie ustawień bezpieczeństwa sieci WiFi i VPN oraz możliwośćbezpośredniej instalacji aplikacji mobilnych w urządzeniach użytkowników.

Urządzenia zabezpieczające

Obejmują niewymagającą konfiguracji międzyoddziałową sieć VPN, zaporę wwarstwie 3–7, mechanizm filtrowania zawartości dostosowany do ponad miliardaadresów URL, funkcję wykrywania włamań, jak również skuteczne funkcjesieci wielooddziałowej, takie jak, buforowanie sieci web, wiązanie połączeń isynchronizacja konfiguracji.

Dlaczego warto wybrać finansowanie easylease 0%?

• Całkowity mechanizm finansowania technologii Cisco urządzeń, programów i usług
• Prosty wniosek szybko analizowany przez specjalny zespół obsługi klienta easylease
• Finansowanie zapewnione przez wybranych partnerów

Spraw, aby sieć robiła więcej dla Twojej organizacji bez angażowania Twojego czasu.

Więcej informacji poniżej.

Studium przypadku

Dowiedz się więcej o wdrożeniach u naszych Klientów, które już zrealizowaliśmy. Przekonaj się jak działa Cisco Meraki.

Kontakt

Jeżeli potrzebujesz porady eksperta przy rozpoczynaniu projektu lub przejściu do kolejnego etapu, wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Dział pomocy

Nasz system dokumentacji elektronicznej pozwala szybko odnaleźć potrzebne informacje. Zawiera on przydatne przewodniki i instrukcje instalacji. Oferujemy też pomoc telefoniczną.