Guest

Dlaczego Cisco Finance?

Hierarchical Navigation

Uzyskanie odpowiedniej technologii dla firmy stało się właśnie prostsze. Dzięki oferowanemu przez wybranych partnerów naprawdę bezodsetkowemu finansowaniu technologii Cisco nie musisz płacić od razu dużej kwoty. Możliwość rozłożenia płatności na 36 miesięcy pozwala zainwestować środki w kluczowe cele biznesowe. To proste.

Dlaczego warto wybrać finansowanie Cisco Capital?

Decyzja o tym, jak zainwestujesz w technologię, jest nie mniej ważna niż wybranie odpowiedniego rozwiązania dla Twojej firmy. Tutaj przychodzi z pomocą Cisco Capital.

Nasze rozwiązania finansowe opracowano, aby wspierać cele biznesowe i zaspokajać potrzeby technologiczne naszych klientów — teraz i w przyszłości. Oferta kompleksowych, przystępnych cenowo i konkurencyjnych rozwiązań finansowania zapewnia Ci wiele możliwości:

  • Maksymalnie wykorzystaj innowacje firmy Cisco i zoptymalizuj cykle eksploatacji technologii: koniec z przestarzałymi rozwiązaniami — do dyspozycji masz elastyczne opcje uaktualniania i migracji oraz łatwą likwidację i recycling sprzętu.
  • Od razu korzystaj ze swoich inwestycji technologicznych, aby wykorzystać przewagę nad konkurencją.
  • Rozłóż łączne koszty w czasie, korzystając z jednego rozwiązania, które uwzględnia koszty technologii, instalacji i konserwacji, ale nie wymaga dużych inwestycji gotówkowych.
  • Zminimalizuj wydatki operacyjne, a w niektórych przypadkach także wydatki kapitałowe.
  • Chroń swój bieżący kapitał i przepływ gotówki, korzystając z przewidywalnych harmonogramów płatności, które odciążą Twój budżet.

Pobierz plik PDFPDF, z którego dowiesz się, jak Cisco Capital ułatwi Ci zrealizowanie celów technologicznych i finansowych.

Cisco Capital: finansowanie innowacji biznesowych