Masz konto?

  •   Spersonalizowana zawartość
  •   Twoje produkty i wsparcie

Potrzebujesz konta?

Utwórz konto

Cisco Capital

Dostęp do technologii Cisco nigdy nie był łatwiejszy. Nasze elastyczne rozwiązania płatnicze pomogą Ci skupić się na tym, co ważne – na biznesie.

Please select preferred country/region and language:


Dlaczego my?

Elastyczność

Czy to modele konsumpcyjne, czy modele PAYG, oferujemy więcej opcji płatności, aby poprawić Twoje wyniki biznesowe.

Innowacyjność

Nasze elastyczne rozwiązania to nowe sposoby korzystania z transformacji cyfrowej oraz unikania przestarzałych technologii.

Zwinność

Szybko zdobądź potrzebną technologię, aby dostosować się do dynamiki rynku, podejmować szybsze decyzje i zwiększyć zwrot z inwestycji.

Odkryj sposoby płatności

Wykorzystaj w pełni swój budżet IT. Nasze elastyczne i innowacyjne rozwiązania płatnicze ułatwiają rozwój Twojej firmy i szybsze wejście na rynek dzięki technologiom Cisco.

Zdobądź najnowszą technologię za mniej

Oszczędzaj ujmując sprzęt, oprogramowanie i usługi w jednym miesięcznym abonamencie.

Potrzebujesz kilku wskazówek?

Skorzystaj z dostępnych opcji finansowania. Pokażemy Ci, jak.

Rozwiązania płatnicze, właściwi kredytodawcy i dostępność omawianych programów, zależą od danego kraju. Cisco Capital oferuje leasing i / lub finansowanie w ograniczonej liczbie krajów. Usługi leasingu i / lub finansowania mogą być świadczone przez niezależnego sprzedawcę usług finansowego w obszarach, w których Cisco Capital nie oferuje stosownego leasingu i / lub finansowania produktów. Mogą obowiązywać inne ograniczenia. Cisco Capital zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania powyższych postanowień w dowolnym momencie bez powiadomienia.