Máte už účet?

  •   Prispôsobený obsah
  •   Vaše produkty a podpora

Potrebujete účet?

Vytvoriť účet

Cisco Expert Talks

Pozrite si webinár so Cisco expertom

Homepage > Cisco Webex - Využite silu tímu aj v malom či stredne veľkom podniku

Cisco Webex - Využite silu tímu aj v malom či stredne veľkom podniku

Sila osobnej spolupráce

Spolupracujte, ako keby ste sa stretli v kancelárii. Spustite videokonferenciu, vďaka ktorej sa budú všetci cítiť ako pri jednom stole. Rozvíjajte nápady na spoločnej interaktívnej tabuli. Spojte sa, kedykoľvek budete chcieť a pokračujte v projektoch aj medzi stretnutiami.

Technológia, ktorá stavia tímy na prvé miesto

Dajte svojim tímom pracovné nástroje, ktoré majú najradšej - či už sedia za stolom alebo využívajú mobilné zariadenia. Hardvér i softvér spoločnosti Cisco zaistí inteligentnejšie zasadacie miestnosti a zefektívni tímovú spoluprácu. Začnite schôdzku bez zbytočného odkladu. Uistite sa, že rečník bude mať pozornosť všetkých zúčastnených vďaka inteligentným video zariadeniam, ktoré ho automaticky zamerajú a zaostria na neho.

Pripojte sa bez kompromisov

Cisco vám ponúka používateľsky prívetivú platformu, bez ohľadu na to, kde sa nachádzate a aké zariadenie používate. Od zasadacej miestnosti až po mobilné zariadenia - všetci získajú rovnaké funkcie. Integrácia s doteraz používanými nástrojmi je jednoduchá, takže tímy môžu udržať vysoké pracovné tempo.

Jednoduché a bezpečné škálovanie

Kým zamestnanci pracujú spôsobom, aký im vyhovuje, IT tímy majú k dispozícii nástroj na správu, ktorý potrebujú - riešenie, ktoré využíva existujúce investície do technológií a je jednoducho škálovateľné. Za tým všetkým stojí špičková bezpečnostná technológia Cisco, ktorá je optimalizovaná pre mobilné zariadenia, chráni dáta či informácie, ku ktorým majú členovia neustály prístup a udržiava ich v súlade s pravidlami.

Viac zistíte tu!