Usuń lightbox
Zamknij
Zamknij

Nauka

Umożliwienie użytkownikowi końcowemu osiągnięcia sukcesu poprzez ćwiczenia i szkolenia.

Zamknij

Konsultanci

Konsultanci doradzają w zakresie biznesowym i technologicznym na długo przed etapem integracji systemów.

Zamknij

Integratorzy rozwiązań cyfrowych

Integratorzy rozwiązań cyfrowych to niszowe firmy doradcze, które specjalizują się w przepływach pracy w branżowych/krytycznych procesach biznesowych. To eksperci od wprowadzania cyfrowej transformacji biznesowej w życie. Pomagają w integracji możliwości cyfrowych we wszystkich operacjach biznesowych oraz świetnie znają się na prowadzeniu rozmów z klientami o zakupie nowych centrów i linii biznesowych.

Zamknij

Globalni partnerzy branżowi

Globalni partnerzy biznesowi wprowadzają Cisco w segmenty branżowe dzięki RTM poprzez integrację technologii Cisco w operacyjne platformy do rozwiązań technologicznych.

Zamknij

Niezależni dostawcy sprzętu

Niezależni dostawcy specjalizują się w rozwiązaniach opartych na sprzęcie. Sprzęt ten może być łączony z platformami Cisco w celu zapewnienia klientom zintegrowanych systemów lub zestawu urządzeń. Zazwyczaj działamy w modelu typu współpraca w ramach kanałów.

Zamknij

Niezależni dostawcy oprogramowania

Niezależni dostawcy specjalizują się w tworzeniu i sprzedawaniu oprogramowania. Oprogramowanie może być zintegrowane z platformami Cisco w celu udostępnienia klientom większych możliwości lub może być funkcją Cisco w ramach modernizacji aplikacji dostawcy i ponownego tworzenia planu działania. Niektórzy z takich dostawców są częścią Cisco GPL, ale większość występuje w kanale.

Zamknij

Odsprzedawcy IT

Partnerzy ds. sprzedaży IT, którzy podpisali umowę o odsprzedaży z Cisco, w celu sprzedaży technologii i usług Cisco.

Zamknij

Dostawcy usług

Dostawcy usług specjalizują się w dużych wdrożeniach rozwiązań do komunikacji i technologicznych postawionych na platformach Cisco.

Zamknij

Integratorzy systemów

Integratorzy systemów tworzą złożone systemy informacji, które mogą obejmować projektowanie lub tworzenie spersonalizowanej architektury lub aplikacji, zintegrowanej z nowym lub dotychczas używanym sprzętem, pakietami, niestandardowym oprogramowaniem i komunikacją.

Oferta Cisco dla edukacji: w czym możemy Ci pomóc dzisiaj?

Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ikona
Ilustracja branżowa
  • IkonaZapewnienie bezpiecznej łączności
  • IkonaDostarczanie kompleksowego bezpieczeństwa
  • IkonaPrzekształcenie działań
  • IkonaUtworzenie bezpiecznych, hybrydowych doświadczeń
  • IkonaNapędzanie innowacji