Prostota i bezpieczeństwo

Korzystając z odpowiednich narzędzi można uprościć sieć i umocnić jej ochronę, jednocześnie usprawniając pracę i obniżając koszty. Zapraszamy do skorzystania z poniższych bezpłatnych materiałów, zawierających dalsze informacje.

Dwa kroki w kierunku uproszczenia sieci

Wraz ze wzrostem złożoności sieci informatycy muszą poświęcać coraz więcej czasu na wykonywanie rutynowych zadań. Zobacz, jak integracja i automatyzacja mogą uprościć zarządzanie oraz zapewnić więcej czasu na innowacje i rozwój.Podgląd

Koniec z nużącymi i złożonymi pracami zespołu IT

Aby móc zapewnić nowe usługi bez ponoszenia ogromnych kosztów, potrzebny jest pełny wgląd w informacje o sieci oraz automatyzacja ustawień. Dokument przedstawia w zarysach moduł zapewniający otwarte i programowalne podejście, które upraszcza obsługę sieci oraz zwiększa jej spójność i widoczność.

Podgląd

Umacnianie zabezpieczeń

Zagrożenia bezpieczeństwa i ich poziom zaawansowania stale rosną, a jednocześnie wydłuża się czas poświęcany na wykrywanie problemów i wprowadzanie aktualizacji. Obejrzyj film pokazujący, jak aktywować sieć, aby móc wykrywać zagrożenia, chronić się przed nimi oraz opanowywać ewentualne naruszenia bezpieczeństwa w czasie rzeczywistym.

Zarejestruj się

Zamów bezpłatne materiały.