Centrum danych Cisco: Znaczenie infrastruktury IT

Wykorzystywanie analiz Internetu Przedmiotów

Obecnie organizacje muszą wdrażać innowacje szybciej niż kiedykolwiek. Ale uzyskiwanie korzyści nie polega tylko na łączeniu większości urządzeń w sieć, ale na poprawie integracji, automatyzacji i analiz. Przeczytaj ten oficjalny dokument, aby dowiedzieć się więcej.


Zobacz fragment

Pobierz raport IDC

Centrum danych Cisco: Wykorzystaj wartość swoich danych

Wykorzystaj wartość swoich danych

Centrum danych nie musi być centrum kosztów - zmień je w centrum innowacyjności. Dzięki temu osiągniesz lepsze wyniki biznesowe w działalności zasadniczej zarówno na brzegu sieci, jak i w chmurze. Poznaj rozwiązanie oferujące analizy w czasie rzeczywistym, skalowalność na potrzeby Big Data, przetwarzanie danych w chmurze oraz przodującą w branży wydajność.

Zobacz, jak to zrobić
Centrum danych Cisco: Duża skuteczność dzięki Big Data

Duża skuteczność dzięki Big Data

Analiza Big Data umożliwia firmom przewidywanie sytuacji, a nie tylko reagowanie. Dzięki analizie danych można zmienić sposób pracy niemal każdego działu. Czy Twoja firma wykorzystuje te możliwości? Przedstawiamy pięć najważniejszych wskazówek umożliwiających lepszą orientację.


Przeczytaj więcej

Twoje centrum danych jest wszędzie

Stanowi podstawę działalności firmy, innowacyjności i całego środowiska. Dlatego właśnie tak ważne jest pełne wykorzystanie możliwości danych.

Zobacz, jak możemy pomóc w uzyskiwaniu jeszcze lepszych wyników biznesowych dzięki wszędzie dostępnemu centrum wszystkiego za pomocą Cisco UCS® z procesorami Intel® Xeon®.

Intel, logo Intel Inside, Xeon i Xeon Inside są znakami towarowymi firmy Intel Corporation w USA i innych krajach.