Projektowanie inteligentnej sieci w oddziale

Przy użyciu routerów Cisco 4000 Series ISR można zbudować bardziej inteligentną i efektywną sieć WAN, która zapewni potrzebne usługi klientom oraz pracownikom we wszystkich oddziałach firmy.

Poznaj argumenty biznesowe za siecią IWAN

Sieć Cisco Intelligent WAN to dobre rozwiązanie nie tylko dla klientów i pracowników oddziału, ale też ze względu na wynik finansowy firmy. Analitycy z firmy ACG wskazują, że inwestycja w taką sieć może zwrócić się przed upływem roku.Podgląd

Sieć w oddziale na jednym routerze

Współczesne oddziały firm oferują pełny zakres usług w chmurze, na urządzeniach przenośnych oraz za pośrednictwem zaawansowanych aplikacji. Wszystko to dodatkowo obciąża sieć. Nasze najnowsze routery opracowaliśmy specjalnie po to, by klienci mogli zmierzyć się z takimi wyzwaniami. Poznaj najważniejsze funkcje i zalety techniczne nowej architektury.

Podgląd

Pobierz przewodnik przyspieszający wdrożenie

Projekty Cisco Validated Design (CVD) ułatwiają zaprojektowanie własnej sieci. Przeczytaj podsumowanie Przewodnika po projektowaniu sieci Cisco Intelligent WAN (IWAN) i pobierz pełną wersję tego dokumentu, aby ukończyć wdrożenie szybciej i zgodnie z przewidywaniami.

Podgląd

Pobierz dokumenty