DefNet 2016

Rejestracja

Proces rejestracji dobiegł końca. Limit miejsc został wyczerpany.

  • Data:26-28 stycznia 2016
  • Miejsce:Hotel Ossa
    Rawa mazowiecka
  • Czas trwania:3 dni
  • Cena:bezpłatnie
    pobyt i wyżywienie 860 PLN brutto
▲ Back to Top

Witamy

Widząc ciągłe zmiany, które następują w instytucjach wojskowych oraz nawiązując do wielu pytań, które trafiają do nas z różnych jednostek organizacyjnych RON, postanowiliśmy zorganizować wzorem lat ubiegłych, dedykowaną dla przedstawicieli Resortu Obrony Narodowej konferencję, na której postaramy sie odpowiedzieć na wiele kierowanych do nas pytań.

Pragniemy zatem zaprosić przedstawicieli Resortu Obrony Narodowej na konferencję DefNet 2016, która odbędzie się w hotelu Ossa, niedaleko Rawy Mazowieckiej w dniach 26-28 stycznia 2016 roku.

Konferencja jest bezpłatna, natomiast każdy z uczestników musi pokryć samodzielnie koszt pobytu oraz wyżywienia. Wynegocjowany przez Cisco koszt pobytu oraz wyżywienia to 860,00 PLN brutto. Opłata dotyczy pobytu zgodnego z agendą. Opłata jest stała nie ulega zmianie w przypadku skrócenia pobytu przez uczestnika konferencji.

Przewidujemy także bezpłatny transport z Warszawy na konferencje w dniu 25 stycznia oraz powrót w dniu 28 stycznia do Warszawy po zakończeniu konferencji.

Ze względu na wynegocjowane warunki z hotelem liczba miejsc jest ograniczona. Kolejność napływających zgłoszeń decyduje o rejestracji  na konferencję.

▲ Back to Top
▲ Back to Top

Sessions and Demonstrations

Q&A
▲ Back to Top
▲ Back to Top

Registration

▲ Back to Top

Location

▲ Back to Top

Kontakt

Share

Community and Media