Masz konto?

  •   Spersonalizowana zawartość
  •   Twoje produkty i wsparcie

Potrzebujesz konta?

Utwórz konto

Sieć. Dystopijna.

To mogłoby przydarzyć się Tobie.

Twoja sieć ma stary firewall, który nie był aktualizowany od 2014 r. Wykradzenie wszystkich danych klientów zajęło hakerowi 12 minut.

Czy BYOD przynosi więcej szkody niż pożytku? Bez uniwersalnej polityki dostępu nie wiadomo, kto próbuje dostać się do sieci.

W czasie, gdy Ty borykasz się ze skomplikowanymi konfiguracjami i ręcznymi wdrożeniami, Twoja konkurencja od lat wdraża produkty IoT.

W Twojej sieci nieustannie dużo się dzieje, choć nie zawsze masz tego świadomość. Wygląda na to, że być może spędzisz weekend w pracy, aby poradzić sobie z tą awarią.

To, czego nie widzisz w chmurze, może Cię spowalniać. Jeśli Twojej sieć jest sfragmentowana, konkurencja może Cię wyprzedzić.

Korzystasz z przestarzałych systemów, które nie dotrzymują kroku rozwojowi Twojej firmy. Chcesz przeprowadzić tego typu wdrożenie? Może to zająć kilka miesięcy.

Lekceważysz problemy związane z Twoją siecią. To widać. Przestarzała sieć nie poradzi sobie z używanymi obecnie szybszymi i bardziej inteligentnymi technologiami.