Masz konto?
  •   Spersonalizowana zawartość
  •   Twoje produkty i wsparcie

Potrzebujesz konta?

Utwórz konto

Sieć. Dystopijna.

To mogłoby przydarzyć się Tobie.

anim-01

Twoja sieć ma stary firewall, który nie był aktualizowany od 2014 r. Wykradzenie wszystkich danych klientów zajęło hakerowi 12 minut.

anim-02

Czy BYOD przynosi więcej szkody niż pożytku? Bez uniwersalnej polityki dostępu nie wiadomo, kto próbuje dostać się do sieci.

anim-03

W czasie, gdy Ty borykasz się ze skomplikowanymi konfiguracjami i ręcznymi wdrożeniami, Twoja konkurencja od lat wdraża produkty IoT.

anim-04

W Twojej sieci nieustannie dużo się dzieje, choć nie zawsze masz tego świadomość. Wygląda na to, że być może spędzisz weekend w pracy, aby poradzić sobie z tą awarią.

anim-05

To, czego nie widzisz w chmurze, może Cię spowalniać. Jeśli Twojej sieć jest sfragmentowana, konkurencja może Cię wyprzedzić.

anim-06

Korzystasz z przestarzałych systemów, które nie dotrzymują kroku rozwojowi Twojej firmy. Chcesz przeprowadzić tego typu wdrożenie? Może to zająć kilka miesięcy.

Lekceważysz problemy związane z Twoją siecią. To widać. Przestarzała sieć nie poradzi sobie z używanymi obecnie szybszymi i bardziej inteligentnymi technologiami.

Social