Turite paskyrą?

 •   Asmeniškai pritaikytas turinys
 •   Jūsų produktai ir palaikymas

Reikia paskyros?

Sukurti paskyrą

"Cisco" privatumo internete patvirtinimas – laukiama

Šis "Cisco" privatumo patvirtinimas buvo paskelbtas 2016 m. Birželis 27 d.

"Cisco Systems, Inc." ir jos filialai (bendrai vadinama "Cisco") įsipareigoja saugoti jūsų privatumą ir užtikrinti, kad mūsų žiniatinklio svetainės, naudojami produktai bei paslaugos ("sprendimas" arba "sprendimai") suteiks jums teigiamos patirties. Šis privatumo patvirtinimas taikomas "Cisco" žiniatinklio svetainėms, kurios siejamos su šiuo patvirtinimu, jame aprašoma, kaip tvarkome asmeninę informaciją. Papildomos informacijos apie asmeninės informacijos tvarkymo praktiką galima rasti dešinėje esančiuose prieduose arba pranešimuose, kurie pateikiami renkant duomenis. Tam tikros "Cisco" žiniatinklio svetainės gali turėti savo privatumo patvirtinimą, kuriame aprašoma, kaip tose svetainėse tvarkoma asmeninė informacija. Jei renkant informaciją pateikiamas pranešimas arba žiniatinklio svetainės privatumo patvirtinimas prieštarauja šiam privatumo patvirtinimui, taikomas toks pranešimas arba privatumo patvirtinimas.

Jūsų asmeninės informacijos rinkimas

Galime rinkti informaciją, įskaitant asmeninę, apie jus, kaip naudojate mūsų žiniatinklio svetaines ir kokius ryšius su mumis palaikote. "Asmeninė informacija" yra bet kokia informacija, kuri gali būti naudojama asmeniui identifikuoti, tai gali būti vardas ir pavardė, adresas, el. pašto adresas, telefono numeris, socialinės žiniasklaidos paskyros informacija arba mokėjimo kortelės numeris. Jei kitus duomenis susiejame su jūsų asmenine informacija, laikysime, kad ir susieti duomenys yra asmeninė informacija. Be to, asmeninę informaciją renkame iš patikimų trečiųjų šalių šaltinių ir įpareigojame trečiąsias šalis rinkti mums reikalingą asmeninę informaciją.

Asmeninę informaciją renkame dėl įvairių priežasčių, pavyzdžiui:

 • Norėdami apdoroti jūsų užsakymą.
 • Suteikti informacinio biuletenio prenumeratą.
 • Siųsti rinkodaros pranešimus.
 • Sukurti paskyrą.
 • Suteikti galimybę naudoti tam tikras mūsų sprendimų funkcijas.
 • Pritaikyti naudojimą jūsų asmeniniams poreikiams.
 • Teikti klientų aptarnavimo paslaugas.
 • Tvarkyti prašymus priimti į darbą.
 • Rinkti informaciją priėmimo proceso metu, jums atliekant kompiuterinį sertifikavimo testą.

Mes ir trečiosios šalys, su kuriomis dirbame, galime sujungti informaciją, kurią laikui bėgant surenkame apie jus savo žiniatinklio svetainėse, su informacija, gauta iš kitų šaltinių. Tai padeda mums didinti bendrą tikslumą ir išsamumą bei geriau pritaikyti tarpusavio bendravimą.

Jei pasirenkate įmonei "Cisco" pateikti trečiosios šalies asmeninę informaciją (pvz., vardą ir pavardę, el. pašto adresą ir telefono numerį), pareiškiate, kad turite trečiosios šalies leidimą tai daryti. Tai taikoma ir informacinei medžiagai, kuri, pvz., persiunčiama draugui, arba darbo rekomendacijoms.

Kai kuriais atvejais "Cisco" gali automatiškai surinkti duomenis naudodama slapukus, žiniatinklio žurnalus, žiniatinklio indikatorius ir kitas panašias programas. Ši informacija naudojama norint geriau suprasti ir pagerinti žiniatinklio svetainės naudojimą, našumą ir efektyvumą bei padėti pritaikyti turinį arba pasiūlymus jums. Norėdami sužinoti daugiau, perskaitykite toliau esantį skyrių "Slapukai ir kitos žiniatinklio technologijos".

atgal į pradžią

Jūsų asmeninės informacijos naudojimas

Galime naudoti jūsų asmeninę informaciją vykdydami savo verslo veiklą, pristatydami, tobulindami ir pritaikydami savo sprendimus, siųsdami rinkodaros ir kitokius pranešimus, susijusius su savo verslu, taip pat – kitais teisėtais tikslais, kurie leidžiami pagal taikomus įstatymus. Kai kurie galimi asmeninės informacijos naudojimo būdai:

 • Jūsų pageidaujamo sprendimo pateikimas.
 • Sprendimų ir patirties internete palaikymas bei tobulinimas.
 • Žiniatinklio svetainių, informacinių biuletenių ir kitų pranešimų pritaikymas asmeniniams poreikiams.
 • Jūsų sertifikavimo egzaminų administravimas ir apdorojimas.
 • Pranešimų siuntimas jums, įskaitant ir rinkodaros ar klientų pasitenkinimo tyrimo tikslais, tiesiai iš "Cisco" arba iš mūsų partnerių.

Pranešimų nuostatas galite bet kada paredaguoti. Savo parinktis ir pranešimų nuostatas galite matyti toliau.

atgal į pradžią

Prieiga prie jūsų asmeninės informacijos ir jos tikslumas

Mums reikia jūsų pagalbos, kad jūsų asmeninė informacija būtų tiksli ir atnaujinta. Norėdami atnaujinti savo asmeninę informaciją ir pranešimų nuostatas kreipkitės į mus. Be to, galite turėti galimybę peržiūrėti ir redaguoti savo asmeninę informaciją prisijungę, įskaitant:

Nuoširdžiai stengiamės atsižvelgti į pagrįstus prašymus pasiekti arba pataisyti duomenis, jeigu jie netikslūs. Atsakysime į jūsų užklausą dėl prieigos prie duomenų per 30 dienų.

Kai kurie "Cisco" subjektai kartais gali būti laikomi duomenų valdytojais. Kai "Cisco" subjektas veikia kaip duomenų valdytojas, galite pasinaudoti savo prieigos teisėmis ir "Cisco" subjekto tiesiogiai prašyti pataisyti arba išjungti profilį pagal taikytinus duomenų apsaugos įstatymus.

atgal į pradžią

Jūsų parinktys ir pranešimų nuostatos

Galime pasiūlyti jums įvairios informacijos, papildančios mūsų sprendimus. Pranešimų nuostatas galite tvarkyti nurodytais būdais:

 • Laikydamiesi nurodymų, esančių kiekviename mūsų reklamos el. laiške, galite atsisakyti tam tikrų laiškų prenumeratos.
 • Siųsdami mums pranešimą el. paštu arba paprastu paštu: Cisco Systems, Inc., Privacy Legal Department, 170 West Tasman Dr., San Jose, CA 95134, USA. Būtinai įtraukite savo vardą ir pavardę, el. pašto adresą ir konkrečią informaciją apie medžiagą, kurios nebenorite gauti.

Šios parinktys netaikomos privalomiems pranešimams apie paslaugas, kurie yra susiję su tam tikrais sprendimais; juos galite gauti reguliariai, nebent atšauksite sprendimą pagal jo sąlygas. Galime bendrinti jūsų asmeninę informaciją su "Cisco" verslo partneriais arba tiekėjais, kad jie galėtų dalytis informacija apie jus galinčius dominti produktus arba paslaugas. Norėdami atsisakyti šio bendrinimo su trečiosiomis šalimis dėl jų rinkodaros tikslų spustelėkite čia.

Naudodami mūsų žiniatinklio svetaines arba pateikdami mums savo asmeninę informaciją sutinkate, kad galime su jumis susisiekti elektroniniu būdu dėl saugumo, privatumo ir administravimo klausimų, susijusių su jūsų naudojimusi žiniatinklio svetainėmis. Jei sužinosime apie saugumo sistemos pažeidimą, galime bandyti įspėti elektroniniu būdu, paskelbdami pranešimą savo žiniatinklio svetainėse arba atsiųsdami jums el. laišką. Galite turėti teisę gauti šį pranešimą raštu. Norėdami atšaukti savo sutikimą gauti elektroninį pranešimą apie saugumo pažeidimą, praneškite mums.

atgal į pradžią

Jūsų asmeninės informacijos bendrinimas

Galime bendrinti jūsų asmeninę informaciją vykdydami savo verslo veiklą, pristatydami, tobulindami ir pritaikydami savo sprendimus, siųsdami rinkodaros ir kitokius pranešimus, susijusius su savo verslu, taip pat – kitais teisėtais tikslais, kurie leidžiami pagal taikomus įstatymus. Galime bendrinti asmeninę informaciją nurodytais būdais:

 • "Cisco" viduje arba su savo filialais visame pasaulyje duomenų apdorojimo arba saugojimo tikslu.
 • Su "Cisco" verslo partneriais arba tiekėjais, kad jie galėtų dalytis su jumis informacija apie savo produktus arba paslaugas. Norėdami atsisakyti "Cisco" bendrinimo su trečiosiomis šalimis dėl jų rinkodaros tikslų spustelėkite čia.
 • Su verslo partneriais, paslaugų teikėjais, įgaliotaisiais trečiųjų šalių atstovais arba rangovais norėdami suteikti pageidaujamą paslaugą arba atlikti operaciją. Galimi pavyzdžiai (sąrašas nėra išsamus): užsakymų ir kredito kortelės operacijų apdorojimas, svetainių išteklių nuoma, registracijos į seminarą išteklių nuoma, su pardavimu susijusi arba pardavus teikiama pagalba, klientų aptarnavimas.
 • Derantis dėl kokio nors susiliejimo, įmonės turto pardavimo, konsolidacijos arba restruktūrizacijos, finansavimo arba mūsų verslo ar jo dalies pardavimo kitai įmonei.
 • Atsakydami į įgaliotosios institucijos informacijos užklausą, jei manome, kad atskleidimas atitinka visus taikytinus įstatymus, taisykles arba teisinį procesą ar yra būtinas kitais atžvilgiais.
 • Su teisėtvarkos pareigūnais, valstybinėmis institucijomis arba kitomis trečiosiomis šalimis, kai būtina apsaugoti "Cisco", jos verslo partnerių, jūsų, kitų asmenų teises, nuosavybę arba saugumą pagal taikytinų įstatymų reikalavimus.
 • Apibendrintos informacijos ir (arba) anoniminiu pavidalu; tokie duomenys neleis nustatyti jūsų tapatybės.
 • Jei pranešime jums kitu būdu, o jūs sutiksite su bendrinimu.

atgal į pradžią

Jūsų asmeninės informacijos saugumas

Ketiname saugoti mums patikėtą asmeninę informaciją ir elgtis su ja saugiai bei pagal šį privatumo patvirtinimą. "Cisco" įgyvendina fizines, administracines ir technines apsaugos priemones siekdama apsaugoti jūsų asmeninę informaciją nuo neleistinos prieigos, naudojimo arba atskleidimo. Be to, reikalaujame, kad mūsų tiekėjai saugotų tokią informaciją nuo neleistinos prieigos, naudojimo ir atskleidimo. Tačiau internetas negali būti 100 % saugus, todėl negalime visiškai užtikrinti jokios asmeninės informacijos, kurią mums pateikiate, saugumo.

atgal į pradžią

Asmeninės informacijos laikymas

Laikysime jūsų asmeninę informaciją tiek, kiek reikia, kad būtų įvykdyti tikslai, dėl kurių ji buvo renkama. Laikysime ir naudosime jūsų asmeninę informaciją tiek, kiek reikia, kad įvykdytume savo teisinius įsipareigojimus, sutartis ir išspręstume ginčus.

Slapukų ir kitų žiniatinklio technologijų naudojimas

Kaip ir daugelis žiniatinklio svetainių, "Cisco" naudoja automatinius duomenų rinkimo įrankius, pvz., slapukus, įdėtuosius žiniatinklio saitus ir žiniatinklio indikatorius. Šie įrankiai surenka tam tikrą standartinę informaciją, kurią jūsų naršyklė siunčia į mūsų žiniatinklio svetainę, pvz., apie naršyklės tipą ir žiniatinklio svetainės, iš kurios pasiekėte mūsų svetainę, adresą. Jie taip pat gali rinkti informaciją apie:

 • Jūsų interneto protokolo (IP) adresą. Šis numeris automatiškai priskiriamas jūsų kompiuteriui, kai naršote žiniatinklyje. Jis leidžia žiniatinklio serveriams aptikti ir identifikuoti jūsų kompiuterį; tai unikalus adresas, kurį jūsų kompiuteriui priskiria interneto paslaugų teikėjas arba informacijos sistemų padalinys TCP/IP tinkle.
 • Spustelėjimų srauto elgseną. Pavyzdžiui, jūsų lankomi puslapiai ir peržiūrimi saitai.

Šie įrankiai palengvins ir padarys efektyvesnį mūsų žiniatinklio svetainės lankymą, suteiks jums vertingos patirties, atpažins jus, kai grįšite. Daugiau informacijos, kaip naudojame automatinius duomenų rinkimo įrankius, pvz., slapukus ir valdiklius, taip pat apie jūsų parinktis, susijusias su šiais įrankiais, žr. mūsų Slapukų strategijoje.

Mūsų žiniatinklio svetainėje yra valdiklių, t. y. interaktyvių mažųjų programų, kurios mūsų svetainėje naudojamos siekiant suteikti tam tikras paslaugas iš kitos įmonės (pvz., rodyti naujienas, nuomones, leisti muziką ir kt.). Naudojant valdiklį gali būti renkama asmeninė informacija, pvz., jūsų el. pašto adresas. Valdiklis gali nustatyti ir slapukus, kad funkcija veiktų tinkamai. Informacija, surinkta naudojant šį valdiklį, tvarkoma pagal jį sukūrusios įmonės privatumo strategiją. Mūsų valdiklyje gali būti kontaktų importavimo funkcija, padedanti siųsti el. laiškus jūsų kontaktams. Jūsų prašymu atliksime paiešką jūsų el. pašto adresų knygelėje siekdami padėti importuoti kontaktus į mūsų žiniatinklio svetainę.

Kai kurios žiniatinklio naršyklės gali suteikti galimybę įjungti funkciją "Nesekti", kuri siunčia signalus į jūsų lankomas žiniatinklio svetaines, rodančius, kad nenorite, jog būtų sekama jūsų veikla internete. Tai skiriasi nuo slapukų blokavimo arba naikinimo, nes naršyklės su įjungta funkcija "Nesekti" vis tiek gali priimti slapukus. Šiuo metu nėra pramonės standarto, kaip įmonės turėtų atsakyti į signalus "Nesekti", tačiau toks standartas gali būti sukurtas ateityje. Šiuo metu neatsakome į signalus "Nesekti". Jei darysime tai ateityje, aprašysime tai šiame privatumo patvirtinime. Sužinokite daugiau apie funkciją "Nesekti".

atgal į pradžią

Susietos žiniatinklio svetainės

Galime pateikti kitų trečiųjų šalių žiniatinklio svetainių ir paslaugų, kurių nevaldome ir kurioms netaikomas šis privatumo patvirtinimas, saitų. Rekomenduojame peržiūrėti privatumo patvirtinimus, paskelbtus tose lankomose žiniatinklio svetainėse (visose svetainėse).

atgal į pradžią

Forumai ir pokalbių kambariai

Jei dalyvaujate "Cisco" žiniatinklio svetainės diskusijų forume arba pokalbių kambaryje, turėtumėte žinoti, kad jūsų pateikta informacija bus pasiekiama kitiems ir gali būti naudojama norint su jumis susisiekti, siųsti neprašytus pranešimus arba tikslais, kurių nevaldo nei "Cisco", nei jūs. Be to, atminkite, kad atskiri forumai ir pokalbių kambariai gali turėti papildomų taisyklių bei sąlygų. "Cisco" neatsako už asmeninę informaciją arba bet kurią kitą informaciją, kurią pasirenkate pateikti šiuose forumuose.

atgal į pradžią

Vaikų privatumas

"Cisco" skatina tėvus ir globėjus aktyviai prisidėti prie vaikų veiklos internete. "Cisco" nerenka asmeninės vaikų informacijos be tėvų arba globėjų sutikimo. Jei manote, kad be tėvų arba globėjų sutikimo galėjome rinkti asmeninę informaciją iš tų, kurie pagal jūsų šalies reikalavimus yra pernelyg jauno amžiaus, praneškite mums skyriuje "Susisiekite su mums" aprašytais būdais ir mes imsimės tinkamų priemonių, kad nedelsdami ištirtume bei išspręstume problemą.

atgal į pradžią

Sutikimas perduoti, apdoroti ir saugoti asmeninę informaciją

"Cisco" yra pasaulinė organizacija – galime perduoti jūsų asmeninę informaciją "Cisco" Jungtinėse Amerikos Valstijose, bet kuriam "Cisco" filialui visame pasaulyje arba trečiosioms šalims ir verslo partneriams, kaip aprašyta anksčiau. Naudodami mūsų žiniatinklio svetaines ir sprendimus arba pateikdami mums kokią nors asmeninę informaciją, sutinkate, kad tokia informacija bus perduodama, apdorojama ir laikoma už jūsų šalies ribų ir gali būti taikomi kitokie duomenų apsaugos standartai.

"Cisco" saugo ir įgalina asmeninės informacijos perdavimą visame pasaulyje įvairiais būdais. "Cisco" anksčiau buvo sertifikuota pagal JAV ir ES "saugaus uosto" sistemą bei JAV ir Šveicarijos "saugaus uosto" sistemą, kaip nustatė JAV komercijos departamentas dėl asmeninių duomenų, gautų iš Europos Sąjungos šalių narių ir Šveicarijos, rinkimo, naudojimo ir laikymo; tačiau "saugus uostas" nenaudojamas tam, kad būtų laikomasi ES įstatymų. "Cisco" patvirtino, kad laikosi "saugaus uosto" privatumo principų, susijusių su pranešimu, pasirinkimu, duomenų perdavimu, saugumu, duomenų vientisumu, prieiga ir vykdymu. Norėdami daugiau sužinoti apie "saugaus uosto" programą ir peržiūrėti "Cisco" sertifikatą, apsilankykite "saugaus uosto" svetainėje http://www.export.gov/safeharbor/. Pagal 2015 m. spalio 6 d. Europos Teisingumo Teismo nutarimą dėl "saugaus uosto" galiojimo, taip pat atsižvelgiant į kintančias reguliavimo sistemas, "Cisco" kartais gali dalyvauti kitose sistemose, kurias patvirtina atitinkamos reguliuojančios institucijos.

atgal į pradžią

Kalifornijos gyventojų privatumo teisės

Kalifornijos gyventojai pagal Kalifornijos civilinį kodeksą § 1798.83 turi teisę reikalauti iš Kalifornijoje verslo veiklą vykdančių įmonių išvardyti visas trečiąsias šalis, kurioms įmonė per ankstesnius metus atskleidė asmeninę informaciją tiesioginės rinkodaros tikslais. Be to, įstatymai užtikrina, kad jei įmonė turi privatumo strategiją, kuri leidžia nenaudoti jūsų asmeninės informacijos arba naudoti ją trečiosioms šalims (pvz., reklamuotojams) rinkodaros tikslais, įmonė gali pateikti jums informacijos, kaip tvarkyti atskleidimo pasirinkimo variantus.

"Cisco" yra paruošusi alternatyvą. Turime išsamų privatumo patvirtinimą ir pateikiame jums informacijos, kaip galite sutikti arba nesutikti, kad jūsų asmeninę informaciją trečiosios šalys naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais. Todėl mums nereikia tvarkyti arba atskleisti trečiųjų šalių, kurios ankstesniais metais gavo jūsų asmeninę informaciją rinkodaros tikslais, sąrašo.

Jei gyvenate Kalifornijoje ir prašote informacijos apie tai, kaip tvarkyti atskleidimo trečiosioms šalims variantus, atsiųskite mums užklausą el. paštu.

atgal į pradžią

Kaip susisiekti su mumis

Vertiname jūsų nuomones. Jei turite klausimų arba komentarų apie šį privatumo patvirtinimą, parašykite el. laišką mūsų privatumo komandai.

atgal į pradžią

Šio "Cisco" privatumo patvirtinimo naujinimai

Kartais galime atnaujinti šį privatumo patvirtinimą. Jei savo privatumo patvirtinimą pakeisime, čia paskelbsime patikslintą versiją su atnaujinta peržiūros data. Jūs sutinkate reguliariai aplankyti tuos puslapius, kad sužinotumėte apie tokius tikslinimus ir juos peržiūrėtumėte. Jei bus atlikti esminiai mūsų privatumo patvirtinimo pakeitimai, galime pranešti jums kitais būdais prieš pakeitimams įsigaliojant, pvz., paskelbdami pranešimą savo žiniatinklio svetainėse arba išsiųsdami jums pranešimą. Toliau naudodamiesi mūsų žiniatinklio svetaine, kai įsigalioja tokie pakeitimai, patvirtinate ir sutinkate su tikslinimais bei žadate jų laikytis.

"Cisco" privatumo patvirtinimas buvo patikslintas ir paskelbtas 2016 m. kovo 31 d.

Spustelėkite čia norėdami gauti ankstesnę privatumo patvirtinimo versiją.