Máte účet?

  •   Personalizovaný obsah
  •   Vaše produkty a podpora

Potřebujete účet?

Vytvořit účet

Řešení pro středně velké podniky

Získejte síť potřebnou k růstu vašeho podniku pomocí spolehlivých a bezpečných IT řešení za příznivou cenu, která se snadno nasazují.

Naplňte své IT a obchodní potřeby

Víme, že potřebujete svůj podnik udržet v chodu, reagovat na naléhavé poptávky a zavádět nové technologie – i když máte omezený počet pracovníků IT oddělení. Máme pro vás řešení, která jsou navržena tak, aby splnila potřeby vašeho středně velkého podniku, od sítí a datových center po spolupráci a zabezpečení. Objevte, jak vám můžeme pomoci.

Komplexní portfolio pro středně velké podniky za příznivou cenu

30
let zkušeností v softwarových službách

68,000
vysoce kvalifikovaných a důvěryhodných partnerů po celém světě

Prozkoumejte naše produkty pro středně velké podniky

Nabízíme nejkomplexnější portfolio, které je v současné době dostupné na trhu. Dodáme vám spolehlivou, škálovatelnou a kvalitně zabezpečenou infrastrukturu IT pro potřeby vašeho podniku.

Bezpečnost

Díky nám je zabezpečení pro středně velké organizace jednodušší. Přizpůsobujeme a navrhujeme špičkové portfolio pro snadnou integraci do vaší infrastruktury.

Nabízené produkty:

Spolupráce

Pomůžeme vám dostat spolupráci na vyšší úroveň. Naše řešení o optimální velikosti a za optimální cenu se snadno používají, spravují a nasazují. Vybavte své zaměstnance, zákazníky a partnery možností bezproblémové spolupráce z jakéhokoliv místa či zařízení, od prohlížeče po zasedací místnost.

Nabízené produkty

Síťová infrastruktura

Urychlete svou transformaci pomocí digitální síťové architektury Cisco. Naše síťová řešení vám pomohou rychleji inovovat, zjednodušit operace a snížit rizika.

Nabízené produkty

Řešení spravovaná v cloudu

Zjednodušte oblast IT pomocí síťového řešení kompletně spravovaného v cloudu. Naše hardwarové, softwarové a cloudové služby jsou zcela integrované. Získáte viditelně jedinečné a intuitivní síťové prostředí.

Nabízené produkty

Datové centrum

Zlepšete ekonomiku svého datového centra. Sjednoťte výpočetní techniku, úložiště, síť, virtualizaci a správu do jediné platformy. Získejte spolehlivější datové centrum, které bude vyhovovat vašim obchodním potřebám.

Nabízené produkty

Software

Software Cisco ONE představuje hodnotný a flexibilní způsob nákupu softwaru pro vaše datové centrum, WAN a přístupové domény. Software Cisco ONE vám usnadní nákup, správu a upgrade softwaru pro síť a infrastrukturu.

Nabízené produkty

Urychlete svůj úspěch ve světě IT

Odpovězte na několik otázek a získejte bezplatný, přizpůsobený seznam IT řešení pro svůj podnik.  

Detekce a blokování 400 malwarových útoků denně

Čím déle produkt používáte, tím z něj máte větší užitek. Ve své kariéře jsem používal jen málo produktů, které skutečně dělaly to, co dělat měly, a OpenDNS je jedním z nich.

Tom Olejniczak, manažer síťové techniky, Camuto Group

Lepší viditelnost, lepší ochrana

Získejte pro svůj středně velký podnik obranu před neustálými hrozbami pomocí bran firewall příští generace.

Naši odborníci za vás nechají pracovat technologii

Smart Net Total Care

Řešte problémy rychleji. Vylepšete provozní efektivitu. Snižte riziko prostojů. A zaměřte se na inovaci podniku.

Optimalizace sítě

Získejte optimální výkon a spravujte svou síť inteligentně pomocí technických a odborných znalostí, nástrojů a osvědčených postupů.

Investujte do budoucnosti s jistotou.

Podívejte se, jak vám může pomoci financování Cisco Capital.

Pro partnery

Hledáte řešení od partnera společnosti Cisco? Připojte se k našemu partnerskému ekosystému.