[an error occurred while processing this directive]
İşbirliğinin Merkezindeki Kişiler

Telepresence İşbirliği Yoluyla Yeniliği Hızlandırın

Cisco TelePresence, kişileri işbirliği deneyiminin merkezine getiriyor ve entegre bir çözümün kalbi haline geliyor. Cisco, işletme gelişimini, yenilikçiliği, üretkenliği destekleyen, ekip performansını hızlandıran, yatırımları koruyan ve doğru kişiyi ve bilgiyi bulma sürecini kolaylaştıran mevcut en kapsamlı video işbirliği uygulamalarından birini sunuyor. Ayrıca sektör lideri olarak Cisco, profesyonel hizmet uzmanlarımız ve çok sayıda iş ortağımızla birlikte yeni işbirliği deneyimini keşfetmeniz ve kendi işletmenizdeki katılım gücünü kontrol altına almanız için size yardımcı olmak üzere hazır şekilde bekliyor.

İşbirliğinin Temel Öğeleri

İşbirliği Şemasının Öğeleri

Cisco İşbirliği hakkında daha fazla bilgi

Cisco İşbirliği Portföyü

Ödüllü IP iletişim sistemlerinden, mobilite, müşteri desteği, web konferansı, mesajlaşma, kurumsal sosyal yazılım ve birlikte çalışılabilir telepresence deneyimlerine kadar Cisco, açık standartlara bağlı ağ tabanlı, entegre işbirliği çözümlerini bir araya getiriyor.

  • Telepresence: Kişilerin toplantı düzenlemesini, içerik paylaşmasını, yüksek kalitede video kayıtları ve etkinlikleri oluşturmasını, uzmanlara danışmasını ve kişisel hizmetleri diğer Cisco ve üçüncü taraf çözümleriyle birlikte kullanılabilen kapsamlı ve yüz yüze bir ortamda sunmasını sağlayın.
  • Konferans: Hizmet olarak yazılım (SaaS) şeklinde ve tesis tabanlı öneriler olarak dağıtabileceğiniz gelişmiş ses, web ve video konferansı özellikleriyle iş gücünüzün kapsamını genişletin.
  • Müşteri desteği: İşletmelerin geleneksel çağrı merkezlerinin büyük ölçüde reaktif modundan kaçınıp müşteriyle çok daha proaktif bir bütünlük sağlama modelini benimsemesine yardımcı olan çok çeşitli işbirliği teknolojilerini uygulayan müşteri işbirliği çözümleri sayesinde gerçek müşteri ilişkisini, memnuniyetini ve bağlılığını destekleyin.
  • Kurumsal sosyal yazılımlar: Son derece güvenli ve işbirliğine olanak veren yazılım uygulamaları, otomatikleştirilmiş uzmanlık ve medya bulucular sayesinde çalışanların, müşterilerin ve iş ortaklarının işle ilgili bilgileri hızla bulmalarına, paylaşmalarına ve bunlara erişmelerine yardımcı olarak karar alma sürecini hızlandırın.
  • IP iletişimi: Sektörün en popüler ve kapsamlı kurumsal iletişim sisteminin ve uç nokta paketinin avantajlarından faydalanarak ana yerleşkedeki, şubelerdeki ya da uzaktan çalışanlarla gerçekleştirilen tutarlı iletişim hizmetlerini genişletin.
  • Mesajlaşma: Buluttaki veya tesislerinizdeki kurumsal anında mesajlaşma (IM) özelliğini kullanarak çalışma arkadaşlarınızın ve meslektaşlarınızın uygunluğunu şirketler arası olarak gerçek zamanlı şekilde görün. Çalışanların her yerden ve herhangi bir cihazdan e-posta, anlık mesajlaşma ve sesli posta özelliklerini kullanarak iletilere erişmelerini ve mesaj göndermelerini sağlayan, yüksek güvenlikle barındırılan e-posta veya tümleşik mesajlaşma çözümleri sayesinde mesajlaşma çözümlerinizi geliştirin.
  • Mobil uygulamalar: Konferans ve video dahil olmak üzere zengin ortak özelliklere erişmek için kurumsal ağa yönelik mobil cihaz uzantıları oluşturarak mobil maliyetleri denetim altında tutarken mobil çalışan üretkenliğini ve müşteriye yanıt verme niteliğini artırın.
[an error occurred while processing this directive]