Little Girl

Cisco Expo 2008'e Hoşgeldiniz

İnternet ve iletişim ağ teknolojileri, özellikle ses, veri, görüntü ve kablosuz teknolojilerin bir araya gelmesiyle birlikte, Türkiye'de de tıpkı diğer ülkelerde olduğu gibi iş dünyasının çehresini değiştiriyor. Biz de, Cisco Expo 2008 ile İnternet teknolojilerinin sağladığı büyük verimlilik ve rekabetçilik fırsatlarını yurtiçi ve yurtdışından gelen en yetkin konuşmacılarla Türkiye'nin gündemine taşımayı amaçlıyoruz.

Cisco Expo 2008'de iki gün boyunca 30'un üzerinde paralel oturumlar ve canlı demo uygulama alanları ile bir yandan sektörel iş çözümlerine odaklanırken, diğer yandan güvenlikten tümleşik iletişime, veri merkezlerinden mobil iletişime ileri teknolojiler alanında yaşanan en son gelişmeler katılımcılarla paylaşılacak.

Cisco Expo 2008'de neler var?

İnternet bağlantısının etkileşime dönüştüğü iş dünyasında bilgi ve ağ teknolojilerinin nereye doğru ilerlediğini ve iş dünyasında nasıl bir yer edindiğini göstermek üzere iş dünyası ve BT vizyonerleri ile bir araya geleceğiz. Yurtiçinden ve yurtdışından iş çözümleri ve teknoloji uzmanları, ağ teknolojileri ile işlerini verimliliğe taşımış çeşitli sektör yöneticileri, hizmet kalitesini artırmış kamu yöneticileri deneyimlerini Cisco Expo 2008'de çeşitli ortamlarda sizlerle paylaşacak.

Cisco Expo 2008'in ilk gününde açılış oturumlarında yurtiçi ve yurtdışından gelen üst düzey konuk konuşmacılarımız bilgi teknolojilerinin kişi, kurum ve ülkelerin gelişimindeki katkılarına değinecek. Öğleden sonra yapılacak paralel oturumlarda ise Telekomünikasyon, Bankacılık, Perakende, Üretim, İnşaat, Turizm ve Gayrimenkul alanlarındaki iş çözümleri incelenerek internet teknolojilerinin bu sektörlere neler getirdikleri örneklerle anlatılacak.

Cisco Expo 2008'in ikinci gününü ise tamamen teknoloji çözümlerine ayırdık. Ağ güvenliği, tümleşik iletişim, veri merkezleri, servis sağlayıcı ve telekomünikasyon teknolojileri, temel ve gelişen teknolojiler olmak üzere 6 ana başlığı; 20'den fazla oturumda, Avrupa, Amerika ve Türkiye'den konusunda uzman Cisco Teknoloji çözüm uzmanları ve iş ortaklarımız ile derinlemesine ele alacağız.

Teknolojiyi iş süreçlerinin stratejik bir parçası olarak gören yöneticiler ve teknoloji dünyası profesyonelleriyle bir araya gelmek üzere sizleri Cisco Expo 2008'e davet ediyoruz.

Erkan Akdemir
Genel Müdür
Cisco Türkiye


SPONSORLAR

 

 

  

 
 
© 1992-2008 Cisco Systems, Inc. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım Şartları | Gizlilik Sözleşmesi | Çerez Politikası | Cisco Systems Ticari Markaları.