Rejestracja


Udział w spotkaniu jest bezpłatny

Do konferencji pozostało

 • Data: 10-25 kwietnia 2018
 • Miejsca: Gdańsk, Poznań, Kraków,
  Wrocław, Warszawa
 • Czas trwania: 1 dzień
 • Koszt: Darmowe
▲ Back to Top

Cisco Digital Forum - Sieci Intuicyjne

Przełączniki sieciowe są podstawą budowy każdej sieci zarówno w środowisku kampusowym, DC czy też przemysłowym. Na przestrzeni ostatnich 20 lat dokonał się w tej dziedzinie ogromny postęp. Dzisiaj przełączniki już nie tylko transmitują dane, ale służą do zasilania urządzeń końcowych, pełnią funkcje analizatorów sieciowych, umożliwiają wykrywanie złośliwego kodu oraz są narzędziem do egzekwowania polityki bezpieczeństwa. Ilość innowacji w tym obarze jest ogromna, a największą z nich to sieci intuicyjne Cisco oraz możliwość programowego sterowania przełącznikami (software-defined). Zapraszamy na całodniowe seminarium techniczne, w trakcie którego opowiemy i zademonstrujemy największe innowacje w obszarze sieci przełączanych Cisco. Seminarium przeznaczone jest dla osób które podejmują decyzje w zakresie rozwoju i modernizacji firmowych sieci kampusowych oraz DC, odpowiadają za bezpieczeństwo i monitoring infrastruktury oraz na co dzień zajmują się budową i utrzymaniem sieci kampusowych oraz DC.

Wszystkie pytania odnośnie spotkania Cisco Digital Forum MeetUp oraz rejestracji prosimy kierować na adres: cdf-rejestracja@cisco.com

▲ Back to Top

Agenda

Godzina

Nazwa sesji

9:00 - 9:45 

Rejestracja i poczęstunek

9:45 - 10:40

Przyszłość sieci kampusowych i DC czyli w jakim kierunku rozwija się rynek przełączników

10:40 - 11:40

Jak budować nowoczesne Data Center czyli od pomysłu do przemysłu cz.1. W trakcie sesji przedstawimy wyzwania stojące przed współczesnymi Data Center widziane oczami naszych klientów.
Omówimy architekturę sieci definiowanej programowo (SDN) w oparciu o rozwiązanie klasy enterprise Cisco Application Centric Infrastructure (ACI) oraz przedstawimy proces adaptacji tego rozwiązania w Data Center: od zapewnienia niezawodnego i wydajnego transportu, poprzez rozbudowaną (u)segmentację i integrację usług bezpieczeństwa a skończywszy na automatyzacji oraz obsłudze środowisk multi-cloud. Odpowiemy na pytanie czy można zrealizować w praktyce wspólną politykę segmentacji dla Kampusa oraz Data Center.
Pokażemy w jaki sposób odkryć i zrozumieć jak zbudowane są aplikacje w naszym Data Center, jak można sprawdzić czy nasza sieć jest skonfigurowana prawidłowo oraz w jaki sposób wspierać środowiska kontenerowe (Kubernetes/Openshift/Docker).
Na zakończenie zaprezentujemy przegląd najnowszych rozwiązań platformy Nexus 9000.

11:40 - 11:55

Przerwa

11:55 - 12:45

Jak budować nowoczesne Data Center czyli od pomysłu do przemysłu cz.2

12:45 - 13:30

Obiad

13:30 - 14:15

Switching i WLAN  w Kampusie i sieciach przemysłowych - przegląd platform. Cisco posiada największą ofertę w obszarze urządzeń przełączających dla kampusu, DC i sieci przemysłowych. Chcesz dobrać najlepiej przełącznik do swoich potrzeb? Szukasz rozwiązania, które posłuży Twojej firmie wiele lat? W trakcie tej sesji dokonany przeglądu naszych platform przełączanych w Kampusie oraz DC.

14:15 - 14:45

Najważniejsze innowacje security w rodzinie Catalyst 9K: ETA, MACSEC-256, SDA Edge DEMO] Przełącznik to skuteczne narzędzie do wymuszenia polityki bezpieczeństwa w sieci, ale również skuteczne narzędzie do monitorowania i wykrywana złośliwego kodu. Słyszałeś, że nowe przełączniki z serii Catalyst 9K są wyposażone w innowacje z zakresu bezpieczeństwa? Słyszałeś o ETA, MACSEC, TrustSEC, SDA, Flexble Netflow ale nie wiesz w jaki sposób te technologie pracują i jak pomogą Ci się zabezpieczyć? – ta sesja będzie właśnie o tym.

14:45 - 15:00

Przerwa

15:00 - 15:30

Najważniejsze innowacje z zakresu automatyzacji pracy w rodzinie Catalyst 9K: On-box-Python/EEM czyli programowalność i skryptowanie, Open IOS-XE, CPU x86, Application Hosting [DEMO] Wszyscy mówią o automatyzacji sieci, ale tylko my to robimy. W trakcie tej sesji przekonamy Cię, że automatyzacja i programowalność przełączników to nie są puste słowa. Dowiesz się, jakie innowacje wprowadziliśmy do rodziny Catalyst 9K, które usprawnią zarządzenie i monitoring sieci.

15:30 - 16:00

Najważniejsze innowacje technologiczne w rodzinie Catalyst 9K: HA, UPOE, Power Passthrough and Enhanced PoE management, mGIG, autoconfig/templates, telemetria [DEMO] Catalyst 9K to podstawowa cegiełka do budowy zaawansowanych sieci kampusowych LAN. Niezawodność pracy infrastruktury sieciowej odgrywa coraz większą rolę, gdyż do sieci podłączanych jest coraz więcej systemów decydujących o tym jak żyjemy i jak pracujemy. W tej sesji przedstawimy najważniejsze innowacje z zakresu niezawodności pracy infrastruktury sieciowej i urządzeń do niej podłączonych.

16:00 - 16:30

Najważniejsze innowacje w WLAN: DNA Assurance, czyli jak znaleźć i rozwiązać problemy w sieci WiFi [DEMO] Zdarzyło Ci się biegać z laptopem po biurowcu i sprawdzać, dlaczego korporacyjna sieć WiFi nie działa dobrze? DNA Assurance i sensory WiFi rozwiązują ten problem. Umożliwiają Ci łatwy troubleshooting pracy sieci oraz jej testowanie w terenie bez konieczności ruszania się z miejsca. Brzmi ciekawie? Jeżeli tak, to pokażemy Ci jak to działa.


▲ Back to Top

Prelegenci

Krzysztof Konkowski

Krzysztof Konkowski

Krzysztof Konkowski jest konsultantem koncentrującym się na rozwiązaniach i technologiach klasy operatorskiej dla klientów różnych sektorów: operatorów, sektora publicznego, przedsiębiorstw.

Paweł Latała

Paweł Latała – Inżynier i konsultant sieciowy w Cisco Systems Polska

Absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Wrocławskiej. Od początku swojej ponad 15-letniej kariery zawodowej związany z technologiami sieciowymi. W Cisco pracuje od 2008 roku, gdzie zajmował różne stanowiska - obecnie wspiera wybranych klientów z rynku Commercial. Specjalizuje się w tematyce sieci LAN/WAN/WLAN ze szczególnym uwzględnieniem aspektów bezpieczeństwa i niezawodności. Posiada szereg certyfikatów branżowych m.in. CCNP, CCNP Security, CCDP, CWSP.

Piotr Głosek

Piotr Głosek

Inżynier systemowy związany z firmą Cisco od 2007 roku, specjalizujący się w technologiach współpracy, zunifikowanej komunikacji (UC), wideo oraz Contact Center. Odpowiedzialny za konsultowanie rozwiązań oraz projektowanie systemów dla Klientów sektora publicznego oraz dużych przedsiębiortstw (Enterprise). Z branżą integratorską związany od roku 1996, posiada bogate doświadczenie w obszarach związanych z zarządzaniem projektami.

▲ Back to Top

Regulamin Cisco Digital Forum

 • Definicje:
  • Cisco Digital Forum – platforma łącząca spotkania na żywo i platformę wiedzy online, dostępna pod adresem:
   http://www.cisco.com/c/m/pl_pl/training-events/cisco-digital-forum/index.html
  • Cisco Digital Forum MeetUp (CDF MeetUp) – cykl spotkań na żywo, organizowanych w ramach Cisco Digital Forum.
  • Uczestnik – osoba zarejestrowana poprzez platformę Cisco Digital Forum, na któreś ze spotkań Cisco Digital Forum MeetUp.
  • Organizator – Cisco Systems Poland Sp. z o.o. (Cisco).
 • Rejestracja na Cisco Digital Forum MeetUp składa się z dwóch kroków:
  • rejestracji on-line z podaniem następujących danych:
   • Nazwa firmy
   • Imię i nazwisko
   • Stanowisko
   • Adres e-mail*
   • Numer telefonu*
   * Prosimy o podanie aktywnego maila oraz numeru telefonu. Jest to niezbędne do prawidłowego zakończenia procesu rejestracji. Prawidłowo zakończona rejestracja zostanie potwierdzona mailowo.
  • akceptacja warunków udziału w Cisco Digital Forum MeetUp oraz zgoda na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych, a także na otrzymywanie informacji organizacyjnych związanych z wydarzeniami z cyklu Cisco Digital Forum oraz dotyczących działalności i oferty jej organizatora i Partnerów, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2015 r. poz. 2135, 2281.).

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc organizator CDF MeetUp zastrzega sobie prawo do weryfikacji zgłoszeń oraz odmowy akceptacji uczestnictwa. Każde zgłoszenie za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie wydarzenia zostanie zaakceptowane bądź odrzucone w terminie 5 dni roboczych o czym uczestnik zostanie poinformowany drogą mailową.

 • Warunki rezygnacji z udziału w wydarzeniu CDF MeetUp:
  • każda zarejestrowana osoba może zrezygnować z udziału w CDF MeetUp po uprzednim zgłoszeniu Organizatorowi tego faktu na adres: cdf-rejestracja@cisco.com
  • w przypadku nieprzesłania rezygnacji uczestnik w przyszłości może nie być dopuszczony do kolejnych wydarzeń z cyklu Cisco Digital Forum,
  • zmiana osoby delegowanej na CDF MeetUp jest możliwa, po uprzednim zgłoszeniu Organizatorowi tego faktu na adres: cdf-rejestracja@cisco.com
 • Zasady ogólne:
  • Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany harmonogramu wydarzeń z cyklu Cisco Digital Forum.
  • Pełnoprawnym uczestnikiem CDF MeetUp staje się osoba, która:
   • prawidłowo dokona procesu rejestracji – w procesie rejestracji podane zostaną wszystkie wymagane dane będące autentycznymi danymi uczestnika,
   • otrzyma wiadomość mailową z informacją o pozytywnej weryfikacji,
   • dokona rejestracji na miejscu wydarzenia odbierając imienny identyfikator.
  • Każdy uczestnik wydarzenia ma obowiązek posiadania imiennego identyfikatora w trakcie trwania wydarzenia. Uczestnik nie ma prawa przekazania własnego identyfikatora osobom postronnym.
  • Zarejestrowanie się w charakterze uczestnika konferencji jest równoznaczne z zaakceptowaniem powyższego regulaminu.
  • Organizator Cisco Digital Forum zastrzega sobie prawo do usunięcia uczestnika z CDF MeetUp w przypadku naruszenia któregokolwiek z zapisów niniejszego regulaminu.

Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Cisco Systems Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Domaniewskiej 39B informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204).

Niniejszym wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez firmę Cisco, podmiotu działającego z polecenia Cisco bądź partnerów konferencji, mojego wizerunku do celów marketingowych, we wszystkich materiałach informacyjno-promocyjnych dotyczących Cisco Digital Forum bez ograniczeń w czasie.

Cisco Digital Forum - kontakt:

e-mail: cdf-rejestracja@cisco.com

Oświadczenie Cisco o ochronie danych osobowych online można znaleźć tutaj.

 

▲ Back to Top

Daty i Miejsca

Daty i Miejsca

10 kwietnia - Gdańsk, Hotel Renusz, ul. Nadwiślańska 56, Gdańsk Sobieszowo

12 kwietnia - Poznań, Hotel Vivaldi, ul. Winogrady 9

17 kwietnia - Kraków, Hotel Interhouse, ul.Bratysławska 2

19 kwietnia - Wrocław, Hotel Vega, Grabiszyńska 251

25 kwietnia - Warszawa, biuro Cisco, ul. Domaniewska 39B (Topaz Buliding)

▲ Back to Top

Rejestracja

Rejestracja

UWAGA: Rejestracja na spotkania dla Partnerów Cisco dostępna jest tutaj.

Podziel się